Krikuska (66) 98.53% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves, villámgyors, kapcsolattartó, kommunikatív partner. Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást! A csomi ma úton
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, villámgyors, kapcsolattartó, kommunikatív partner. Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást! A csomi ma úton!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szupergyors, korrekt vásárló. köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak pozitív, nagyon kedves, szupergyors partner, mindenkinek ajánlom!!!! Sok-sok +++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11808051.barbie67 (243) (Eladó)
Pozitív
2009.02.27. 07:39:40
558464932
KÖSZÖNÖM SZÉPEN A VÁSÁRLÁST,MINDEN RENDBEN,AJÁNLOM MINDENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, kedves, korrekt Partner! Mindenkinek ajánlom!Köszönöm a vásárlást!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pimpuska01_t (664) (Eladó)
Pozitív
2009.02.26. 14:22:18
544274855
Minden rendben ment,bátran ajánlom másoknak is!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10293960.jucuss80_t (312) (Eladó)
Pozitív
2009.02.23. 07:03:15
554078447
Kedves gyors megbizható vásárló nem kifogásol hanem utal egyből ez a megbizható partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10293960.jucuss80_t (312) (Eladó)
Pozitív
2009.02.23. 07:03:15
552726722
Kedves gyors megbizható vásárló nem kifogásol hanem utal egyből ez a megbizható partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10293960.jucuss80_t (312) (Eladó)
Pozitív
2009.02.23. 07:03:15
547413439
Kedves gyors megbizható vásárló nem kifogásol hanem utal egyből ez a megbizható partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vevő ! Ajánlom ! Köszi. Postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sziporka001 (348) (Eladó)
Pozitív
2009.02.19. 17:33:43
553523127
Rendes, gyors, megbízható partner. KÖSZÖNÖM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors, pontos, megbízható! Mindenkinek ilyen vevőt kívánok! Ezer +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10293960.jucuss80_t (312) (Eladó)
Pozitív
2009.02.10. 09:07:10
544139140
megbízható kedves korrekt vásárló csak ajánlani tudom mindenkinek minden rendben ment ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10293960.jucuss80_t (312) (Eladó)
Pozitív
2009.02.10. 09:07:10
541643347
megbízható kedves korrekt vásárló csak ajánlani tudom mindenkinek minden rendben ment ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10293960.jucuss80_t (312) (Eladó)
Pozitív
2009.02.10. 09:07:10
541657358
megbízható kedves korrekt vásárló csak ajánlani tudom mindenkinek minden rendben ment ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10293960.jucuss80_t (312) (Eladó)
Pozitív
2009.02.10. 09:07:10
544139990
megbízható kedves korrekt vásárló csak ajánlani tudom mindenkinek minden rendben ment ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sapikacsa_a (163) (Eladó)
Pozitív
2009.02.05. 17:34:24
538389970
Gyors megbízható,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner! Örülök, hogy akkor minden rendben van.+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves és megértő vevő annak ellenére,hogy nem ért oda hozzá a csomag!Nagyon sajnálom mivel kifizette a rugit amit én ajánlva fel is adtam (papírom is van róla) de úgy néz ki így is nyoma veszett a Posta hibájából:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6216062.bollhak (708) (Eladó)
Pozitív
2008.10.15. 21:02:15
452226127
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek! Köszi a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors volt!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vevő! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vevő, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szegus40_t (259) (Eladó)
Pozitív
2008.09.18. 19:13:07
437234211
Megbízható vevő!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm,ajánlom mindenkinek,gyors,és pontos!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható Teszveszesek, köszönöm a vásárlást +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, gyors partner, mindenkinek jó szívvel ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyagnes55 (575) (Eladó)
Pozitív
2008.06.02. 11:27:35
365484743
Kedves, megértő, gyors vásárló! Köszönöm szépen, hordjátok egészséggel!!! Remélem még találkozunk :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.