angel03_a (22) 63.1%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálom. Egy ideig sűrűn leveleztünk. Nagyon kedves és szimpatikus volt. Vártam míg hazajön, de sajnos december 4-e óta nincs semmi reakció. Eddig tartogattam, hátha van valami oka. Remélem, minden rendben van. Tényleg sajnálom, mert szívesen megismertem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy idő után nem válaszolt.Sajnálom. Egy ideig sűrűn leveleztünk. Nagyon kedves és szimpatikus volt. Vártam míg hazajön, de sajnos december 4-e óta nincs semmi reakció. Eddig tartogattam, hátha van valami oka. Remélem, minden rendben van. Tényleg sajnálom, mert szívesen megismertem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy idő után nem válaszolt.Sajnálom. Egy ideig sűrűn leveleztünk. Nagyon kedves és szimpatikus volt. Vártam míg hazajön, de sajnos december 4-e óta nincs semmi reakció. Eddig tartogattam, hátha van valami oka. Remélem, minden rendben van. Tényleg sajnálom, mert szívesen megismertem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy idő után nem válaszolt.Sajnálom. Egy ideig sűrűn leveleztünk. Nagyon kedves és szimpatikus volt. Vártam míg hazajön, de sajnos december 4-e óta nincs semmi reakció. Eddig tartogattam, hátha van valami oka. Remélem, minden rendben van. Tényleg sajnálom, mert szívesen megismertem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy idő után nem válaszolt.Sajnálom. Egy ideig sűrűn leveleztünk. Nagyon kedves és szimpatikus volt. Vártam míg hazajön, de sajnos december 4-e óta nincs semmi reakció. Eddig tartogattam, hátha van valami oka. Remélem, minden rendben van. Tényleg sajnálom, mert szívesen megismertem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy idő után nem válaszolt.Sajnálom. Egy ideig sűrűn leveleztünk. Nagyon kedves és szimpatikus volt. Vártam míg hazajön, de sajnos december 4-e óta nincs semmi reakció. Eddig tartogattam, hátha van valami oka. Remélem, minden rendben van. Tényleg sajnálom, mert szívesen megismertem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy idő után nem válaszolt.Sajnálom. Egy ideig sűrűn leveleztünk. Nagyon kedves és szimpatikus volt. Vártam míg hazajön, de sajnos december 4-e óta nincs semmi reakció. Eddig tartogattam, hátha van valami oka. Remélem, minden rendben van. Tényleg sajnálom, mert szívesen megismertem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy idő után nem válaszolt.Sajnálom. Egy ideig sűrűn leveleztünk. Nagyon kedves és szimpatikus volt. Vártam míg hazajön, de sajnos december 4-e óta nincs semmi reakció. Eddig tartogattam, hátha van valami oka. Remélem, minden rendben van. Tényleg sajnálom, mert szívesen megismertem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy idő után nem válaszolt.Sajnálom. Egy ideig sűrűn leveleztünk. Nagyon kedves és szimpatikus volt. Vártam míg hazajön, de sajnos december 4-e óta nincs semmi reakció. Eddig tartogattam, hátha van valami oka. Remélem, minden rendben van. Tényleg sajnálom, mert szívesen megismertem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy idő után nem válaszolt.Sajnálom. Egy ideig sűrűn leveleztünk. Nagyon kedves és szimpatikus volt. Vártam míg hazajön, de sajnos december 4-e óta nincs semmi reakció. Eddig tartogattam, hátha van valami oka. Remélem, minden rendben van. Tényleg sajnálom, mert szívesen megismertem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy idő után nem válaszolt.tamastamas (1029) (Eladó)
Pozitív
2009.01.24. 11:15:24
101502664
November 4-e óta több mint két hónap telt el, de hiába hívom, vagy küldök levelet, semmi! Látom, nem vagyok egyedül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tamastamas (1029) (Eladó)
Pozitív
2009.01.24. 11:15:24
98757825
November 4-e óta több mint két hónap telt el, de hiába hívom, vagy küldök levelet, semmi! Látom, nem vagyok egyedül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tamastamas (1029) (Eladó)
Pozitív
2009.01.24. 11:15:24
101502688
November 4-e óta több mint két hónap telt el, de hiába hívom, vagy küldök levelet, semmi! Látom, nem vagyok egyedül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tamastamas (1029) (Eladó)
Pozitív
2009.01.24. 11:15:24
101502687
November 4-e óta több mint két hónap telt el, de hiába hívom, vagy küldök levelet, semmi! Látom, nem vagyok egyedül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tamastamas (1029) (Eladó)
Pozitív
2009.01.24. 11:15:24
98419771
November 4-e óta több mint két hónap telt el, de hiába hívom, vagy küldök levelet, semmi! Látom, nem vagyok egyedül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tamastamas (1029) (Eladó)
Pozitív
2009.01.24. 11:15:24
101502657
November 4-e óta több mint két hónap telt el, de hiába hívom, vagy küldök levelet, semmi! Látom, nem vagyok egyedül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tamastamas (1029) (Eladó)
Pozitív
2009.01.24. 11:15:24
101502663
November 4-e óta több mint két hónap telt el, de hiába hívom, vagy küldök levelet, semmi! Látom, nem vagyok egyedül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csalódás... de úgy látom ezzel nem vagyok egyedül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.muskulitz (836) (Eladó)
Semleges
2009.01.22. 13:15:45
102906346
Sjnálom az én türelmem is véges. 2 hónap telt el az adásvételtől
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Shambala_a_hu (54) (Eladó)
