-Miki1- (203) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
regikonyvek (23287) (Eladó)
Pozitív
2013.03.26. 15:19:47
1722910229
Megbízható, korrekt vaterás. Reméljük a jövőben számíthatunk újbóli megkeresésre, és hasonlóan sikeres együttműködésre. Köszönjük a megrendelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
wolfmanka (521) (Eladó)
Pozitív
2013.03.25. 17:04:11
1718487032
Az adás-vétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezett.foldesi831 (25) (Eladó)
Pozitív
2013.03.22. 21:31:42
1706153837
korrekt vevő bátran merem ajánlani másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
EUROARTINVEST (91) (Eladó)
Pozitív
2013.03.22. 09:13:33
1717440608
Maximálisan ajánljuk a partnert. Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást csak ajánlani tudom jó vaterás (POSTÁZVA
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást csak ajánlani tudom jó vaterás (POSTÁZVA
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos, köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Senkinek nem ajánlom!!!!Flegma,lekezelő és annyira nem méltatja az embert,hogy a telefont fel vegye!!!
Végleg tiltottam
Másik fél: NEM IGAZ!!! személyes átvételt beszéltünk meg telefonon! 200km-re lakunk egymástól és a március 15-ei hétvégén találkoztunk volna, de a nagy hóvihar miatt ez elmaradt. Megdöbbenve látom, hogy ismét árulja a képet és negatívval értékelt. úgy látszik, Pesten nem esett...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
regikonyvek (23287) (Eladó)
Pozitív
2013.03.19. 08:59:43
1712383184
Megbízható, korrekt vaterás. Reméljük a jövőben számíthatunk újbóli megkeresésre, és hasonlóan sikeres együttműködésre. Köszönjük a megrendelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kincsvadaszpapa (719) (Eladó)
Pozitív
2013.03.17. 18:43:31
1706920844
Minden ok remek vevő, sok hasonlót kívánok magamnak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
WilliamTurner (425) (Eladó)
Pozitív
2013.03.16. 21:19:53
1702743881
Gyors, korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, elég sokat vártam, már túl sokat hitegetett, mindig én jelentkeztem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem fizetettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
schnell70 (330) (Eladó)
Negatív
2013.03.16. 09:45:05
1703807813
Nem elég,hogy arcátlanul alkudozott de még az észt is megpróbálta osztani hogyan kell csomagolni és milyen postai díjjal küldjem.
A kép állapota teljesen jó volt,a keret korának megfelelő.
Ezzel a felhasználóval többet nemszeretnék kapcsolatba lépni.
Én is adok egy NEGATÍVOT és nem ajánlom senkinek.
Mielőtt valaki elkezd vele üzletelni nézze meg az értékeléseit.
NEGATÍV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Másik fél: 1ft-os licites aukciónál, hogyan lehet alkudozni?!? szomorú, hogy bosszú negatív is van és Szégyen, hogy miket ki nem találnak az emberek...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vandoogom (1137) (Eladó)
Pozitív
2013.03.15. 20:32:51
1723337357
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem tudom miért üti le az árút ha nem kell neki,licitál és evvel el van intézve úgy gondolja.
Másik fél: személyes átvételt beszéltünk meg telefonon! 200km-re lakunk egymástól és március 15-én a nagy hóvihar alkalmávalt értékelt. úgy látszik, arra nem esett...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az "úriember" személyesen vette át a festményt tetszett neki,majd hetekkel később összekente fekáliával és visszakövetelte a 2000 Forintját ,hogy így nem kell neki.Vagy ez a perverzója vagy nem maradt pénze közüzemi számlára,de ez esetben nem kell vásárolgatni és hülyeségeket kitalálni,főleg nem tőlem.Senkinek nem ajánlom ,hazug ,elmebeteg én tiltottam végleg.
Másik fél: A kép, amit kaptam a szeméttelepre való. Személyes átvételnél csak, NEM VICC: fegyveres emberei
voltak ott, akiknek azonnal jeleztem a dolgot. reklamációmra a következőt írta: "ha hugyért szarért vesz valamit ,legalább ne reklamáljon" a stílusa jellemzi!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Köszönöm. Egy postacímet, e-mailban kérek szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kramarics63 (885) (Eladó)
Pozitív
2013.03.09. 10:07:54
1718960888
Minden rendben volt köszönöm,és ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vevönek nem felelt meg a termék
Másik fél: az aláírás nem stimmelt, amit később az eladó sem tagadott.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
engadin2_a (340) (Eladó)
Pozitív
2013.03.07. 11:28:10
1719060548
+++++ KORREKT VEVŐ +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció sikeresen végbe ment korrekten,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ezt a képet is személyesen vette át ,viszont erre a képre hetekkel később sem tett panaszt mint az előzőkre,öntelt ,makacs,primitív sértődöttsége és paranoiás képzelgései miatt mindenre negatívot ad ,senkinek nem ajánlom.
