edlabt (27) 96.55% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiralybelaba (644) (Eladó)
Pozitív
2014.09.09. 09:42:05
1969387292
Kapcsolattartó jó Partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiralybelaba (644) (Eladó)
Pozitív
2014.09.09. 09:41:50
1969385768
Kapcsolattartó jó Partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NagyKatalin60 (213) (Eladó)
Pozitív
2014.09.03. 14:35:56
1946952218
Minden a legnagyon rendben zajlott, nagyon kedves, szimpatikus partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szivarvanygaleria (71) (Eladó)
Pozitív
2014.09.01. 09:35:49
1953499667
Nagyon megbízható, pontos vásárló, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szivarvanygaleria (71) (Eladó)
Pozitív
2014.09.01. 09:35:49
1953509282
Nagyon megbízható, pontos vásárló, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon kedves gyors partner,mindenkinek ajánlom.!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon kedves gyors partner,mindenkinek ajánlom.!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Varkonyi (3085) (Eladó)
Negatív
2014.08.16. 23:38:18
1954385321
Valóban akceptáltam, hogy " mégsem olyan vidám a kép, mint gondolta"! A kétes kifogás kompenzálására ígéretet tettek , hogy pozitívan értékelik a tranzakciót!
Tudják , nem gyűjtöm a jogtalan semleges értékeléseket, nem szívesen dobom ki az ablakon a feltöltési, valamint kiemelési díjakat, mely ezres nagyságrend alkalmanként.
Kérem máskor ne vásároljanak tőlem és leginkább ne tegyen olyan ígéretet melyről eleve tudja, hogy nem fogja betartani!
Számomra ez az elvtelenség maximálisan negatív!
Másik fél: Nagyon sajnálom, Várkonyi Urat a rossz emlékezetéért. Nem a vidámságot, hanem a szineket hiányoltam a képről.A feltett foto szines, a valoság barna-szürke, szintelen, fako. Lehet hogy a monitorom tul jo, de más esetekben a valoság messze tulszárnyalta a monitor-képet.
Mivel az adás-vétel nem jött létre,ezért értékeltem semlegesre.Nem értem az indulatát, én éreztem magam becsapottnak.
Igérem messze elkerülöm, szerencse, vannak korrekt eladok, akik valos képet tesznek föl a netre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
