604281.evo7lacin (1889) 99.68% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1894 | 2065 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 190 | 201 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2090 | 2273 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1207 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben zajlott le, a termék átvételében vagy fizetésében, és a tranzakció létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dragonkrest (57) (Vevő)
Pozitív
2012.01.30. 15:56:59
1534502582
Minden rendben ment ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,gyors,pontos,korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó gyors, pontos, megbízható. A termék szép. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.PinterZsuzsanna (36) (Vevő)
Semleges
2012.01.26. 21:05:25
1513230134
Nem volt megfelelően megadva a méretezés,ezért nem lett jó a bakancs.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nekemannyima_v (61) (Vevő)
Pozitív
2012.01.26. 15:29:56
1509199529
megbízható.ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható, gyors eladó csakis ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SpeedHunter_a (42) (Vevő)
Pozitív
2012.01.25. 19:12:48
1507669223
Minden rendben zajlott le, nem volt semmi komolyabb fennakadás a termék átvételében vagy fizetésében és a tranzakció létrejött. A partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el az adásvétel folyamán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nAGY NEHEZEN MEGKAPTAM A TERMÉKET MÁSODIK ALKALOMMAL DE EGGYÁLTALÁN NEM VAGYOK MEGELÉGEDVE !!!! AZ ELADÓ ELŐSZÖR EGY MÁSIK CIPŐT KÜLDÖTT NEKEM MAJD MÁSODIK ALKALOMMAL MEGKAPTAM A RÉG VÁRT CIPŐT DE AZT IGÉRTE HOGY ELKÜLDI SZÁMOMRA A ELSŐ CIPŐNEK A FELADÁSI DÍJJÁT AMIT NEKEM PERSZE VISSZAKELLETT JUTTATNOM FELÉJE ,DE EZT NEM KAPTAM MEG TŐLE !!!! bEGBÍZHATATLAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mérethiba miatt sajnos nem jött létre..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, gyors eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Gyors! Korrekt! ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet gyorsan jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon meg vagyok elgedve mindenel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.meg vagyok elgedve
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt,korrekt vaterás !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Korrekt Eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Korrekt Eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható eladó. A termék tökéletes, a leírtak szerint.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció az elutazásom miatt nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, megbizhato, pontos, ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, csomagolás, címzés rendben. Az eddig vásárlásaimhoz képest egy gondolattal hosszabb ideig kellett várnom a termékre, de közben kommunikáltunk, tudom, hogy beszerzési folyamataiban volt fennakadás. Ajánlom az eladót mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szeplajos71 (22) (Vevő)
Pozitív
2012.01.17. 09:13:34
1530803492
Minimum 10 karakter.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt az eladóval, miattam nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,Csak ajánlani tudom!!!! Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a találkozó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon elégedett vagyok a cipővel a kapcsolattartással is.csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Zsanikkkkka18 (0) (Vevő)
Semleges
2012.01.15. 22:18:23
1506101591
köszönöm...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az "Adidas" cipő, ami a hirdetésben szerepel nem más, mint egy kínai cipő két Adidas címkével ellátva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Már másodszor vásároltam az eladótól, remélem ez a termék is jó lesz. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1170028.sardiger (497) (Vevő)
Pozitív
2012.01.13. 17:55:09
1534530782
nem hiába van 1800 értékelése! kiváló partner! mindent megtesz a vevőért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1942076.kissmozes001 (268) (Vevő)
Pozitív
2012.01.12. 11:46:04
1533447344
Minden rendben!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Dalmacsekmacsek (2) (Vevő)
Pozitív
2012.01.11. 21:37:41
1515514487
nem bántam meg ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek, gyors és kommunikatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szandibabi89 (20) (Vevő)
Pozitív
2012.01.11. 15:23:25
1513669265
NAGYON jó eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jannamaria84 (104) (Vevő)
Semleges
2012.01.11. 14:25:24
1505045621
Sajnos nem jött létre az adásvétel mérethiba miatt. Az eladó végül visszafizette a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2 nap alatt megjött a cipő:)Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm rendben ment+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Alapvetőleg a jóindulatot feltételezem az eladótól de azért el kell mondjam, először felemás méretű cipőt kaptam. Készségesen kicserélte és végül rendben megkaptam. Ezért a tranzakció elég hosszúra sikerült.További jó eladást és vásárlást mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárlás gyors és pontos volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott másnak is ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.