61282.sindicate_v (179) 98.38%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, segítőkész és korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon segítőkész, rugalmas , korrekt és megértő eladó. Sajnos az adásvétel rajtunk kívülálló technikai okok miatt nem jött létre (a gyártó nem tudott megfelelő színű készüléket szállítani), ennek ellenére remélem a jövőben újra összefutunk. Jó szívvel ajánlom őt mindenkinek!
Másik fél: Nem jött létre, talán legközelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szuper eladó! Korrekt partner! Minden rendben zajlott! Legközelebb is nálad vásárolunk! Köszi! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rajtunk kívülálló okból nem valósulhatott meg. De az eladó abszolút korrekt, mindenkinek ajánlom!
Másik fél: nem jött létre
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
391250.csokis01_v (296) (Vevő)
Pozitív
2008.07.25. 16:23:21
80681861
minden ok!köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes vaterás, öröm volt üzletet kötni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott, köszönöm a terméket, az eladó korrekt és segitőkész ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem az eladón múlt, én szúrtam el. Elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre, ennek ellenére pozitív partner, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre, ennek ellenére pozitív partner, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Remek Partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre az adásvétel. Ennek ellenére korrekt, rugalmas partner, akit csak ajánlani tudok. Köszönöm! :)
Másik fél: Rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Abszolút pozitív partner, mindenkinek ajánlom. Az adásvétel rajtunk kívül álló okok miatt nem jött
létre.
Másik fél: Nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csomor_Anikó (18) (Vevő)
Semleges
2008.07.04. 13:47:49
76749711
Sajnos az adás-vétel végül rajtunk kívül álló ok miatt nem jött létre. Volt egy kis bonyodalom, ami az én tapasztalatlanságom következménye, de sikerült elsimítani! Összességében segítőkész partner, ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, korrekt vaterás, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
102707.walterka_a (17) (Vevő)
Pozitív
2008.07.02. 19:19:05
71713608
elégedet
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
horvathkristof (425) (Vevő)
Pozitív
2008.07.02. 18:30:09
75380761
Korrekt eladó! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, nem rajtam múlott az eladó végig korrekten viselkedett
Másik fél: Nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó jóindulatú volt, de sajnos az üzletet rajtunk kívülálló okok miatt nem tudtuk megkötni, ennek ellenére ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Abszolút pozitív partner, mindenkinek ajánlom. Az adásvétel rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre.
Másik fél: Nem jött létre, ennek ellenére ajánlom mindenkinek
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon korrekt eladó!!!!köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacskatalin (26) (Vevő)
Semleges
2008.06.26. 10:59:45
74109975
A tranzakció rendben lezajlott,az áru minőségével volt egy kis probléma!Köszönöm!
Másik fél: Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Kívülálló okok miatt nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre az adás-vétel,viszont segítőkész pozitív partner, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Nem jött létre, ennek ellenére ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
"Az adásvétel rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre ennek ellenére pozitív partner, ajánlom mindenkinek. "
Másik fél: nem jött létre
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
18723.yamo22_v (142) (Vevő)
Pozitív
2008.06.13. 19:18:07
72608520
korrekt vaterás...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
18129.sinko81 (98) (Vevő)
Semleges
2008.06.10. 16:17:28
68828485
Fére értettem a mennyiséget
Másik fél: Nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az Én hibám miatt történt rossz licit!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, rugalmas partner, az áru minősége kiváló. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rajtunk kívül álló dolgok miatt nem jött létre az üzlet.
Másik fél: Rajtunk kvíül álló okok miatt nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
638154.rekjano (2) (Vevő)
Negatív
2008.06.03. 11:46:33
68833933
Egy napig nem voltam telefonon elérhető, az email címem, viszont élt, Ő ez alatt már túl is adott a terméken, holott úgy tudom egy hét áll a rendelkezésre az üzlet lebonyolítására!! Nem érzem magam hibásnak.
Másik fél: Lett volna módja hogy tájékoztass a telefon elvesztéséről. Eladtam a laptopot mert nagyon kamuszaga lett így az üzletnek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rajtam kívül álló okok miatt nem jöt létre a vétel, de ettől függetlenül nagyon rendes volt, csak ajánlani tudom, nagyon korrekt!
Másik fél: Nem jött létre. Talán majd legközelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott,megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hanuszeklaszlo (17) (Vevő)
Pozitív
2008.05.13. 14:33:39
65739066
Korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre, ennek ellenére abszolút pozitív partner, ajánlom mindenkinek!
Másik fél: nem jött létre
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
402843.simi55_a (17) (Vevő)
Pozitív
2008.04.30. 09:08:38
61902506
Sajnos nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment,korrekt,jó vaterás!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek szívből ajánlom a vele való üzletkötést! Nagyon jó kapcsolattartó, igazán segítőkész, rugalmas és vásárlóközpontú eladó, aki vele köt üzletet biztosan elégedett lesz. Én a vásárlástól személyes okokból sajnos kénytelen voltam elállni tehát miattam nem tudott létrejönni az adás-vétel de ezt is nagyon korrektül és segítőkészen kezelte. Nagyon remélem, hogy a későbbiekben lesz alkalmunk üzletet kötni, addíg is szívből kívánok jó kereskedést és minden jót! Szasza91
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
597792.jeneakakas (2) (Vevő)
Semleges
2008.04.05. 17:30:39
60611873
az üzlet rajtunk kivülálló okok miatt nem jött létre de a partner pozitiv hozzáállásu köszi
csak ajánlani tudom
Másik fél: eajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre. ennek ellenére pozitív partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt,megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szerintem azért jelezhetted volna, hogy ne keresselek, mert nem leszel az országban, vagy szólhattál volna, hogy keressek márhol, mert közöltem veled, hogy időközben sürgőssé vált a dolog.
Másik fél: Jeleztem hogy meg kell rendelnem és beletelik pár napba.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korekt, megbizható, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre, de teljesen megbízható partner. Ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Az adásvétel nem jött létre ennek ellenére pozitív partner, ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2008.02.21-én küldtem email-t,de nem sikerült felvennem vele a kapcsolatot,mert nem jelentkezett.Az email-ban kértem a bankszámlaszámot,hogy utalhassam a pénzt ,de nem kaptam választ.
Én még várom a jelentkezését.
Nem álltam el a szándékomtól
Másik fél: Időközben rendeződött a dolog és egymásra találtunk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre.
Másik fél: Az adásvétel nem jött létre, ennek ellenére pozitív partner, ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre, ennek ellenére pozitív véleményem van róla. Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
104821.Pombar (6565) (Vevő)
Pozitív
2008.02.29. 14:25:59
53501718
Korrekt partner! Rajtunk kívülálló okok miatt nem jött össze!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
