pcwebshop (664) 94.86%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Rossz volt a termékleírás. Az eladó amúgy korrekt, segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
December 8-án ütöttem le, január 23-án kaptam meg, pedig nem ritka termékről volt szó. További jellemzés felesleges, a problémákat nehezen kezelik. (Azért nem adok negatív minősítést, mert a jóindulatukban nem kételkedem, de ezt az ipart másképp kellene űzni.)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
December 8-án ütöttem le, január 23-án kaptam meg, pedig nem ritka termékről volt szó. További jellemzés felesleges, a problémákat nehezen kezelik. (Azért nem adok negatív minősítést, mert a jóindulatukban nem kételkedem, de ezt az ipart másképp kellene űzni.)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Más árut, sokkal kevesebb értékűt akartak átadni, 1024 Mb-os videokártya helyett 256 Mb-osat. Sajnos ez a cég folyamatosan megsérti a vatera és az internetes kereskedelem szabályait. Olyan árukat bocsájtanak árverésre, mellyel nem rendelkeznek, ráadásul többnyire leírás nélkül, sokszor nem megfelelő kategóriában. Úgy gondolják, hogy azzal a havi néhány ezer forinntal, amit a "vatera bolt"-ért fizetnek, kiváltságot kapnak. Tipikus szélhámos kereskedő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
+ + + Korrekt vaterás,csak ajánlani tudom + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vbvbvbvbvbvb (176) (Vevő)
Pozitív
2009.02.03. 16:13:04
124867500
Tökéletes, gyors, rugalmas. Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint zajlott, bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Udvariasan magyarázzák a bizonyítványt, de semmi sem jogosítja fel őket a Vatera szabályzatának folyamatos megsértésére. Idézet a válaszukból (a merevlemez a notebook tartozék/merevlemez kategóriában volt): "A gond az, hogy nálunk nincs külön kategóriában a notebook és a normál winchester.
Amit Ön leütött, az normál merevlemez. A mi winchestereink közül onnan tudja, hogy melyik notebookba való, hogy benne van a nevében a 2,5. A kollégáink már dolgoznak rajta, hogy a kettőt külön szedjék."
Másik fél: Igen, sajnos ilyen gonddal küzdünk, de nem hiszem, hogy emiatt negatív értékelés járt volna, hisz elmagyaráztam, hogy mi a probléma, el is ismertem, hogy a gond nálunk van. Emailben felajánlottam, hogy vagy ennek a terméknek megfelelő notebook winchestert, vagy általam ajánlott két másik notebook winchester közül is választhat. Én úgy gondolom, hogy mindent megtettem annak érdekében, hogy a hibánkat orvosoljam és önnek mindenben segítségére legyek. Sajnos ezt nem értékelte, maga az első ügyfelem, akinek negatívat adok.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vargaviktor (269) (Vevő)
Pozitív
2009.02.01. 17:36:32
116459210
korrekt megbizhato partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Telefonos érdeklődésünkre azt mondták, hogy van, s mehetünk érte. Mire oda értünk már Ide-oda küldözgettek,(raktárból üzletbe) s olyan árut árultak, ami nincs és nem is lesz.Azzal a kifogással éltek, hogy azért nem volt levéve a vatera oldaláról, mert a vatera 2 hetente frissit. Ez nem fedi a valóságot.Véleményem szerint egy cég nem engedhet meg magának ilyent.
Másik fél: A frissítés fedi a valóságot. A frissítést mi végezzük, de 5000 terméket lehetetlen naponta frissíteni. A termék valóban nem volt beszerezhető. Az első telefonbeszélgetésnél egy emberi hiba történt, mert van egy hasonló termék is, ami ugyanaz, csak nem vezeték nélküli, és el lett nézve a kettő, ezért volt a félreértés. Utána próbáltam elérni telefonon, hogy ezt elmondjam, de a vaterán megadott telefonszámon nem vette fel senki a telefont, akárhányszor próbáltam.
Telefonos érdeklődésünkre azt mondták, hogy van, s mehetünk érte. Mire oda értünk már Ide-oda küldözgettek,(raktárból üzletbe) s olyan árut árultak, ami nincs és nem is lesz.Azzal a kifogással éltek, hogy azért nem volt levéve a vatera oldaláról, mert a vatera 2 hetente frissit. Ez nem fedi a valóságot.Véleményem szerint egy cég nem engedhet meg magának ilyent.
