604281.evo7lacin (1889) 99.68% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1894 | 2065 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 190 | 201 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2090 | 2273 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1207 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
korekkt gyors ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott,nagyon gyorsan+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!!Kommunikativ, elérhető segítőkész.ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors korrekt eladó ajánlom mindenkinek !!!!!!!! Remélem kötünk még üzletet
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,kedves eladó! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm megkaptam a csomit, pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrektsrac69 (13) (Vevő)
Pozitív
2011.12.19. 17:27:29
1500367931
Minden rendben volt! Teljesen meg voltam elégedve mindennel!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyorrs volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.43705.inaday (117) (Vevő)
Pozitív
2011.12.19. 16:01:32
1520359799
Gyors, pontos Vaterás!!! Ajánlom!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom,gyors és megbízható.!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendbe volt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben zajlott minden részemről minden oké!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen a cipőt! Majd csak karácsonykor próbálja meg az illető, de remélem jó lesz a méret! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szeplakine69 (307) (Vevő)
Pozitív
2011.12.19. 08:01:52
1509403457
minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors pontos korrekt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt vaterás ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bendeguzbubu (16) (Vevő)
Pozitív
2011.12.17. 18:44:52
1512811898
Rendben korrekten zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ok..................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem sikerült az adás-vétel ...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben ment, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt eladó. A posta is gyors. Ajánlom mindenkinek, ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletesen megfelelt a termék és megvoltam elégedve mindennel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden kinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szépen köszönöm a cipőt!Tőkéletes
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2365828.barbinole (7) (Vevő)
Pozitív
2011.12.14. 16:58:33
1520127740
Korrekt és gyors! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az cipő az izléseimnek tökéletesen megfelelt, gyors pontos, megbízható szállítással történt a tranzakció. Az eladó rendkívül kedves és figyelmes volt és minden kérdésemre szivesen válaszolt. Csak dicsérni tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2346798.BonanzaB_a (3) (Vevő)
Pozitív
2011.12.14. 13:11:47
1508890025
Minden rendben ment, köszönöm! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon tettszett a cipő.Igaz féltem,mert egy korábbi vételem nem jól sült el,és ráfizettem.De nagyon örülök,hogy ez sikerült!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vidosbarbara (44) (Vevő)
Pozitív
2011.12.14. 10:47:26
1496346305
nagyon kedves mindenkinek csak ajálom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elnézést a kései reagálásért, de a gépemmel gond volt. Az üzlet gyorsan és korrekt módon lezajlott. Az áru minőségével és a gyorsasággal meg voltam elégedve. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AZ ÁRU KIVÁLO EMBERI HOZZÁÁLLÁSA LENYÜGŐZŐ. MINDENKINEK AJÁLLOM MÉGEGYSZER KŐSZŐNET
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos,megbízható.Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1663537.krisz033 (-2) (Vevő)
Pozitív
2011.12.12. 19:56:24
1504500767
Kicsit meg akadtunk a szállitásban de meg jött!! Ez a lényeg! Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MINDEN RENDBEN ZAJLOTT, NAGYON JÓ ELADÓ!!!CSAK AJÁNLANI TUDOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt, és türelmes, segítőkész partner!!! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsitnehezen de rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.helladavnik (126) (Vevő)
Pozitív
2011.12.12. 09:22:39
1516068593
Azt! kaptam amit kértem csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nebelwerfer42 (466) (Vevő)
Semleges
2011.12.11. 17:30:34
1502498051
Sajnos elutaztam, nem tudtam átvenni a terméket, az eladó kedves, megértő volt, ajánlom mindenkinek+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem történt adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindennel meg vagyok elégedve csak is ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner! Mindenkinek ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben , ajánlom mindenkinek .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
