pcwebshop (664) 94.86%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
906964.godexka09 (3) (Vevő)
Pozitív
2009.03.07. 10:17:21
129047521
az én hibámbol.amugy egy korekt megértő ember
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MINDEN RENDBEN ,AZ ÁRU TÖKÉLETES ! KÖSZÖNÖM !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, jó termék, korrekt partner. Ajánlom őt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rugalmas,korrekt eladó,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.homarsheriff (87) (Vevő)
Pozitív
2009.03.05. 15:45:16
133354145
Korrekt, udvarias partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt rugalmas és megbízható partner!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Gyors korrekt, segítőkész eladó! Biztosan fogok még üzletelni vele!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, Gyors korrekt segítőkész eladó! biztosan fogok még üzletelni vele!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lacipapa666 (163) (Vevő)
Pozitív
2009.03.04. 21:58:23
131794411
Korrekt és megbízható vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék leírását elnéztem, így megbeszéltük és nem vittem el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.510824.odikter_v (89) (Vevő)
Negatív
2009.03.02. 21:25:52
131763511
Nem sikerült kapcsolatba lépni vele...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az árut egy nap alatt kiküldték,kifizettem,de mikor kibontottam,nem azt találtam a csomagban,amit rendeltem. Hiába próbáltam megoldani a problémát,nem kaptam használható segítséget a partnertől. Az ügy azóta is tart,a vásárolt eszközt pedig nem tudom használni. A téves információk miatt amiket az aukción feltüntettek,és mert nem hajlandóak elfogadható segítséget nyújtani,nem szívesen ajánlom senkinek hogy látatlanban rendeljen tőlük,csak személyes átvételt javasolhatok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hibásan kaptam, visszavették. Második próbálkozásra, először ugyanis csak egy "10 perc mulva jövök" üzenetet találtam a bolt ajtaján, egy óra mulva meguntam a várakozást, de másnap viszavették.
Másik fél: Minden rendben volt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben történt.Gyorsan, egyszerűen, precízen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem volt készleten a rendelt termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben volt a végén, de nekem kellett többször jelentkeznem.A vaterán megjelenő kapcsolattartó már nem dolgozik ott, lehet emiatt akadozott egy picit a dolog.De végül sikerült.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció sikeres volt, igaz előszőr "Nem" lett nyomva. Kicsit nehezen ment a dolog, de aztán az eladó mindent megtett hogy sikeresen zárjuk az ügyet. A lényeg, hogy megkaptam a vásárolt terméket, így mindenképp pozitív a véleményem és ajánlom a boltot másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, gyors partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.294341.Didaridu (727) (Vevő)
Pozitív
2009.02.24. 16:19:51
130343367
Levelekre nem jött válasz, talán a SPAM szűrő több kárt okoz, mint hasznot. Sikeres telefonos elérés után, azonnal megjött a szép és hibátlan termék! * D.L.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.294341.Didaridu (727) (Vevő)
Pozitív
2009.02.24. 16:18:02
130341297
Levelekre nem jött válasz, talán a SPAM szűrő több kárt okoz, mint hasznot. Sikeres telefonos elérés után, azonnal megjött a szép és hibátlan termék! * D.L.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.690162.zrovidz (40) (Vevő)
Negatív
2009.02.23. 11:23:03
127821644
a termék kiszállitás véget nem kérem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyorsan megtörtént a kézhezvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sikeres üzletkötés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.332074.nincsnincs (53) (Vevő)
Semleges
2009.02.19. 21:31:39
124088717
A futár szolgálattal volt egy kis félreértés, de korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben történt!Köszönöm!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon rugalmasan, és rendben volt minden. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, segítőkész eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem adott meg helyet ahol átvehetem a vásárolt árút! 3 hetet vártam, 2 naponta írtam emailt. 1x válaszolt, azt írta, hogy ha mehetek érte akkor szól! 3 hete nem válaszol 1 levelemre sem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben lezajlott. Kifogástalan terméket kaptam. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Figyelmes korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.átvettem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
átvettem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
413610.gabor81 (159) (Vevő)
Pozitív
2009.02.12. 15:38:26
124601114
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baranyi_tamas (262) (Vevő)
Pozitív
2009.02.12. 15:32:12
126025510
Korrekt, megbízható és gyors partner. CSAK AJÁNLANI TUDOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sistős volt ezért másikat ütöttem le....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pozitiv de nem vettem át
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
182318.dolly59_a (157) (Vevő)
Pozitív
2009.02.07. 01:22:40
126402758
Kicsit nehézkes email-es kommunikálás,amúgy semmi probléma,korrekt cég!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható vaterás! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.