soniham (408) 99.28%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 411 | 645 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 428 | 663 adásvétel |
| Az eladóként kapott 46 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Gabibaba75 (647) (Eladó)
Pozitív
2015.03.16. 19:01:22
2034602876
Minden rendben ment. Megbízható vevő, ajánlom másoknak is.+++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ancsibaba (2727) (Eladó)
Pozitív
2015.03.14. 13:45:02
2033348543
Korrekt megbízható partner! Ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható,gyors,korrekt vevő. Ajánlom mindenkinek:) Sok sok+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN MENT!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN MENT!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nestavaro (6325) (Eladó)
Pozitív
2015.02.26. 20:05:10
2034127031
Megbízható! Másoknak is ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kavala7 (7769) (Eladó)
Semleges
2015.02.05. 08:54:57
2028530165
Kedves vásárló, de adás vétel most nem történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vásárlástól való elállásAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, megbízható vásárló, minden rendben ment! Ajánlom másoknak is! ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható vásárló, minden rendben ment! Ajánlom másoknak is! ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.licit771 (1020) (Eladó)
Pozitív
2014.12.05. 14:33:32
2009404862
Korrekt, megbízható partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zadoribt (2889) (Eladó)
Pozitív
2014.11.06. 06:46:57
1989809972
Megbízható, vásárló. Ajánlom és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zadoribt (2889) (Eladó)
Pozitív
2014.11.06. 06:46:57
1989808583
Megbízható, vásárló. Ajánlom és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.madrienn82 (257) (Eladó)
Pozitív
2014.11.05. 08:12:10
1989409505
Minden rendben ment. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.meredit813 (428) (Eladó)
Pozitív
2014.11.01. 21:49:37
1945684157
Gyors, pontos kommunikatív vásárló. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fmariannn (3130) (Eladó)
Pozitív
2014.10.27. 10:58:29
1989598142
Minden a legnagyobb rendben és gyorsan ment, ajánlom mindenkinek.pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mikrobi58 (1651) (Eladó)
Pozitív
2014.09.24. 09:38:20
1966492904
Pontos, megbízható üzletfél.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cicamica1220 (1082) (Eladó)
Pozitív
2014.09.12. 19:57:11
1963809134
Megbízható teszes, vaterás partner +++++++++. A csomi elindult, használd egészséggel :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nestavaro (6325) (Eladó)
Pozitív
2014.09.07. 14:28:46
1965113297
Megbízható! Mindenkinek ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nestavaro (6325) (Eladó)
Pozitív
2014.09.07. 14:28:45
1962913592
Megbízható! Mindenkinek ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MINDEN RENDBEN VOLT, KORREKT, MEGBÍZHATÓ, AJÁNLOM MINDENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az én hibámból nem valósult meg az adás-vétel. Az eladó rendkívül megértő volt. Köszönöm és még egyszer elnézést kérek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Ajánlom mindenkinek....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment az adásvétellel, megbízható, gyors, pontos! - ajánlom mindenkinek +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors eladó szép termékekkel. Nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors eladó szép termékekkel. Nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors eladó szép termékekkel. Nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt, a csomag megérkezett, köszönöm szépen. Az eladót jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, másoknak is jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, másoknak is jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, másoknak is jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothpalantal (489) (Vevő)
Pozitív
2014.06.24. 10:41:19
1913595686
Nagyon kedves, korrekt eladó.....a blúz gyönyörű. Mindenkinek bátran ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm a sok szép terméket. Tökéletes volt minden!!!Csak gratulálni tudok!!!Sok sikert kívánok!!!Biztos fogok még itt vásárolni. Még egyszer köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm a sok szép terméket. Tökéletes volt minden!!!Csak gratulálni tudok!!!Sok sikert kívánok!!!Biztos fogok még itt vásárolni. Még egyszer köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm a sok szép terméket. Tökéletes volt minden!!!Csak gratulálni tudok!!!Sok sikert kívánok!!!Biztos fogok még itt vásárolni. Még egyszer köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm a sok szép terméket. Tökéletes volt minden!!!Csak gratulálni tudok!!!Sok sikert kívánok!!!Biztos fogok még itt vásárolni. Még egyszer köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm a sok szép terméket. Tökéletes volt minden!!!Csak gratulálni tudok!!!Sok sikert kívánok!!!Biztos fogok még itt vásárolni. Még egyszer köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm a sok szép terméket. Tökéletes volt minden!!!Csak gratulálni tudok!!!Sok sikert kívánok!!!Biztos fogok még itt vásárolni. Még egyszer köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyébként a stílusa, tiszteletlensége és arroganciája miatt részemről minősíthetetlen.
Másik fél: A vevő lekezelő stílusától minden eladót óvok! Neki állt feljebb, mert kapott egy emailt tőlem a második értesítésről egy hétre rá, semmilyen módon nem vette fel velem a kapcsolatot és ezért én vagyok a tiszteleten stb.. Érdekes aki nem utalt azoknak a vevőknek is mindig ugyanezt az emailt küldöm el csak nyilván az ő adataikkal és amit vásároltak, nekik nem okozott problémát és az ő szemükben nem volt tiszteletlen stb. amit írtam. Érdekes nemde????? Azért kaptam a többi vevőtől pozítivot nyilván nemde? Unatkozó nyugdíjas néni, aki itt éli ki magát, hogy mást pocskondiáz! Senkinek sem ajánlom!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rizlingbokor (52) (Vevő)
Pozitív
2014.06.23. 00:03:11
1913653133
Megbízható, gyors, korrekt partner. Ajánlom Mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rizlingbokor (52) (Vevő)
Pozitív
2014.06.23. 00:03:11
1913634827
Megbízható, gyors, korrekt partner. Ajánlom Mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rizlingbokor (52) (Vevő)
Pozitív
2014.06.23. 00:03:11
1913628815
Megbízható, gyors, korrekt partner. Ajánlom Mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rizlingbokor (52) (Vevő)
Pozitív
2014.06.23. 00:03:11
1913669756
Megbízható, gyors, korrekt partner. Ajánlom Mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rizlingbokor (52) (Vevő)
Pozitív
2014.06.23. 00:03:11
1913630699
Megbízható, gyors, korrekt partner. Ajánlom Mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
