mezosig (99) 91.6% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 109 | 112 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 26 | 26 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 145 | 148 adásvétel |
| Az eladóként kapott 12 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Ajánlom a VATERA figyelmébe a felhasználó ellenőrzését! Nálam tiltólistás!
Másik fél: Sajnálom a történteket.Remélem fogunk tudni üzletelni , rövid időn belűl.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem jött létre az átvétel
Másik fél: Ugyanúgy érzem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
326686.zoltan338 (72) (Vevő)
Negatív
2008.05.26. 11:37:58
62244840
MIUTÁN MEGVETTEM A BOXOT 1 NAP ALATT KINYÚLT ÉS SZERVIZELNI KELLETT AMI TOTÁL RÁFIZETÉS VOLT SZÁMOMRÓL ÉS A MEGBESZÉLT KIEGÉSZITŐT SEM KAPTAM MEG HOZZÁ AMI IGÉRVE LETT!!
Másik fél: A csere tárgyát képező motokerékpár 4 km-után megállt , tönkrement.szóltam az eladónak hogy segítsen , ő nem vett tudomást a problémáról.a motor azóta is áll csak nagyon drágán lenne szerelhető.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt pontos vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nincs különösebb véleményem.
Másik fél: én ugyanígy látom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a csere nem jött össze.
Másik fél: én is sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A puska ár/érték arányban kiváló....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
230141.evike18 (668) (Eladó)
Negatív
2008.01.05. 13:23:25
48316361
A felhaszáló üzenet írt hogy a lánya licitált a termékre , nem Ő és nem kivánja megvásárolni a terméket.Nem ajánlom senkinek sem,s mint láttam nem ez az első eset és nem Én vagyok az egyetlen akivel ez történt.
Másik fél: Önnek nem az a dolga h az én értékeléseimet mérlegelje.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Negatív
2007.12.06. 19:50:12
41480212
MEZOSIG 11.05-én leütötte a terméket.Ma 12.06 van,eltelt több mint egy hónap!Ő semmilyen formában nem jelentkezett még,de a vaterára feljár.Kettő tranzakció lebonyolítására irányuló emailemre sem reagált.A vatera pedig blokkolt az 1 hónapja nem fizető vásárlóimra várás miatt,tovább ugyan kire várjak,vagy mit toleráljak ebben az egyoldalú kommunikációban.Jóindulattal sem lehet semlegesként betudni a vevő hozzáállását.Semmit nem írtam le,ami tőlem számonkérhetően ne lenne leigazolható:Vallserrano
Másik fél: Abban az időszakban nem tartózkodtam internet közelben.sanálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jó volt a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment korrekt fél
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A licit megnyerése után röviddel felhívtam. Megbeszéltük az átadást és,hogy még pontosítunk majd felhív,de nem tette meg, így én hívtam,azt mondta majd a jövőhéten hív és megbeszéljük, hogy vagy találkozunk Pesten vagy csomagban küldi el az árút.De ismét nem hívott,sőt ha én hívtam vagy nem vette fel a telefont vagy kinyomta. Pár napig próbálkoztam de sikertelenűl.Majd kérte,hogy SMS-ben beszéljünk,de erre sem reagált és továbbra sem veszi fel a telefont.Ezek után senkinek sem ajánlom.
Másik fél: Szándékomban állt feladni a csomagot , viszont címet nem kaptam hozzá!!!elfoglalt ember révén valóban nem tudtam a telefont felvenni.többször is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható partner ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
angelripper_a (757) (Vevő)
Pozitív
2007.11.08. 10:07:33
39675592
minden rendben korrekt a puska is nagyon zsír! köszönöm!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendkivül gyors korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
260449.Kingstone22_v (26) (Vevő)
Pozitív
2007.10.31. 20:50:53
41144672
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben van.Szuper a puska.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
331618.puffancs81 (1) (Vevő)
Pozitív
2007.10.21. 19:44:20
39794815
Nagyon tetszenek a halak! Nagyon korrekt fél,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, pontos. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm a kedvességét és nagyon szépek a halak!! Korrekt megbizhtó!! Ajánlom !!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
380847.euroset_a (7) (Vevő)
Pozitív
2007.10.20. 18:42:59
39445685
én vagyok a hibás. mit tegyek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megtekintett termék nem használhato a rendszerünkhöz.
