moralos (34) 80.36% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Pontos, korrekt! Megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott! Ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt volt, mert jelezte a problémáját!!
Másik fél: Sajnálom hogy nem jött össze! Az én hibám, az eladó normális megbízható korrekt vaterás! Ajnánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
talán legközelebb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem sikerült összehozniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
799933.theluckyboys (869) (Eladó)
Pozitív
2008.11.28. 03:10:11
102213587
nagyon korrekt, megbízható és gyors partner! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Hatalmas POZITÍV!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szívem szerint negatívot adnék, de mindegy. 1 hónapot vártam. No comment
Másik fél: Sajnos nem jött össze! A felhasználó viszont nagyon korrekt és megbizható eladó! Ajnálom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
234023.Nikus18 (37) (Eladó)
Semleges
2008.11.12. 13:25:22
100827960
Azért köszönöm szépen! Sajnos pozitívat nemadhatok, csak semlegest.
Másik fél: Sajnos nem jött össze! A felhasználó viszont nagyon korrekt és megbizható eladó! Ajnálom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon megbízható, kommunikatív, kedves vásárló, minden mintaszerűen zajlott, így az értékelésem : +++++++++:) Mindenkinek ilyen üzletfelet kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
185237.szugyi_v (642) (Eladó)
Semleges
2008.10.09. 14:42:58
94903441
Állítólag nem Ö licitált hanem valaki feltörte a jelszavát, így nem kívánta megvenni a terméket!
Másik fél: Sajnos nem jött össze! A felhasználó viszont nagyon korrekt és megbizható eladó! Ajnálom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
307294.stylewars (363) (Eladó)
Semleges
2008.10.01. 10:57:07
86433072
A vevő nem jelentkezett a termékért , többszöri megkeresésre sem! Sajnálom...
Másik fél: Sajnos nem jött össze! A felhasználó viszont nagyon korrekt és megbizható eladó! Ajnálom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner volt, sajnos nem ugy alakultak a dolgai, igy az adásvétel nem jött létre
Másik fél: Sajnos nem jött össze! A felhasználó viszont nagyon korrekt és megbizható eladó! Ajnálom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, megbízható vásárló! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Angela71_a (278) (Eladó)
Semleges
2008.08.07. 09:34:16
77159468
Szívesebben adnák negatívat annak aki vásárol , de utána nem jelentkezik.
Telefonon , í-mailben egy tucatszor kerestem.
Nem hiszem ,hogy így kéne hozzáálni.
De mivel nem tudhatom miért is nem jelentkezett, ezért semlegest adok.
Másik fél: Sajnos nem jött össze! A felhasználó viszont nagyon korrekt és megbizható eladó! Ajnálom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, gyors, korrekt partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
......., ......., vaterás.
Másik fél: Sajnos nem jött össze! A felhasználó viszont nagyon korrekt és megbizható eladó! Ajnálom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fashionChick (2872) (Eladó)
Pozitív
2008.04.20. 16:47:05
62186609
Maximálisan korrekt, gyors, megbízható vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást!Pozitív!!!Minden rendben ment.A+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,pontos megbízható,korrekt,kapcsolattartó partner.Feltétel nélkül ajánlom mindenkinek!A+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szívem szerint NEGATÍV lenne, de ... mind1
Másik fél: Sajnos nem jött össze! A felhasználó viszont nagyon korrekt és megbizható eladó! Ajnálom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
successful_a (1459) (Eladó)
Pozitív
2008.01.03. 19:46:20
45977302
Kiválló partner, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kommentálom!
Másik fél: Sajnos nem jött össze! A felhasználó viszont nagyon korrekt és megbizható eladó! Ajnálom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, korrekt VATERÁS! csak ajánlani tudom nektek! Csupa +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, pontos, megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evita_a_hu (1627) (Eladó)
Pozitív
2007.01.31. 07:42:22
17470365
Köszönöm minden rendben volt vagy lesz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
246551.9003875_v (2208) (Eladó)
Pozitív
2007.01.24. 14:35:39
17800828
Gyors,pontos,korrekt,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Naggyon gyors tranzakcio. A srac nagyon gyorsan eljuttatta hozzam a cumot respect nekijje Ajanlom minden 1es vasarlonak
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
302847.Deklaj (2067) (Eladó)
Pozitív
2006.10.01. 15:32:28
12162503
Gyors, korrekt, pontos. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gertrude_a (1130) (Eladó)
Pozitív
2006.09.05. 10:34:05
10643893
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mindenkivel előfordul, hogy a pénztárcája nem engedi meg a vásárlást, de ezt nem kb. másfél hónap múlva kell közölni. mellesleg többször is lebeszéltük a fizetést és postázást, mindíg kitalált valami jó kis storyt, amiért nem jó neki a vásárlás! nem kéne hitegetni az enbereket!
sajnálom!
Másik fél: Van ez igy. Nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy akartam. Szerintem mindenkivel megesik az ilyen, fölleg ha olyan dolgokat él át,mint én azalatt a másfél hónap alatt. De leszarom,mert neki joncinak is igaza van,hogy a fasznak kellett hülyitenem,de hogy is mondják...a remény hal meg utoljára,és én reménykedtem hátha összetudom még hozni az üzletet,de nem,ez van. Sorry
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajna nem volt jó a pulcsi mérete
Másik fél: Sajnos nem jött össze! A felhasználó viszont nagyon korrekt és megbizható eladó! Ajnálom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tazmania_a (1155) (Eladó)
Pozitív
2006.08.14. 19:55:16
10574428
Minden a legnagyobb rendben, bárkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, hogy az adás-vétel sikertelenül végződött, véletlenül rossz méretet tettem fel. De a partner kedves és megértő volt. Köszönöm, hogy elnézted ezt a tévedésem.
Mindenkinek ilyen vevőt ajánlok.
Pozitivat szerettem volna ezért adni, de a rendszer nem engedte.
Másik fél: Sajnos nem jött össze! A felhasználó viszont nagyon korrekt és megbizható eladó! Ajnálom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkivel előfordulhat ilyen, nincs harag. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: anyagi okok miatt nem tudta megvenniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