Másik fél: az írása és a terméke is minősíti az embert. mindkettő borzalmas...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
regikonyvek (23287) (Eladó)
Pozitív
2013.02.27. 16:29:12
1709810942
Megbízható, korrekt vaterás. Reméljük a jövőben számíthatunk újbóli megkeresésre, és hasonlóan sikeres együttműködésre. Köszönjük a megrendelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pixiheni17 (113) (Eladó)
Pozitív
2013.02.26. 22:29:40
1713384377
Minden rendben ment szimpatikus korrekt vevő....:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.remenysugar78 (882) (Eladó)
Pozitív
2013.02.25. 18:26:57
1702541768
Gyors, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ez az ember elmebeteg,a személyes átvétel után hetekkel elképesztő baromságokat talál ki,én végleg tiltottam,senkinek nem ajánlom
Másik fél: az írása és a terméke is jellemzi ezt az embert. sajnos mindkettő borzalmas...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alkonyat98 (72) (Eladó)
Pozitív
2013.02.24. 17:51:20
1705342109
Megbízható,vaterás ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A szekrényen időközben sérülés keletkezett és emiatt nem felelt meg a vevőnek.
Másik fél: potyára autóztam 200km-t, de sebaj szép kis falu volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pontos,megbízható partner.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Öregvadász (1458) (Eladó)
Negatív
2013.02.22. 16:12:52
1712137106
Könyörgöm, legalább annyit miért nem lehet írni, hogy még sincs annyi pénzem,vagy valamit.
Emailra nem jelentkezik, a megadott határidőig a vételárat nem kaptam meg. Negatív.
Másik fél: Nem tudom mit képzel magáról... Még, le sem járt volna az aukciója... de menetközben lezárta és a megálmodott új feltételeit követeli rajtam... -valószínű, hogy azért ő az eladó és Én a vevő, mert nekem nincs pénzem-
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, részemről minden a legnagyobb rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
leaderfonix (217) (Eladó)
Pozitív
2013.02.19. 21:58:59
1711023308
Kiváló partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő SZEMÉLYESEN vette át ,megfelelt neki .Egy hét múlva írt egy levelt ,hogy mégsem kell neki és térítsem meg a benzinköltségét,az értékeléseiből jól látszik,hogy milyen emberről van szó ,senkinek nem ajánlom.
Másik fél: egy bezárt bankfiókban, a fegyveres őrtöl vettem át a terméket, akinek azonnal jeleztem, hogy a kép kivan szakadva, de ő nem tudott tenni semmit...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet létre jött,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt vevő. Volt egy félre értésünk amit nagyon korrektül, rugalmasan kezelt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
attilaistenostora (217) (Eladó)
Pozitív
2013.02.17. 07:30:30
1700873249
nagyon megbízható pontos vaterás mindenkinek ajánlom köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kockasordog94 (22) (Eladó)
Pozitív
2013.02.16. 12:36:06
1692105656
korekkt partner ! mindenkinek ajánlom!A++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
malamut45 (1344) (Eladó)
Pozitív
2013.02.15. 15:34:24
1690067546
Adás vétel személyesen,rendben lezajlott,köszönöm a vásárlást,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a rendszer a meghiusult vásárlásra nem enged pozitív minősítést adni, ennek ellenére minősítésem POZITÍV+++++++++, mivel partnerem véletlenül licitált a műre, erről nsgyon korrekten értesített.
Másik fél: köszönöm a pozitív hozzáállást
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
retroorion (136) (Eladó)
Negatív
2013.02.14. 19:49:04
1692579119
Ez a "TIZENNYOLCADIK", nézzen tükörbe!!!Tudja kit hívnak embernek? Hát nem magát!!
Másik fél: Az a baj, hogy az eladó nem néz tükörbe. ha a gyereke összemázol egy képet, utána ne hazudja, hogy nincs rajta semmi...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Ajánlom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
veghgabor74 (40) (Eladó)
Pozitív
2013.02.13. 19:42:26
1694737499
Minden rendben volt.Csak ajánlani tudom.+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
furjesbelane (528) (Eladó)
Pozitív
2013.02.13. 12:07:42
1705196705
PONTOS KORREKT MEGBÍZHATÓ POSTÁZTAM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nosztalgiabazar (1041) (Eladó)
Pozitív
2013.02.11. 23:55:04
1709322338
Kellemes Partner! köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm! Minden Jót kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm! Minden Jót kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lualinda82 (1826) (Eladó)
Pozitív
2013.02.09. 22:46:07
1705472957
Igazán kedves, rugalmas, kommunikatív, korrekt partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
