leggera (1757) 99.33%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1768 | 2073 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 71 | 72 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1851 | 2157 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1022 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár személyesen nem sikerült találkoznunk, de mindenkinek ilyen korrekt üzletet és partnert kívánok a Vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott, gyors, pontos partner. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
116700.manoka216_v (17) (Eladó)
Pozitív
2006.11.01. 12:59:49
14314653
Korrekt megbízható ajánlom mindenkinek!! kitűnő ember
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Szimpatikus, gyors, korrekt Úriember. MINDENKINEK AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez nem egészen így volt ahogy ezt te itt előadod.
Még aznap amikor megnyerted,megírtam,hogy szabin vagyok ne keress mert telefonon nem leszek elérhető és emailre is csak 1 hét múlve tudok válaszolni.
Azon a héten én pénteken elmentem a postára mikor megbeszéltük...azért, hogy te megkapd még szombatra, de a posta ezt nem garantálta így én nem kockáztattam meg hogy feladjam a semmibe, hétvégén ott álljon a csomag mert úgy sokkal nagyobb az esélye annak hogy eltűnik, lenyúlják.A biztosítás egynek
Másik fél: Nem kell megmagyaráznod a semmit. A licitet Szeptember 1. dátummal nyertem meg! Szeptember 17. napján írtam neked azt hogy nem várok tovább. A kettő közötti 16 nap alatt több alkalommal voltam megértő. Nem értem, miért nem tudod elfogadni azt hogy egyszerüen így nem lehet üzletet kötni. Én nem így kezelem a partnereimet akkor sem ha eladok, valamint ha vásárolok sem teszek így. Én úgy gondolom, joggal érzem azt hogy megvezettél, de te mire panaszkodsz, arra hogy szivattam több mint két hétig aztán meg már nem akar velem boltolni vagy mi!? A másik, amit írtam is, ha szabadságon vagy, akkor add fel később a terméket, és nincs ez az egész cirkusz. AMIT TE MŰVELSZ AZ EGY VICC! KOMOLYTALAN VAGY!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
