kocka20 (87) 80.85% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 114 | 124 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 34 | 39 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 27 | 29 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 175 | 192 adásvétel |
| Az eladóként kapott 41 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
limuzinbika (-1) (Vevő)
Pozitív
2011.07.20. 12:06:15
1464299615
Az árút mégsem kértem, de az eladó nagyon megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mati824_a (31) (Eladó)
Semleges
2011.07.18. 21:02:07
1463398645
A vevő meggondolta magát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
commedkft (4704) (Eladó)
Pozitív
2011.07.12. 13:29:16
1465383684
Köszönjük vásárlását! Minden rendben zajlott! Továbbra is szeretettel várjuk üzletünkben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
14691264.calibra2006 (92) (Eladó)
Negatív
2011.07.08. 12:14:38
1462145625
A vevő ugyanezt a terméket már egyszer megvette kifizette és SIMA postával kérte. Később jelezte hogy nem kapta meg, majd fix-árba leütötte mégegyszer (ami drágább). Viszont azóta nem sikerült vele kapcsolatba lépnem. Ha mást nem is de egy NEM KELL üzenetet küldhetett volna. Ezért negatív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszeltek szerint zajlot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FuvarAce (3801) (Eladó)
Pozitív
2011.07.06. 21:56:31
1465467473
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Korrekt, pontos, gyors vásárló. Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos vevő, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a terméket más oldalakon is hirdette,így nem sikerült hozzájutnom. hiába nyertem meg a licitet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A Vevő elállt a vételtől anyagi problémára hivatkozva, igaz ezt elég sokára közölte többszöri megkeresésemre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
14691264.calibra2006 (92) (Eladó)
Pozitív
2011.06.16. 10:18:30
1458091706
Megbízható vásárló, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
775730.kecso82 (0) (Vevő)
Negatív
2011.06.13. 21:42:15
1459836239
Óriási NEGATÍV!!!
Abszolút inkorekt partner! Leveleimre nagy nehezen 2 nap után válaszolt, amikor is elmondta,hogy másik helyen elkelt az árú többért mint a licit vége és hogy a gép valójában nem is dualcore-os és új kijelzője van. A másik vevője még nem jelentkezett, majd megkeres ha továbbra sem fog, de 36000 Ft-ért nem eladó az áru. (nem volt minimál ár!!!) Az ilyen "partnerek" miatt bizalmatlan az ember a netes vásárlással! Azonnal kitiltanám!!! A VATERA SZÉGYENE!!!
Másik fél: Te bolond vagy. Aki elolvasná, annak ide másolom az e-mailt, amit küldtem.
"Sajnos a hirdetésből kimaradt, hogy a terméket más helyen is meg volt hirdetve, ami 55 000 Forintért el is kelt. Még a hirdetésből kimaradt, hogy a termékhez 2 kijelző van (az egyik vadonat új fényes, az van most benne, a másik az eredetije ami matt), plussz egy 80 Gb-os winyó, hard disk sentinelszerint 100% (a 60GB-os van benne), és egy sima 1,6 GHz-es proci van tartalékba.
A másik vevő még nem jelentkezett, ha továbbra sem jelentkezik, akkor fel foglak keresni, de sajnos 36 000 Forintért nem eladó, mert az új kijelző maga 18 000 Forint volt."
http://kepfeltoltes.hu/110614/P140611_07.38_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben ment ajánlom+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
opelalkatreszek (11657) (Eladó)
Pozitív
2011.06.09. 07:54:23
1459076798
Korrekt, gyors, megbízható partner. Szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és megbízható partner! Ajánlom! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laptopszer (98) (Eladó)
Pozitív
2011.05.30. 14:28:25
1457635973
Gyors, pontos Vaterás.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pcbuildhu (738) (Vevő)
Semleges
2011.05.02. 11:55:04
1450874426
A vásárlást követő napon kértem, hogy küldje el az adatokat. Azóta is küldi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék hibás volt, és a pénzemet is nagy nehezen kaptam vissza, ezért csak mérsékelten tudom ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rolkayeti (227) (Eladó)
Pozitív
2011.04.22. 06:14:53
1442709732
Különösen kedves, igazi profi Vaterás! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
limuzinbika (-1) (Vevő)
Pozitív
2011.04.20. 10:24:41
1450117910
Elnézést, de nem voltam gépközelben, és anyagi problémák is közbe jöttek. Az adás-vétel az én hibám miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
486501.kanrob2 (216) (Eladó)
Pozitív
2011.04.19. 21:34:12
1448370806
Megbízható vásárló. A megbeszéltek alapján zajlott minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment rugalmas vaterás ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
karydetty_v (204) (Eladó)
Semleges
2011.04.17. 21:48:38
1450410004
Anyagi probléma lépett fel a vásárlónál . És később tudná kifizetni a terméket .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi probléma lépett fel a vásárlónál .Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
badsector124 (573) (Eladó)
Semleges
2011.03.31. 06:38:34
1446447347