Másik fél: A frissítés fedi a valóságot. A frissítést mi végezzük, de 5000 terméket lehetetlen naponta frissíteni. A termék valóban nem volt beszerezhető. Az első telefonbeszélgetésnél egy emberi hiba történt, mert van egy hasonló termék is, ami ugyanaz, csak nem vezeték nélküli, és el lett nézve a kettő, ezért volt a félreértés. Utána próbáltam elérni telefonon, hogy ezt elmondjam, de a vaterán megadott telefonszámon nem vette fel senki a telefont, akárhányszor próbáltam.
ateszmester888 (5821) (Vevő)
Pozitív
2009.01.31. 22:23:20
108594830
Korrekt megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teabeetuning (84) (Vevő)
Pozitív
2009.01.31. 11:05:47
123149133
Minden Rendben volt! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható eladó. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, rendes, segítőkész Vaterás! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék sürgősen kellett nekem ezért leütöttem és telefonos egyeztetés után érte mentem másnap. Ott várattak 1 órát, mert a termékről nem tudtak semmit a boltban, még azt sem, hogy egyáltalán megyek érte. Otthon kiderült, hogy a termék nem is működik. Telefonon reklamáltam ahol közölték, hogy kicserélik csak vigyem vissza, de pár napot várni kell az újra. Mivel nekem sürgős volt vettem egy másikat és a távolság miatt azóta sem tudtam visszavinni. Úgyhogy a nyakamon maradt a hibás termékük...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Maximálisan korrekt, megbízható partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
323402.netike (158) (Vevő)
Pozitív
2009.01.28. 12:41:12
122992935
MEGBÍZHATÓ GYORS PARTNER!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek! :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint. Nagyon segítőkészek voltak. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,a termék kifogástalan
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,a termék kifogástalan
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dancsipancsi (108) (Vevő)
Pozitív
2009.01.26. 15:01:40
122605943
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
572747.tomiboy26_a (25) (Vevő)
Semleges
2009.01.26. 10:38:40
120124390
sajnos 2-szer ütöttem le 1 db terméket,így ez az adás-vétel nem jött létre.
Másik fél: Véletlen leütés volt. Minden ok. Korrekt vaterás, kitűnő vásárló! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
572747.tomiboy26_a (25) (Vevő)
Pozitív
2009.01.26. 10:37:48
120124259
csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint. Nagyon segítőkészek voltak. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper ajánlom mindenkinek! Amikor felhívtam telefonon,csak bemutatkoztam neki és már egyből tudta, hogy miről is van szó! Ilyenek kellenének mindenhova!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még hogy nem tudtatok elérni?4 szer irtam emailt nektek,amire két hét mulva válaszoltatok hogy ne haragudjak de hiba volt a rendszeretekkel.Köszönöm,hogy reális értékelést irtatok....
Másik fél: Valóban, nem találtam az emailt a neved alatt, de most már látom, hogy más néven volt neked.
Meg is beszéltük, hogy mi volt.
Intézkedem akkor, hogy a dolgot helyrehozzuk.
Elnézést érte.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiküldött email alapján telefonos egyeztetés után elmentem az átvételi helyre, ahol nyoma sem volt a megrendelt kártyának. Megígérték, hogy telefonon értesítenek, ha megérkezik, de ez nem történt meg. Egy újabb telefonbeszélgetés során megígértek egy másik visszahívást, de ez sem következett be.
A terméket végül sikerült átvennem, az hibátlanul működik.
Másik fél: Sajnos egy félreértés miatt elhúzódott az adás-vétel. Korrekt vaterás, kiváló vásárló. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött össze, de korrekt. ok.
Másik fél: A vásárlás sajnos külső okok miatt nem sikeürlt.
Nagyon korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött össze, de korrekt, ok.
Másik fél: Sajnos külső okokból nem jött össze a vásárlás.
Nagyon korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato elado
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, minden rendben volt. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm!Korrekt,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt
Másik fél: Korrekt vaterás!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
323969.kovilaci_v (201) (Vevő)
Pozitív
2009.01.19. 07:18:01
120668141
Sajnos a vétel ajándék miatt meghiusúlt.Az elado correkt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben, köszönöm, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
442503.Zeesrac_v (2) (Vevő)
Pozitív
2009.01.15. 12:47:06
119830235
Megbízható, pontos, precíz eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt bolt, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Egy kis félreértést követően minden probléma megoldódott. Bátran ajánlom! Mindenkinek ilyen rugalmas, s korrekt partnert kívánok! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. A termékek teljes egészében megegyeztek a leírásban foglaltakkal. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. A termékek teljes egészében megfeleltek a leírásban foglaltakkal. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy hónapos egyezkedés után(mivel az áru amit hirdetett nem volt már készleten)egy másik terméket kaptam.Nagyon nehéz volt megegyezni a nehézkes kommunikáció miatt.Összességében mindenki jól járt!Köszönöm még1x!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható! Gyors, korrekt, és rendkívül rugalmas partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