Másik fél: Reméltem hogy tudok segíteni.sajnálom hogy nem jött létre az üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmetlen vevő lennék??? Totálisan félrevezető hírdetés!!!, hol volt feltüntetve, a gázkar, a lámpabúra, az ülés hiányossága!!?? Talán ha korrekt hírdetést adnál fel nem lennének ilyen "figyelmetlen vevők" :-)Szerintem inkorrekt eladó vagy !! Bocs de fél moci nem kell, még ha olcsó is..
Másik fél: Túl van tárgyalva
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a tranzakció rendben megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sztrikistvan (40) (Vevő)
Semleges
2007.08.29. 18:10:03
32030005
Személyes megtekintéskor közös megegyezés alapján az adásvétel nem ment végbe.
Másik fél: sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt gyors lebonyolitás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egyszer megkérdezte, megérkezett-e a csomag. Írtam, hogy nem, de küldje el a csomagszállítót, hogy utána tudjak járni a postán. Még a számát sem küldte el.
Másik fél: Amikor utoljára beszéltünk a csomag már az ön postaládájában volt.a postai nyilvántartásban szerepelt h nem volt hajlandó átvenni a terméket 3. próbálkozásra sem.ezután visszaküldte a feladónak.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
558358.izs49_v (242) (Vevő)
Pozitív
2007.07.11. 07:47:36
29153194
Korrekt Partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A futárom átvert, így sajnos elestem a vételtől. Pozítívat adnék, ha lehetne.
Másik fél: sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A VEVŐT KÉTSZERI E-MAIL,VALAMINT KÉTSZERI TELEFONOS PRÓBÁLKOZÁSSAL SEM SIKERÜLT ELÉRNEM.
Másik fél: Lopják a regisztrációmat!!!!
Kocsim sincs a székemen meg van könyöklő:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
194134.mark.molnar (518) (Eladó)
Semleges
2007.03.10. 20:53:17
21059929
tévedés miatt nem jött létre
Másik fél: Sajnálom félrenyomtam
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelésben tett megalapozatlan kijelentések miatt.
Másik fél: A kijelentések megalapozottak voltak.Már csak azért is mert úgy látom , hogy nem én voltam az első vásárló aki ezeket tapasztalta.én kértem h a postaköltség ne legyen több 2000ft-tól 2860ft-lett.
azt mondta ha elmegy a pénz még aznap feladja a csomagot.2 napot késett.a 2. napon (mert féltettem a pénzem)legalább 10x kerestem öntlevélben és telefonon.Vagy ki volt kapcsolva vagy nem vette fel.Levélre másnap válaszolt hogy feladta meg kell jönnie. És még valami:Egy jó vaterás soha nem a pillanatnyi kedélyállapota alpján készít visszajelzést vevőjéről.Ön ezt tette.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
forgacsjozsef_v (8) (Vevő)
Semleges
2007.02.03. 04:34:58
18169635
az én hibámból csak 02.06-án tudom a pénzt átutalni
Másik fél: Erre mit mondjak?......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sokat kellett rá várnom. Nem túl magabiztos.
Másik fél: A vaásárló komoly hibával adott fel postán egyterméket utána elvárta hogy én javítsam ki az ő hibáját.ezt nem tettem ezért dobott egy negatívot.hát akkro én is
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható vásárlÓ!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt partner. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Esperance_a (72) (Eladó)
Semleges
2006.11.02. 13:38:01
13056812
.
Másik fél: figyelmetlen voltam, bocsesz
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
69916.xc-biker (142) (Eladó)
Pozitív
2006.10.25. 22:26:20
13015168
Korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő!
Az én hibámbol nem jött létre az üzlet!
Másik fél: Azt ajánlom vaterás társaimnak , hogy nem veásároljanak ettől az embertől.Egyszerű csaló aki kihasználja az emberek jóidulatát.A hirdetésében világosan szereplő samsonite táskát hónapokkal aza daás-vétel után sem kaptam meg.tELEFONRA NEM REAGÁL EMAILT NEM FOGAD ILL. NEM VÁLASZOL.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
