ftyper (139) 94.84% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
klaudia214_v (521) (Eladó)
Pozitív
2013.07.12. 09:07:26
1770173483
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható Vaterás. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
margitimi50 (175) (Eladó)
Pozitív
2013.07.06. 12:11:27
1769176988
Minden rendben.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mariann01 (590) (Eladó)
Pozitív
2013.06.26. 14:51:38
1752491864
Minden rendben történt!!Mindenkinek ajánlom!+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sikeresen lebonyolítottuk az adásvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anderka75 (623) (Eladó)
Pozitív
2013.06.06. 18:37:36
1751565200
Megbízható partner! Csak+++++++++++++++++++++ Remélem megérkezik a kabi, ha nem megy vissza a pénz! Sajnálom, hogy ilyen megbízhatatlan a posta, itt üzenem mindenkinek: Futárral küldjétek a csomagot!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13770529.ikinges (533) (Eladó)
Negatív
2013.06.06. 17:34:13
1747169615
sajnálom 3 terméket nem vettél át tovább nem tudok várni ha jelentkezel és átveszed akkor átírom az értékelést de addig sajnos negatív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben ment köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SimplyLove (122) (Eladó)
Semleges
2013.05.26. 10:28:13
1733205566
Nem volt megfelelő a nadrág mérete, így nem jött létre a vásárlás..!!
Másik fél: ez igy van nem volt megfelelö a méret de kicserélted nekem ezért nem értem a semlegest korektül elutaltam a különbözetett és vissza postáztam a kisebbik nadrágot amire te elküldted a másikat...ezért miért a SEMLEGES NEM ÉRTEM HISZ POZITIVOT KELLETT VOLNA ADJ NEKEM
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dorcika71 (316) (Eladó)
Pozitív
2013.05.23. 12:12:50
1752170873
Minden rendben volt.Ajánlom mindenkinek.Maximálisan pozitív!!!!A csomag feladva!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megértő, korrekt vaterás! Ha lehetne pozitívat adnék!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Másnak postáztam a csomagot, aki igényt tartott erre a termékkre is.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, köszönöm! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kacsuszkaaa (107) (Eladó)
Pozitív
2013.05.19. 21:26:57
1742902148
Megbízható, gyors partner ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SimplyLove (122) (Eladó)
Pozitív
2013.05.14. 15:15:55
1736535251
Köszönöm szépen a vásárlást!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kerteszbrigi (236) (Eladó)
Pozitív
2013.05.14. 10:10:36
1742189249
Korrekt jó kapcsolattartó partner!!!!!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vgabika75 (1034) (Eladó)
Pozitív
2013.05.09. 21:07:34
1741471790
Gyors,pontos,kommunikatív Partner szívesen ajánlom.Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vasgyuro52 (788) (Eladó)
Pozitív
2013.05.09. 15:43:33
1733761172
Részemről csak POZITÍV++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rettenetesen sajnálom,ismételten inkább baleknak érzem magam,mint rugalmasnak.Betegséget,elutazást,mindent megértek,türelmesen várok,ha van értelme,sajnos ebben az esetben,1 hónap elteltével,úgy érzem,nincs,ha legalább egy őszinte visszajelzést kapok,hogy köszönöm,meggondoltam magam,mindennek ellenére semlegessel tudom zárni a tranzakciót ,így azonban ez igencsak negatív tapasztalat volt :(( A nadrágot ismét meghirdettem.
Másik fél: én is nagyon sajnálom sajnos az eimailok sem mindig müködnek nem érzem magam hibásnak jeleztem hogy kéek egy kicsit az utalással és ezt te el is fogadtad de.... nem adok negativot mivel korrekt ember vagyok nem ugy mint eggyesek
jatekvilagkft (8149) (Eladó)
Pozitív
2013.04.29. 07:14:07
1722419741
Megbízhatatlan ember, mindenki óvakodjon tőle, mivel az értékelést le kellett adnom és a vevő azt ígérte hogy fizetni fog, ezért adtam pozitívat, de időközben eltünt, nem utalt, a telefonban letagadja magát, e-mail-re nem válaszol. Óvakodjatok tőle, én most még a jutalékot is elbuktam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kotiti71 (294) (Eladó)
Semleges
2013.04.23. 18:50:04
1600346891
Az adásvétel nem jött össze, a vevő nem jelentkezett a termékért.
