bakera (594) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment.Bátran ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
angela3131 (923) (Eladó)
Pozitív
2010.09.17. 23:07:00
1227315160
Megbízható, jó kapcsolattartó, kedves vevő. Csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást! Csak++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mizserzsuzsa (1597) (Eladó)
Pozitív
2010.06.05. 13:12:12
1001325801
Megbízható kedves pontos partner,mindenkinek ajánlom! Köszönöm szépen! 100% pozitív+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.wizard333 (1677) (Eladó)
Pozitív
2010.05.11. 19:54:49
1009321328
Minden amit egy tökéletes vevőről el lehet mondani: maximálisan +++++++POZITÍV!+ +++++Nagyon jó szívvel és bátran ajánlom Őt mindenkinek.Köszönöm a bizalmadat és a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++ Megbízható vevő, köszönöm, hogy nálam vásároltál! Máskor is szívesen látlak! :) :) Ajánlom mindenkinek!!!! ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható,nagyon jó kapcsolattartó!Köszönöm és szívesen ajánlom!Csomika úton:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható,nagyon jó kapcsolattartó!Köszönöm és szívesen ajánlom!Csomika úton:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható,nagyon jó kapcsolattartó!Köszönöm és szívesen ajánlom!Csomika úton:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható,nagyon jó kapcsolattartó!Köszönöm és szívesen ajánlom!Csomika úton:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
wizard333 (1677) (Eladó)
Pozitív
2010.04.16. 19:16:00
976520212
Minden amit egy tökéletes vevőről el lehet mondani: maximálisan +++++++POZITÍV!++++++Nagyon jó szívvel és bátran ajánlom Őt mindenkinek.Köszönöm a bizalmadat és a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kicsirigo2 (1685) (Eladó)
Pozitív
2010.03.30. 10:15:39
948981663
Nagyon kedves, megbízható vevő, jó szívvel ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást! A csomagot ma feladtam!Maximálisan++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kicsirigo2 (1685) (Eladó)
Pozitív
2010.03.30. 10:15:24
944414097
Nagyon kedves, megbízható vevő, jó szívvel ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást! A csomagot ma feladtam!Maximálisan++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kittyke33 (1665) (Eladó)
Pozitív
2010.02.23. 16:02:07
914342264
Korrekt partner,ajánlom mindenkinek és köszönöm a vásárlást!(Ma postáztam)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kittyke33 (1665) (Eladó)
Pozitív
2010.02.23. 16:01:00
908392898
Korrekt partner,ajánlom mindenkinek és köszönöm a vásárlást!(Ma postáztam)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kittyke33 (1665) (Eladó)
Pozitív
2010.02.23. 15:58:25
898737453
Korrekt partner,ajánlom mindenkinek és köszönöm a vásárlást!(Ma postáztam)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kittyke33 (1665) (Eladó)
Pozitív
2010.02.23. 15:52:02
895378086
Korrekt partner,ajánlom mindenkinek és köszönöm a vásárlást!(Ma postáztam)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kittyke33 (1665) (Eladó)
Pozitív
2010.02.23. 15:47:54
892980737
Korrekt partner,ajánlom mindenkinek és köszönöm a vásárlást!(Ma postáztam)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kinleykata (975) (Eladó)
Pozitív
2009.11.18. 22:19:08
773446548
Kedves,megbízható, jó kapcsolattartó vásárló!Mindenkinek szívből ajánlom!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kinleykata (975) (Eladó)
Pozitív
2009.11.18. 22:19:07
757720642
Kedves,megbízható, jó kapcsolattartó vásárló!Mindenkinek szívből ajánlom!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cicapingvin (336) (Vevő)
Pozitív
2009.10.19. 15:41:46
747676358
Megbízható partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, korrekt vevő.Mindenkinek ajánlom.Köszönöm a vásárlást.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, korrekt vevő.Mindenkinek ajánlom.Köszönöm a vásárlást.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, korrekt vevő.Mindenkinek ajánlom.Köszönöm a vásárlást.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
baumann-a (1359) (Eladó)
Pozitív
2009.10.18. 11:16:58
733309021
Minden rendben ment! Bátran ajánlom!! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
baumann-a (1359) (Eladó)
Pozitív
2009.10.18. 11:16:57
733326509
Minden rendben ment! Bátran ajánlom!! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jozsamarcsi (682) (Eladó)
Pozitív
2009.10.08. 21:23:12
744226468
Pontos,gyors és megbízható vevő,mindenkinek ajánlom!Csakis ++++++++++ Még1x köszi a vásárlást, örülök,hogy tetszik!Használjátok egészséggel! :-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner, szívesen ajánlom! Köszi! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a küldeménynek nyoma veszett, nyomozunk utána...... A vásárló korrekt, jó kapcsolattartó, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos vásárló, mindenkinek ajánlom :) !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, korrekt, jó kapcsolattartó partner. Csakis ajánlhatom mindenkinek! Sok ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, korrekt, jó kapcsolattartó partner. Csakis ajánlhatom mindenkinek! Sok ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, korrekt, jó kapcsolattartó partner. Csakis ajánlhatom mindenkinek! Sok ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,kommunikatív,pontos,és nagyon kedves partner. Köszönöm a vásárlást, sok szeretettel ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikianyus (2428) (Eladó)
Pozitív
2009.09.26. 14:06:24
723089206
Köszönöm a vásárlást, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Várlak vissza később is :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikianyus (2428) (Eladó)
Pozitív
2009.09.26. 14:06:24
741593961
Köszönöm a vásárlást, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Várlak vissza később is :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikianyus (2428) (Eladó)
Pozitív
2009.09.26. 14:06:24
735981041
Köszönöm a vásárlást, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Várlak vissza később is :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, remek kapcsolattartó partner! Mindenkinek szívesen ajánlom! Köszönöm szépen a vásárlást, remélem még lesz szerencsénk egymáshoz! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, remek kapcsolattartó partner! Mindenkinek szívesen ajánlom! Köszönöm szépen a vásárlást, remélem még lesz szerencsénk egymáshoz! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, remek kapcsolattartó partner! Mindenkinek szívesen ajánlom! Köszönöm szépen a vásárlást, remélem még lesz szerencsénk egymáshoz! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, remek kapcsolattartó partner! Mindenkinek szívesen ajánlom! Köszönöm szépen a vásárlást, remélem még lesz szerencsénk egymáshoz! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dingeli111 (784) (Eladó)
Pozitív
2009.09.25. 12:42:30
703638213
Megbizhato+gyors üzlettars! Csakis ajanlani tudom! Köszönöm a bizalmat+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment minden! Megbízható partner, szívből ajánlom mindenkinek. Nézz be hozzám máskor is. Örülök, hogy elégedett vagy velem, és termékemmel. Köszönöm szépen a vásárlást, remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment minden! Megbízható partner, szívből ajánlom mindenkinek. Nézz be hozzám máskor is. Örülök, hogy elégedett vagy velem, és termékemmel. Köszönöm szépen a vásárlást, remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment minden! Megbízható partner, szívből ajánlom mindenkinek. Nézz be hozzám máskor is. Örülök, hogy elégedett vagy velem, és termékemmel. Köszönöm szépen a vásárlást, remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors,megbízható.Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors ,megbízható .Ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szaboeger_t (203) (Eladó)
Pozitív
2009.09.23. 13:24:53
716381829
Korrekt pontos vevő maximálisan köszönöm a gyors együttműködést csak ajánlani tudom mindenkinek ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt partner, minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szafika_2008 (523) (Eladó)
Pozitív
2009.09.23. 05:25:35
718038106
csak is sok+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
