Dinaha_v (2214) 97.51%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2271 | 3729 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 122 | 142 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 58 | 68 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2451 | 3939 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2243 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
agneskem50 (88) (Vevő)
Semleges
2017.04.06. 10:15:45
2454305543
Kisebb döccenőkkel, de jóindulatú hozzáállással pozitiv kimenettel lezárult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Juharszirup78 (55) (Vevő)
Pozitív
2017.03.16. 10:06:51
2446078484
Minden rendben ment, Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.A termék megfelelő,az eladó kedves,segítőkész.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.A termék megfelelő,az eladó kedves,segítőkész.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló Partner ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nehézkesen,de végül rendben megérkezett az árú.Azt kaptam ,amit vártam,elégedett vagyok.Korrekt értékesítő partner,mindenkinek ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyjából elégedett voltam mindennel...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jenny79_a (301) (Eladó)
Pozitív
2017.01.30. 09:33:59
2383441688
A kezdeti döcögős kommunikáció után végül beindult az üzlet, és utána gyorsan, simán lezajlott. Köszönöm a vásárlást! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm! Mindenkinek ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó korrekt, megértő magatartást tanúsított és figyelembe vette az általam felvázolt problémámat.
Másik fél: Nagyon köszönöm, hogy azonnal jelezte, hogy mégsem kéri a termékeket. Sajnos ezt nagyon kevesen teszik! Üdv.Edina!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbizható eladó. Kommunikat?v seg?tőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható eladó. Kommunikat?v seg?tőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit kesobb kaptam meg a termeket, mint gondoltam. Kicsit tobbet kellett fizetni a postakoltsegre, valamint varnom kellett a valasz emilekre. Ezeket leszamitva minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Segítőkész, precíz és pontos eladó. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Violina111 (3015) (Eladó)
Pozitív
2017.01.19. 10:59:55
2382703403
Kedves, megbízható vevő, mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, technikai okok miatt nem jött össze a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt és nagyon kedves partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fociscsaj107 (461) (Vevő)
Pozitív
2017.01.05. 18:15:18
2407695482
Sajnos az adásvétel nem jött létre, mert az eladóhoz nem érkezett meg időben a termék a nagykereskedésből. Ettől függetlenül korrektül tájékoztatott róla, és visszautalta az összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.14421384.seress76 (0) (Vevő)
Negatív
2017.01.04. 19:18:21
2412674510
Nyocszor próbáltam telefonon felvenni az eladóval a kapcsolatot de nem vette fel a telefont és 2 hét alatt visszahívnia sem sikerült
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vectrafan76 (208) (Vevő)
Pozitív
2017.01.02. 20:44:35
2406348308
Kisebb technikai hibák okán történt félreértések után minden rendben zajlott. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az ügylet az Én hibámból nem jött létre mivel figyelmetlen voltam a termék leütésekor ! Ennek ellenére az Eladó az elutalt vételárat kérésemre azonnal, problémamentesen visszautalta! Az Eladót pozitívra értékelem !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.14501852.Laadm612 (-5) (Vevő)
Pozitív
2016.12.31. 08:42:17
2399044289
Minden rendben ment! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, kedves, kommunikatív eladó! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, kedves, kommunikatív eladó! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, kedves, kommunikatív eladó! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, kedves, kommunikatív, korrekt eladó! Ajanlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.babydominik (270) (Vevő)
Pozitív
2016.12.24. 21:00:23
2408839787
Minden rendben volt, ajánlom az eladót!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.babydominik (270) (Vevő)
Pozitív
2016.12.24. 21:00:23
2408840174
Minden rendben volt, ajánlom az eladót!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.babydominik (270) (Vevő)
Pozitív
2016.12.24. 21:00:22
2408839529
Minden rendben volt, ajánlom az eladót!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximalisan elegedett vagyok. Koszonom szepen! Mindenkinek tudom ajanlani! Kellemes unnepeket kivanok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.