Másik fél: a vevö jelentkezet de nem kaptam utalási adatokat de az eladó pozitiv++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3058766.RedDiva1 (483) (Eladó)
Pozitív
2013.04.20. 22:29:08
1740003395
korrekt, gyors!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szivarvanyszinei (2679) (Eladó)
Pozitív
2013.04.12. 11:07:40
1730608025
Szuper KEDVES vásárló!!! Visszavárlak :) sok-sok ++++++++++++++++++++++++++ és még 1 :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos megbízható, köszönöm a vásárlást ! POZITÍV+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hericsdora_t (2675) (Eladó)
Pozitív
2013.04.07. 21:36:30
1721545655
Kedves, megbízható, gyors vevő! Szívből ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, barátságos, mosolygós Vevő! Jó szívvel ajánlom mindenkinek, és nagyon köszönöm a vásárlást!! Maximálisan+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tomiviki (3787) (Eladó)
Pozitív
2013.04.02. 22:10:10
1716581081
Minden rendben zajlott! Megbízható, kedves vevő, csakis++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rituska766 (45) (Eladó)
Pozitív
2013.03.27. 06:28:39
1720364693
Nagyon gyorsan utalt, a partnert mindenkinek ajanlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Gyorsak és rugalmasak!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
huszti674 (184) (Eladó)
Pozitív
2013.03.22. 11:57:16
1700669072
Minden rendben ment!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sarah64_a (571) (Eladó)
Pozitív
2013.03.21. 00:16:21
1706994311
Természetesen minden rendben ment, remek partner örülök, hogy elégedett vagy szeretettel visszavárlak :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sarah64_a (571) (Eladó)
Pozitív
2013.03.21. 00:16:21
1706994086
Természetesen minden rendben ment, remek partner örülök, hogy elégedett vagy szeretettel visszavárlak :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sarah64_a (571) (Eladó)
Pozitív
2013.03.21. 00:16:21
1710410102
Természetesen minden rendben ment, remek partner örülök, hogy elégedett vagy szeretettel visszavárlak :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sarah64_a (571) (Eladó)
Pozitív
2013.03.21. 00:16:21
1710411227
Természetesen minden rendben ment, remek partner örülök, hogy elégedett vagy szeretettel visszavárlak :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ujhazirita (1742) (Eladó)
Pozitív
2013.03.18. 18:35:48
1724711306
kedves, gyors, megbízható vásárló!pozitív++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
berkireni (3965) (Eladó)
Pozitív
2013.03.16. 22:44:56
1723985255
Minden rendben zajlott megbízható partner ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tomiviki (3787) (Eladó)
Semleges
2013.03.16. 21:07:48
1709757734
Nem felelt meg a termék, visszavásároltam! Kedves partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott, kedves, korrekt megbízható partner, amit mondott betartotta! Köszönöm szépen, használjátok egészséggel! Sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ezermester70 (750) (Eladó)
Pozitív
2013.03.15. 16:30:57
1718773460
Megbízható, korrekt partner, csak ajánlani tudom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ezermester70 (750) (Eladó)
Pozitív
2013.03.15. 16:30:57
1718775026
Megbízható, korrekt partner, csak ajánlani tudom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,POZITÍV++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikica722 (200) (Eladó)
Negatív
2013.03.14. 14:56:32
1702488818
Utoljára 10 napja ígérte az utalást.Február 10-én ütötte le.Nem baj, hogy nem kell a ruha, de könyörgöm szóljon már, hogy bocs, de meggondoltam magamat!!!Gondolom kapok egy viszont negatívot...köszönöm.
Másik fél: IGEN KAPSZ EGY VISZONT NEGATIVOT DE CSAK AZÉRT MERT VAN TELEFON IS HA ESETLEG NEM REAGÁLOK DE BIZTOS OKA VOLT ÉS NEM DIREKT CSINÁLTAM TEGYÉL MAGAD ELÉ EGY TÜKRÖT ÉS NÉZ BELE MILYEN EMBER IS VAGY VALOJÁBBAN /BIZTOS HOGY NEM KORREKT/
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Norietta24 (922) (Eladó)
Pozitív
2013.03.08. 11:53:08
1700524298
Megbízható vásárló! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gaben088 (1791) (Eladó)
Pozitív
2013.03.07. 07:50:49
1709566742
"minden rendben zajlott,ajánlom sok++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom. A csomag úton. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,gyorsan,korrekten ment!Köszönöm!Úton a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