Negatív
2009.01.19. 18:51:16
105596394
A vevő 3 hetet kért (november. végén)...2008 dec. 21-re ígérte a pénzt és hogy átveszi...azóta se híre se hamva...2009 jan. 19-e van (több emailt küldtem és semmi válasz)...meguntam...NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2009.01.17. 11:08:39
102515799
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2009.01.17. 11:08:09
103483325
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2009.01.17. 11:07:25
103483316
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2009.01.17. 11:06:53
103483312
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2009.01.17. 11:06:03
103480916
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2009.01.17. 11:05:17
104918696
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2009.01.17. 11:04:55
103480915
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2009.01.17. 11:04:31
104682974
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2009.01.17. 11:03:57
105093218
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2009.01.17. 11:03:33
105084475
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2009.01.17. 11:03:07
102672780
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bendeguz69 (1576) (Eladó)
Semleges
2009.01.17. 01:57:48
101824194
Karácsony utánra igérte a vételár utalását, de sajnos a mai napig nem jött meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Einstein79_a (1598) (Eladó)
Negatív
2009.01.14. 21:44:02
105167293
Hitegetett aztán eltünt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Einstein79_a (1598) (Eladó)
Negatív
2009.01.14. 21:43:38
103607246
Hitegetett aztán eltünt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Einstein79_a (1598) (Eladó)
Negatív
2009.01.14. 21:43:17
101520902
Hitegetett aztán eltünt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Einstein79_a (1598) (Eladó)
Negatív
2009.01.14. 21:42:50
103607253
Hitegetett aztán eltünt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Einstein79_a (1598) (Eladó)
Negatív
2009.01.14. 21:42:23
105165266
Hitegetett aztán eltünt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Einstein79_a (1598) (Eladó)
Negatív
2009.01.14. 21:41:30
105165682
Hitegetett aztán eltünt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Csatlakozom az előzőekhez igérte, hogy átveszi azután nem tette megAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon komolytalan vásárló , nekem sajnos csak a kellemetlenség jut eszembe a vele való üzletkötésről , így ajánlani sem tudom....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon komolytalan vásárló , nekem sajnos csak a kellemetlenség jut eszembe a vele való üzletkötésről , így ajánlani sem tudom....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon komolytalan vásárló , nekem sajnos csak a kellemetlenség jut eszembe a vele való üzletkötésről , így ajánlani sem tudom....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ekszerdoboz (356) (Eladó)
Pozitív
2009.01.14. 16:27:40
104823830
NAGYON KEDVES,GYORS,KORREKT ÜGYFÉL!SZIVBŐL AJÁNLOM,REMEK VATERÁS!!!++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem szerettem volna negatívot adni, de a levelemre nem válaszolt. Rendben külföldön dolgozik. Igérte, hogy mikor hazajön (Karácsonykor) akkor utalja a vételárat, ez nem történt meg. Írtam egy levelet, hogyha esetleg mégsem kérné a nyakláncot, írjon, és akkor semlegessel búcsúzunk. A levelemre nem válaszolt. Eltűnt, azóta sem reagált semmi megkeresésemre. Sajnálom. Ha esetleg mégis érdekelné a termék, újra regisztrálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.742150.csillagom111_v (146) (Eladó)
Semleges
2009.01.14. 13:00:10
105423454
Nem szeretek negatívval értékelni, sajnos, a vevő által vásárolt többi terméknél "előre ittam a medve bőrére" és pozitívval értékeltem, a jutalékot le is vonta a Vatera, de azóta sem jelent meg egyik termékért sem. Negatívat érdemelne, de senkinek sem szeretném rontani az imázsát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.poulette_a (558) (Eladó)
Negatív
2009.01.12. 14:47:32
107162380
Másfél hónapta tette a licitet, decemberre ígérte, hogy átveszi a terméket, de mind a mai napig nem jelentkezett. Tudom, hogy külföldön van, de akkor vagy onnan lehet írni egy e-mailt, vagy ha nincs internet, nem kell licitálni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajna én is pont 2hónapot vártam.A kapcsolat felvétel megtörtént,és szólt hogy külföldön van és várjam meg meert érkezik.Hát nem igy történt.Sajnálom mert korrektnek tünt!Nem is értem mitörténhetett vele!Látva a brutál mennyiségü negativot , igy én sem vártam tovább!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő azt igérte, egy hónap mulva lesz magyarországon akkor intézi, ez 2oo8.okt.3o.án volt. Ma 2oo9. jan. 11.van. Nem tudok tovább várni. Az hiszem nézve az értékeléseit, elég felelőtlenül licitálgat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mamuci1_a (2029) (Eladó)
Negatív
2009.01.10. 22:59:56
104706803
Sajnos nem vette át az árút.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mamuci1_a (2029) (Eladó)
Negatív
2009.01.10. 22:59:38
104958885
Sajnos nem vette át az árút.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mamuci1_a (2029) (Eladó)
Negatív
2009.01.10. 22:59:19
104958905
Sajnos nem vette át az árút.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.