Vikcsicica (279) 99.64%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 280 | 427 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 286 | 435 adásvétel |
| Az eladóként kapott 126 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
sunflower74_a (437) (Eladó)
Pozitív
2009.11.11. 08:33:26
155404233
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a pozitív értékelésedet,az üzlet létrejött valóban,de a kisebb fennakadások miatt én csak semlegessel tudom értékelni.Ne haragudj, nálam nem jellemző hogy ennyit kell várni....
Másik fél: Persze, semmi gond. Sajnálom, hogy várnod kellett. Pénzügyi problémák miatt csak később tudtam utalni. :( A semleges véleményt is sajnálom, de teljesen megértem. Az üzlet ettől függetlenül létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a pozitív értékelésedet,az üzlet létrejött valóban,de a kisebb fennakadások miatt én csak semlegessel tudom értékelni.Ne haragudj, nálam nem jellemző hogy ennyit kell várni....
Másik fél: Persze, semmi gond. Sajnálom, hogy várnod kellett. Pénzügyi problémák miatt csak később tudtam
utalni. :( A semleges véleményt is sajnálom, de teljesen megértem. Az üzlet ettől függetlenül
létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a pozitív értékelésedet,az üzlet létrejött valóban,de a kisebb fennakadások miatt én csak semlegessel tudom értékelni.Ne haragudj, nálam nem jellemző hogy ennyit kell várni....
Másik fél: Persze, semmi gond. Sajnálom, hogy várnod kellett. Pénzügyi problémák miatt csak később tudtam
utalni. :( A semleges véleményt is sajnálom, de teljesen megértem. Az üzlet ettől függetlenül
létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
743678.babyjatek (368) (Eladó)
Pozitív
2009.10.27. 19:16:01
154708805
Minden rendben zajlott, korrekt Vaterás! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, jól kommunikáló vaterás, minden rendben zajlott! Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható vaterás. ajánlom mindenkinek +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothzsuzsa77 (455) (Eladó)
Pozitív
2009.10.14. 14:28:10
151945153
Kedves gyors pontos tökéletes partner,ajánlom mindenki figyelmébe.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment! Maximálisan megbízható, nagyon kedves, rendkívűl korrekt, pontos partner! Oldalamra mindenképpen visszavárom! MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment! Maximálisan megbízható, nagyon kedves, rendkívűl korrekt, pontos partner! Oldalamra mindenképpen visszavárom! MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment! Maximálisan megbízható, nagyon kedves, rendkívűl korrekt, pontos partner! Oldalamra mindenképpen visszavárom! MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment! Maximálisan megbízható, nagyon kedves, rendkívűl korrekt, pontos partner! Oldalamra mindenképpen visszavárom! MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment! Maximálisan megbízható, nagyon kedves, rendkívűl korrekt, pontos partner! Oldalamra mindenképpen visszavárom! MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment! Maximálisan megbízható, nagyon kedves, rendkívűl korrekt, pontos partner! Oldalamra mindenképpen visszavárom! MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment! Maximálisan megbízható, nagyon kedves, rendkívűl korrekt, pontos partner! Oldalamra mindenképpen visszavárom! MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,korrekt és kiváló vaterás partner!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
8733.atomka_a (1453) (Eladó)
Pozitív
2009.09.18. 04:00:56
151800184
Kedves, kapcsolattartó, pontos partner, csomi postán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tibcsike01 (1245) (Eladó)
Pozitív
2009.08.17. 19:40:50
150410837
Kiváló korrekt partner ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1001447.doug98 (382) (Eladó)
Pozitív
2009.08.05. 08:25:58
149239328
Nagyon kedves és megbízható! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
heredipeti (131) (Eladó)
Pozitív
2009.07.10. 17:19:34
148629468
Nagyon kedves vaterás hölgy, ajánlom másnak is! :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
942063.lexi100 (843) (Eladó)
Semleges
2009.06.07. 21:52:48
147196539
A vevő, ill. az akinek a nevében a vevő licitált visszalépett a tranzakciótól 2 hét után. Legjobb esetben is csak semlegesre tudtam értékelni.
Másik fél: Így történt. Köszönöm a semleges értékelést, az eladó értékelése jogos. Sajnálom a kellemetlenségeket, én pedig tanultam belőle, hogy más kérésére még csak véletlenül sem licitálok.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kicsiszuszid (340) (Eladó)
Pozitív
2009.03.25. 19:08:58
135987431
Minden rendben köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piszkosfred71 (2578) (Eladó)
Pozitív
2008.10.27. 17:59:09
90449969
Minden ok ajánlom?!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, jó vevő! Ajánlom bárkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Blackonyx_a (291) (Eladó)
Pozitív
2008.08.31. 18:40:02
64017133
kedves,rendes,pontos,gyors,mindenkinek csak ajálani tudom őt!Kérlek te is értékelj ha még nem tetted volna meg.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Blackonyx_a (291) (Eladó)
Pozitív
2008.08.31. 18:40:02
64017129
kedves,rendes,pontos,gyors,mindenkinek csak ajálani tudom őt!Kérlek te is értékelj ha még nem tetted volna meg.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos, megbízható. Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvathzoltan58 (830) (Eladó)
Pozitív
2008.06.17. 19:59:16
62870470
A pénz megérkezett, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
59451.apuka111_v (1085) (Eladó)
Pozitív
2008.05.19. 20:11:11
61013584
Minden OK !!! POSTACIMET KÜLDJE EL,MERT ADDIG NEM TUDOM ELKÜLDENI A HOLMIT!!!Mindenkinek ajánlom.Köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom jó vaterás (POSTÁZVA)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom jó vaterás (POSTÁZVA)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Kedves, megbízható, gyors ajánlom mindenkinek! Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A legkiválóbbak egyike! Köszönöm, hogy éntőlem vásárolt először! Kapcsolattartó, gyors és kedves, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
