581250.007mazsi (44) 73.4% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
738438.wpepe94_v (0) (Vevő)
Pozitív
2008.11.28. 03:58:21
92630269
Korrekt,gyors eladó!Nagyon jók a termékek!Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
738438.wpepe94_v (0) (Vevő)
Pozitív
2008.11.28. 03:58:21
92462063
Korrekt,gyors eladó!Nagyon jók a termékek!Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
738438.wpepe94_v (0) (Vevő)
Pozitív
2008.11.28. 03:58:21
97899503
Korrekt,gyors eladó!Nagyon jók a termékek!Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,az áru nagyon tetszett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!Ajánlom+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A pénzt elutaltam, az eladó nem reagált a mailekre...a tanulság egyértelmű...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.199599.gorozdi_v (21) (Vevő)
Pozitív
2008.11.24. 19:23:53
102983777
Gyors,megbízható Vaterás!A naci szupi!!Köszi!+++++++++++++++::))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.660355.Cancel11 (8) (Vevő)
Semleges
2008.11.24. 18:55:55
92565419
Elnézést de sajnos semmire sincs időm mostanában.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos többszöri megkeresésre sem válaszolt, a telefonját nem vette fel. Ilyen embernek ebben a közösségben nincs helye. Az értékelésem nem okoz lelkiismeret furdalást, megérdemli!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kiváló partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.582345.naszi66 (18) (Vevő)
Pozitív
2008.11.23. 06:52:05
97760514
Gyors,korrekt eladó,nagyon jó termékekkel!Köszönöm!+++++++++++++33
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.582345.naszi66 (18) (Vevő)
Pozitív
2008.11.23. 06:52:05
92629310
Gyors,korrekt eladó,nagyon jó termékekkel!Köszönöm!+++++++++++++33
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
582345.naszi66 (18) (Vevő)
Pozitív
2008.11.23. 06:52:05
97769589
Gyors,korrekt eladó,nagyon jó termékekkel!Köszönöm!+++++++++++++33
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.582345.naszi66 (18) (Vevő)
Pozitív
2008.11.23. 06:52:05
95575660
Gyors,korrekt eladó,nagyon jó termékekkel!Köszönöm!+++++++++++++33
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
582345.naszi66 (18) (Vevő)
Pozitív
2008.11.23. 06:52:05
97844184
Gyors,korrekt eladó,nagyon jó termékekkel!Köszönöm!+++++++++++++33
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.582345.naszi66 (18) (Vevő)
Pozitív
2008.11.23. 06:52:05
103609658
Gyors,korrekt eladó,nagyon jó termékekkel!Köszönöm!+++++++++++++33
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.582345.naszi66 (18) (Vevő)
Pozitív
2008.11.23. 06:52:05
97764033
Gyors,korrekt eladó,nagyon jó termékekkel!Köszönöm!+++++++++++++33
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.582345.naszi66 (18) (Vevő)
Pozitív
2008.11.23. 06:52:05
97764161
Gyors,korrekt eladó,nagyon jó termékekkel!Köszönöm!+++++++++++++33
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.582345.naszi66 (18) (Vevő)
Pozitív
2008.11.23. 06:52:05
97762303
Gyors,korrekt eladó,nagyon jó termékekkel!Köszönöm!+++++++++++++33
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Na jó.... Nem várok tovább.15 (!!!!!) napig képtelen volt válaszolni az e-mail-emre. Amikor felhívtam, azt sem tudta, miről van szó, csak hebegett-habogott. "Megszakadt" a vonal, visszahívtam, már nem volt elérhető. Aztán a kislánya vette fel, de érdekes módon "anya" már nem volt sehol.... Szóval ennyi. Ha negatívval értékel vissza, természetesen nem fogadom el, és e-mailekkel tudom igazolni, hogy pontosan mi történt...... NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!!!!!!!!!! MEGBÍZHATATLAN VATERÁS!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.231472.buromg_v (149) (Vevő)
Pozitív
2008.11.20. 12:51:53
102475604
Minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szerintem nem a "gyorsaságáról híres" eladóról van szó (a pénzt 10.22-én utaltam át, a csomag 11.18-án érkezett meg)! De legalább - úgy tűnik - megbízható, szavatartó. üdvözlettel: becee
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Telefonon, e-mailben, lehetetlen volt felvenni vele a kapcsolatot. Becsületet nem ismerő inkorrekt ember, vagy csak annyira sekélyes gondolkodású, hogy a gerincesség nála ismeretlen fogalom. Kedves Martin szégyellheti magát és örüljön, hogy ha megússza ennyivel. Mára inaktív státusza, ellenére remélem elolvassa az értékelésem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rögtön kifizettem az összesen 4200 Ft-ot ,de 3 hete nem küldte a vásárolt árút. Telefonja nem él ,e -mail -ekre nem válaszol .(Illetve addig reagált ,amíg megbeszéltük az átutalást. )Próbáltam itt üzengetni neki ,de egyszerűen letiltott. Se pénz ,se árú. Fontolgatom a rendőrségi feljelentést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rögtön kifizettem az összesen 4200 Ft-ot ,de 3 hete nem küldte a vásárolt árút. Telefonja nem él , e-mail -ekre nem válaszol.Próbáltam itt üzengetni neki ,de egyszerűen letiltott. Se pénz ,se árú. Fontolgatom a rendőrségi feljelentést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rögtön kifizettem az összesen 4200 Ft-ot ,de 3 hete nem kaptam meg az árút. Telefonja nem él ,e-mail -ekre nem válaszol. Próbáltam itt üzengetni neki,de egyszerűen letiltott. Se pénz, se árú. Fontolgatom a rendőrségi feljelentést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rögtön kifizettem az összesen 4200 Ft-ot ,de 3 hete nem küldte az árút. Telefonja nem él,e-mail-ekre nem válaszol.Próbáltam itt üzengetni neki ,de egyszerűen letiltott. Se pénz ,se árú.Fontolgatom a rendőrségi feljelentést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A KisFiam tiszta boldog!A Vaterás Korrekt!Minden rendben mendt!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A KisFiam tiszta boldog!A Vaterás Korrekt!Minden rendben mendt!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.411498.PRSCE24 (90) (Vevő)
Pozitív
2008.11.18. 08:14:28
99283582
MINDEN OK VOLT.AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék ismertetésében hibátlan állapot, és feket szín lett írva. A nadrág alja szakadt, a színe pedig kék. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.813766.bgyongyi10 (-18) (Vevő)
Pozitív
2008.11.14. 18:26:47
104940086
Pontos megbizható korekt eladó !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.813766.bgyongyi10 (-18) (Vevő)
Pozitív
2008.11.14. 18:25:22
104940085
Korekt kedves pontos eladó !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megértő az eladó, mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, kedves, megértő az eladó, mindenkinek ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.240355.zsolesz071 (114) (Vevő)
Pozitív
2008.11.14. 11:06:52
92630294
minden rendben met,csak ajánlani tudom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
462583.robidnb (45) (Vevő)
Pozitív
2008.11.12. 15:36:01
98812734
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő két hónap alatt többszöri megkeresésemre sem reagált. Sem e-mailre nem válaszol, sem telefonon nem érhető el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénz elutalva, az áru nem érkezett meg . Se telefonhívásra, se e-mailre nem válaszol .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendben zajlot minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden oké volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.367962.bakoska7 (262) (Vevő)
Pozitív
2008.10.28. 12:18:38
98125785
Minden rendben volt, megbízható partner ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pozitív, de nem a gyorsasága miatt marad "emlékezetes"adásvételt. Azért ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.