gozonaniko (154) 89.23% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 174 | 181 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 29 | 30 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 21 | 21 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 224 | 232 adásvétel |
| Az eladóként kapott 10 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos a 2009.11.20-án megrendelt és kifizetett terméket a mai napig nem kaptam meg!
Az eladót sem telefonon sem e-mailben nem tudom elérni.
Úgy néz ki a termékről és a pénzemről is lemondhatok!
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megrendelt áru a mai napig sem jött meg, többszöri egyeztetés után kértem hogy az átutalt pénzt küldje vissza, ami szintén nem történt meg. Azóta sem e-mailen, sem telefonon nem elérhető az eladó. Ezuton kérem, hogy vegye a fáradságot, és küldje vissza a pénzem! Ezek után én senkinek nem ajánlom az illetőt, vagy ha mégis vásárolnak tőle, nehogy előre utaljanak neki, mert futhatnak a pénzük után. Kritikán aluli a hozzá állása.
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék 8 - 21 nap helyett, 70 napra sem érkezett meg. Korrektül azt üzente az eladó, hogy vissza utalja a pénzt, de mostmár az eladó sem jelentkezik!
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rocsillababa71 (39) (Vevő)
Pozitív
2010.01.24. 09:34:59
158974318
Megértő eladó köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
téves termék vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt!Megbízható eladó!Mindenkinek tudom ajánlani/
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MEgbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket megkaptam, de csak több mint egy hónappal az utalás után és csak miután emailban megkerestem, mert a megadott telefonszámot nem volt hajlandó felvenni.
Másik fél: ....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dec. 7-én kifizetett 2 db órából MA jan. 19-én megérkezett 1 db, bár ezt az emailen a késés miatt, illetve, mert az eladó nem jelentkezett a emailjeimre (kivéve, mikor a pénzt kértem vissza)írásban lemondtam.
Nyomatékosan kérem, hogy legalább a különbözetet utalja vissza!!!!!
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon NEGATÍV, mert:
1- Rossz nevet adott meg a címhez!
2- A beígért 20 nap helyett majdnem 2 hónap múlva jött meg a motyó!
3- Hiába írtam, telefonáltam neki, válaszra sem méltatott!
4- Nagyon-nagyon gagyi az áru!
Ezek tükrében óva intek mindenkit, hogy vásároljon tőle!!! Ezt én megszívtam!!!
Ilyen beállítottságú Egyéneket le kellene tiltani erről az aukciós oldalról, mert ennek így sok értelme nincs!
További jó, ilyen esetektől mentes Vaterázást kívánok!
Másik fél: ....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár elég sokat vártam a termékre,de megérte!Ajánlom mindenkinek,aki türelmes!(köszi megkaptam)!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!!++Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
:-) Végre megérkezett! Nagyon szép, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos töbszöri megkeresésemre se volt hajlando válaszolni.Mindha nem is létezne!
A pénzt elutaltam több mint egy hónapja és azota sajnos semmi hír!!!
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hibátlan eladó, igényes jó minőségű árút ad, nagyon igényesen becsomagolva ,és a lehető leggyorsabban a postára teszi!!! (tegnap utaltam,ma megjött:-) Bárcsak az összes vaterás ilyen lenne!!! Csak ajánlani tudom,de komolyan. Örültem a vásárlásnak
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel sajnos nem jött létre, de a kapcsolat tartás rendben volt, és a pénzt vissa utalta, ezért pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment minden, Kicsit ugyan hosszadalmasabb az átfutás a megjelölt 20 napnál, de a külföldről érkező termék miatt ez tolerálható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
523290.LeTy88 (130) (Vevő)
Semleges
2010.01.16. 14:55:56
158441910
1 hónapig váratott, nem jelentkezett.. a termék sehol nem volt és csak nagy nehezen fizette vissza az árát..nem ajánlom senkinek...
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok,csakis pozitív ajánlás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru rossz volt,ezért az eladó nem küldte el...kicsit sokat kellett várni a válaszra is és a pénzre is. De legalább a pénzt visszakaptam.
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
még mindig nem jött meg az óra pedig azt mndta, hogy január első hetében itt lessz és pénzt már elutaltam !
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép az óra. Köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A telefon ház sajna a mai napig nem jött meg amit nagyon sajnálok de nekem gyorsan kell az új, viszont az eladó korekt volt és visszautalta az árát, így mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem érkezett meg az óra, de visszakaptam a pénzem, így korrekt volt a partner!!!
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció létrejött, minden rendben volt, elégedett vagyok, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt volt jó vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos módon későn érkezett volna meg az áru, ezért visszakértem a pénzt.
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
760743.szetina_v (-2) (Vevő)
Negatív
2010.01.11. 12:13:36
153631276
többszöri megkeresésemre sem válaszolt, nem adott meg bankszámlaszámot.
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A várt arut már 2 honapja várom és a pénzt be is fizette szoval ebböl nem lesz már semmi a pénzt meg tuti hogy elbuktam mivel egy e-mailre sem méltat válaszolni!
Mondhatod igy könyü az emberektöl pénzt lopni!
Szoval senkinek sem ajánlom
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyurigyuri81 (112) (Vevő)
Semleges
2010.01.08. 12:51:11
158316263
Dec25-én nyertem az aukciót.Rögtön jelentkeztem e-mailben.Dec31-én jelentkezett először, hogy igényt tartok-e az árúra.Válaszban megküldzem, hogy az év elejére való tekintettel csak leghamarabb 4.~5.-e körül tudok utalni.Ezek után válaszra sem méltatott!Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de több mint két hét alatt nem sikerült egy bankszámlaszámot kihúzni az eladóból!Személyeskedni nem akarok, de egy adás-vételt nem így kell bonyolítani.Igazából ez egy negatívot érne!Sorry!
Másik fél: ..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék kicsit késve ugyan, de rendben megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nem érkezett meg és az eladó sem elérhető.
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nos! 20 napról volt szó maximum! Most tartunk a 40. napnál. Én türelemmel vártam, de semmmi... Lehet, hogy csak véletlen, illetve meg tudsz bármit magyarázni, de nagyon inkorrektnek érzem azt, hogy semmi jelzést nem kaptam, még annyit sem, hogy "Bocsi, de nem tudom küldeni!"... NEGATÍV emiatt.
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett a termék, gondolom a karácsonyi munkaszüneti napok miatt kicsit többet kellett váni, mint gondoltam, de amúgy minden OK. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aragonroller (92) (Vevő)
Pozitív
2010.01.04. 10:18:26
157459959
Az áru minősége megfelelő, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én figyelmetlenségem is kellett ahoz hogy az adásvétel ne jöhessen létre, bár az összeg átutalása után 1 hétig nem történt semmi.
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyáltalán nem reagál a megadott teleonszámra,hiába hívom számtalanszor!Ez inkorrekt hozzáállás!!! Karácsonyra lett volna ajándék az áru. Mikor kapom meg???
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív a véleményem igaz hogy nem kaptam meg az árut de ez ne a partner hibája volt. Nagyon korrekt és megbízható üzlettárs.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben van. A rádió és az óra is működik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
katyilyany (515) (Vevő)
Semleges
2009.12.30. 09:39:22
156730553
Sajnos a termék nem működött.:( Az Eladó ettől függetlenül korrekt, természetesen visszautalta a vételárat.
Másik fél: Időközben elromlott..
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az ígért határidőre nem kaptam meg a terméket, de a partner abszolut korrekt volt.
Másik fél: Sajnos a karácsonyi csomag küldés.... :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, igaz egy kicsit sokat kellett várni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
