604281.evo7lacin (1889) 99.68% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1894 | 2065 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 190 | 201 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2090 | 2273 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1207 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment nagyon kedves és korrekt volt mindenkinek ajánlom csak+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.spyfeedback (33) (Vevő)
Pozitív
2011.11.15. 18:45:24
1487820212
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK! Ajánlott vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.streetoftheking (9) (Vevő)
Pozitív
2011.11.15. 14:48:00
1479195326
nem jött létre....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a cipő nem felelt meg nekem, ezért visszavette. Mindenkinek ajánlom, mert korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás igaz lassú volt az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lehet én néztem el, de kamu adidas a cipő, csak kívülről fehér adidas embléma van, nem arany , belülről semmi jele az adidasnak, a minősége is ennek megfelelő. Ezt benéztem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.karolytibi (44) (Eladó)
Semleges
2011.11.14. 09:54:54
1480778834
Remélem legközelebb jobban figyelsz!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, korrekt eladó! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó vétel volt :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az áru megfelelt a leirtaknak
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, rugalmas, megbízható eladó, mindenkinek ajánlom. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,Gyors,Pontos,Kedves. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1456295.fendttraktor (2) (Vevő)
Pozitív
2011.11.12. 08:15:29
1500063062
Minden siman ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pumukli638 (79) (Vevő)
Semleges
2011.11.11. 22:40:12
1498655912
nem jött össze,utazás miatt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Összességében elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó rendkívül gyors, kommunikatív, mindenkinek maximálisan ajánlom! A termék nagyon szép, de nem eredeti, de én személy szerint ennyi pénzért nem is vártam eredeti adidas cipőt. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt partner!!Mindenkinek szeretettel ajánlom!! Üdv:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon készséges,megbízható partner,csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és megbízható partner mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.benfentes55 (13) (Vevő)
Pozitív
2011.11.11. 09:50:04
1500925004
Korrekt, és rugalmas partner , csak ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan megbízható és korrekt eladót ismerhettem meg! Az áru pedig tökéletes, mindenkinek csak is ajánlani tudom! Köszönöm!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors eladó!!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.digitonline (149) (Eladó)
Pozitív
2011.11.10. 09:57:04
1485058301
Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedet vagyok a termékel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vargazoltan (20) (Vevő)
Semleges
2011.11.09. 22:04:17
1498008080
A cipő sajnos nem volt jó méretben. Ajándéknak szántam, de nem ez volt az elképzelés így ezmiatt és a méret miatt visszaadtam. Az eladó a postaköltséggel együtt visszafizette az árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben. Ajánlom másoknak is.korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen minden rendben volt, ugyan csúszott a szállítás de az a posta hibája volt, pozitív!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben és gyorsan zajlott le.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrenk gyors és megbizható csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,pontos, gyors, nagyon jó kapcsolattartó, jó szívvel ajánlom mindenkinek. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden Rendben. Ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ant-margit (171) (Vevő)
Pozitív
2011.11.07. 20:15:45
1496991869
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mezofalviszilvia (43) (Vevő)
Pozitív
2011.11.07. 18:00:35
1495710293
Tökéletes partner! ajánlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ok renben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.artcolor_a (41) (Vevő)
Semleges
2011.11.06. 17:37:02
1498880441
Hamisítvány a termék!!!!Silány ,gagyi . Nem korrekt az eladó ,mert "adidas bélelt téli cípő" jelszóval hirdetett, de ebből egy szó sem igaz. Csalódás volt így ez a tranzakció.Szerencsére már inaktív az eladó...Szánalmas az egész....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Reandes jó vaterás! Pozitív++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnos elutaztam. nemtudtam átvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mrkvaattila (288) (Vevő)
Pozitív
2011.11.06. 14:06:16
1496086712
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.oké
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó korrekt volt és várt míg megoldottuk a személyes átvételt!Viszont a cipőnek semmi köze az ADIDAS-hoz ráadásul a második használat után szétesett a talpa...ennyi pénzért egyáltalán nem érte meg!!!!majdnem 7000-et kidobtunk az ablakon....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.