Nem várt anyagi okok miatt a vevő visszalépett az üzlettől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: -----------------------------Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1106014.manofaszahabarek (3671) (Eladó)
Pozitív
2011.03.30. 21:42:01
1446478674
Korrekt és gyors vevő! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1106014.manofaszahabarek (3671) (Eladó)
Pozitív
2011.03.30. 21:42:00
1446478820
Korrekt és gyors vevő! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SegafredoZanetti (947) (Eladó)
Pozitív
2011.03.30. 09:25:37
1441399098
Korrekt, gyors vaterás! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
applause_a (171) (Eladó)
Negatív
2011.03.25. 09:04:05
1447203485
- a leütés után nem jelenkezett, e-mailomra nem válaszolt. - három nap után felszólítottam, hogy nyilatkozzon szándékáról. Ekkor már válaszolt és azt írta, hogy szüksége van a termékre, de korházban volt. Ennek ellentmond az, hogy az előzőleg eltelt időszakban naponta többször bejelenkezett a Vaterára. 20-i e-mailjában előadta, hogy fizetni csak 24-én tud legyek türelemmel és ha elfogadom postázzam a terméket. Elfogadtam az időpontot, de 25-ig nem teljesített.Időközben inaktív lett, nem értesíte
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
toszegipeti (445) (Eladó)
Semleges
2011.03.22. 19:07:16
1444531385
Korrekt Vaterás!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértés történt a vevő részérőlAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1078395.nite01 (48) (Eladó)
Pozitív
2011.03.21. 10:01:42
1440221011
Kedves vásárló, ajánlom másnak is! +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1271476.tigersanyi71 (1) (Eladó)
Pozitív
2011.03.21. 09:05:32
1444925191
Korrekt módon lebonyolitott tranzakció, minden a megbeszéltek szerint történt. Ajánlásom erősen pozitiv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BalintComputer (633) (Eladó)
Pozitív
2011.03.16. 10:05:37
1436016373
Korrekt, megbízható partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyurimaci77 (111) (Vevő)
Negatív
2011.03.12. 16:27:17
1439946302
Semlegeset adnék,de nem azt a terméket kaptam amit ő hirdetett"utólag kiderült,hogy nem is volt olyan terméke",mindig össze kevert mással na meg a lényeges,hogy a pénzemre egy hónapot kellet várnom ő arra hivatkozott,hogy nincs pénze(5000Ft) nem egy nagy összeg.Én jeleztem neki,hogy nem megfelelő és csak a pénzemet kellet volna vissza küldeni-e amit én küldtem.Gondolja meg mindenki aki vele üzletel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tszabolcs90 (130) (Eladó)
Semleges
2011.02.22. 18:09:19
1438978448
A vevő sajnos nem vette át a terméket, 12 nap után elállt a vásárlástól. Ajánlani nem tudom, de negatív értékelést sem szeretnék adni, mivel végül jelezte szándékát. A terméket újra meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1706813.Shopping001_a (147) (Eladó)
Semleges
2011.02.19. 09:12:21
1437428560
Felhívott, közölte hogy majd 5.-én fizet, de nem történt semmi. Telefonon előbb is közölhette volna hogy mégsem kéri.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ez az első negativom nem gondoltam hogy erre sor kerül ,de utálom ha hosszútávon hülyének néznek.A partner leütötte a terméket majd a barátnője megkeresett pár nap múlva hogy 2hét múlva utalnak, mindenkinek lehetnek gondjai eddig no problem, letelt a 2hét nincs utalás, én hivom telefonon nem tudják miről van szó, majd keresnek, eltelt még 1 hét, s én leadtam első negativ értékelésem.MINDENKI JÓL GONDOLJA MEG NEM MEGBIZHATÓ FELEK!!!-------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő alaplapja nem kezelte a processzort. Korrekt partner - kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudom hogy lehet ez nem tudok mit mondani!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, hogy nem sikerült az adás-vétel. Ennek ellenére korrekt, megbízható a vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos aktualitását vesztette az adás-vétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre.A vevő leütés után mondta el,hogy 3 hét múlva tudna fizetni.A szabályzat szerint 2 hét alatt kell lebonyolítani az adás-vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő leütötte a termméket,majd 3 hét múlva szeretett volna fizetni.Nekem ez nem megfelelő.Sajnos negatív.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, korrekt partner, csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
17324634.snoopy821 (6) (Vevő)
Negatív
2011.02.15. 07:01:08
1440488724
Hát én nem tudom,meg hirdette az árut hogy 1 év garancia,és mikor meg nyerem hirtelen el romlik,és a papírja is el tűnik!!!! Döntsétek el ti,hogy vásároltok e tőle!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre mert olyanra licitáltam ami már nem volt meg utólag kiderült csak figyelmetlenségből maradt fenn a hírdetés!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm,meg vagyok elégedve!!Sok+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Véletlenül, pont a licitálás lezárása után romlott el a processzor.Még semleges értékelést adnék, ha hajlandó lett volna válaszolni az üzenetemre, amit a lezárás után 1 nappal küldtem és még egy héttel később sem reagált rá.Nekem kellett ismét keresnem.Kíváncsi vagyok, hogy 1 hét múlva fent lesz-e újra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jó vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
