mimomimo_t (22) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment. Kedves partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Kedves partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Üzenetre nem válaszol, telefonon pedig nem elérhető értékelésem negatív! A terméket nem küldten el a neki, mert nem bízom benne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Naphal30_t (280) (Eladó)
Negatív
2007.09.09. 11:22:09
327552169
Nagyon sokat vártam!!Elöször idöt kérétél azota meg semmi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szilvaszoli (555) (Eladó)
Negatív
2007.09.03. 18:21:35
1424342358
3 hét nem volt elég hogy 1ft átutalj a levelekre se válaszolsz nem várok tovább ha nem kell akkor szoltál volna megérö vagyok de igy ez negativ------------ minek licitálsz ha nem kell????????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szilvaszoli (555) (Eladó)
Negatív
2007.09.03. 18:20:41
1424342652
3 hét nem volt elég hogy 1ft átutalj a levelekre se válaszolsz nem várok tovább ha nem kell akkor szoltál volna megérö vagyok de igy ez negativ------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a vásárlást! :-) Megbízható, gyors, kedves partner, jó szívvel ajánlom Őt :-)!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dokiandi_t (1541) (Eladó)
Pozitív
2007.06.29. 10:23:20
326485094
Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Két hete nem utal, csak ígérget, a telefont is rámcsapja, majd nem veszi fel. Üzenetet küld, hogy mégsem utal!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Két hete nem utal, csak ígérget, a telefont is rámcsapja, majd nem veszi fel. Üzenetet küld, hogy mégsem utal!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HuyGyongyi (1486) (Eladó)
Pozitív
2007.04.28. 19:17:05
323104912
Kedves, kapcsolattartó vevő. Minden rendben ment. Ajánlom Őt minden Kedves TeszVesz-esnek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves korrekt gyors partner. AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, az aukció zárása utáni napon már jelentkeztek telefonon, és jöttek is a babakocsiért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt,köszönöm az érdeklődést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kriszta721 (1346) (Eladó)
Negatív
2006.12.02. 17:34:39
1418101013
Csak igérget!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, de több, mint egy hónap sem volt elég arra, hogy ezt a marhanagy összeget átutalja.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes vásárló, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5289370.laura011_t (362) (Eladó)
Pozitív
2006.11.01. 21:16:39
1418102840
minden rendben ment,örülök,hogy én adhattam az első értékelést.nagyon sok sikeres üzletkötést kivánok!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.