felhasznalonev1 (228) 98.31%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Másik fél: Ha küldted volna a vételárat akkor nem adtam volna negativ értékelést.De te miért adsz semlegest nekem,amikor te voltál a hibás??Na mindegy.Tiltólista!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
628147.Jana62_a (203) (Vevő)
Pozitív
2008.07.25. 06:41:32
79843200
Korrekt partner ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nesze itt az utolso megerdemelt negativod !
Mindenki aki tudja kerulje mert megjarja !
Hazudozik osszevissza es mas nevekkel uzletel !
Igazi csalo jellem es felfogas !
remelem oulsz ennek is ! Ja es ne legy mar ennyire primitiv h mast bobokanak hivsz akit nem is ismersz!Tudod ki a bobokad te paraszt Tescos !Ott a helyed , nem a vateran !
Másik fél: Te is nemsokára megkapod amit éremelsz,ne aggodj nem marad el.Bobokám az 1000ft-os üzleteidet sem tudod korrekten bonyolitani,meg lehet nézni.Még irni sem tudsz te majom!:-DDDTe csöves kukorica bobo.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenképpen pozitív nagyon rendes, megértő vaterás, nem is értem miért bántják egyesek ilyen rossz értékeléssel.A tranzakció miattam nem sikerült.De ő pozitívot érdemel a hozzáállása miatt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
---------------tovabbi negativ ennek a jellemtelen felasznalonak ! kerek mindenkit h keruljek !
igy utolag halat adok a joistennek h elkerultem , mert latszik h csalo es tobbszorosen kitiltott szemely !
kerem aki tole akar vasarolni az valtoztassa meg velemenyet , nem eri meg az a par ft sporlas mert megjarjak , tobbszoros negativ , tiltolistara valo
Másik fél: Jaja Bobokám,felőlem akár egy éves csúszásokkal is megirhatod az 5 értékelésed.Engem nem érdekel,a lényeg a lényeg,hogy egy csöves kukorica vagy és 36.000ft értékben vásároltál tőlem telefont,és két hét után sem küldeted az árukat.Irogathatod,hogy milyen csaló vagyok,meg inkorrekt,de ezt majd akik olvassák eldöntik helyetted,hogy kinek van igaza.Szerinted neked ugye??Még irni sem tudsz te majom.De nemsokára úgyis találkozunk és akkor majd megbeszéljük személyesen.KORREKTEN!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner
Másik fél: Korrekt vagyok??Háát nem igazán,csak azért nem adtam negativot,mert nem szeretm gyüjtögetni az olyan érvénytelen emberek negativjait mint te.A kedves vevő a licit lejárta után közölte,hogy nem kell neki a termék,és adjam el annak akinek akarom.Ennek ellenére semlegest adok neki,ő hála kép semlegest ad nekem pozitiv helyett.Háát ez a nem korrekt!!SENKINEK SEM AJÁNLOM!!Hiába üti le a termékedet akkor sem fogja megvenni!!NEGATIV----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden Rendben ment, ajanlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Korrekt, pontos,megbízható partner.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mukodik a telefon, bar a kijelzoje igen karcos sztem messze van a szep allapottol. Ezt leszamitva minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
649463.lehoviczjanos_v (11) (Vevő)
Pozitív
2008.07.17. 09:08:41
78130819
Köszönöm a türelmet mai nap a számlán lesz a pénz csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,pontos eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
261860.apu2_v (119) (Vevő)
Pozitív
2008.07.16. 17:28:51
78130822
rendes megbizható vaterás ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden flottul ment. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
294341.Didaridu (727) (Vevő)
Pozitív
2008.07.16. 14:23:35
79843203
Szép és jó árut küldött, nem drágán. Tisztességes, mondhatni "vevőbarát" eladónak ismertem meg! +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
294341.Didaridu (727) (Vevő)
Pozitív
2008.07.16. 14:19:56
79843201
Profi eladó jó áru! +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én hibámbol nemjött létre a trazakció!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
FULLBMWMPOWER (60) (Vevő)
Semleges
2008.07.16. 08:40:55
77016813
Az előlapon kívül minden tönkre volt téve a telefonban.Igaz alkatrésznek vettem meg de a kijelzőt kérdeztem,hogy jó-e? Mind1.
Másik fél: Szia!
Eztuon szeretnék megkérni mindenkit,hogy FIGYELMESEN olvassa el a leirást.Ez esetben ez szerepelt bent:::::A telefon nem müködik,be sem kapcsol,,igy számoltam be nem tudom hogy mi a baja!!!!!
Csak ezek figyelembe vételével licitálj!!!
De azért köszönöm a semlegest!Csak nem tudom miért!Na mindegy.Tiltólista.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adás-vétel létrejött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút Negatív ! Ezzel a hangnemmel mégis kivel akar maga beszélni? Szégyelje magát !
Aki üzletet akar kötni vele az jól gondolja meg előtte mert már az értékeléseiből is rájön az ember h milyen ember is ő ! Aki tudja annak ajánlom hogy kerülje el nagy ívben mert könnyen megjárhatja
Másik fél: Küldeni kell a vételárat és akkor nem kapsz negativot te csöves.Ennyi.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hihetetlenül rosszindulatú, jellemtelen személyiség. Undok és lekezelő volt,nem a
vaterán van a helye . Ajánlom a hozzá
hasonlóaknak de nem a tisztességes Vaterásoknak. Egész idő alatt valami Semsey Edinának kellett befizessek miközben Springmantól nyertem a telefonokat!
Azt hiszem kitiltották már innen de most újra visszaakar térni!Ezen értékelésen keresztül kérem kitiltását innen!
Aki jót akar magának az inkább kerülje őt mert megjárja vele mint én!A telefonokat sztem időközben eladtad
Másik fél: Te csöves kukorica kivel állapotdtál meg???Még el sem lehet érni telefonon sem emailen!!De ezt jeleztem a vaterának,majd várd a következményeit.Veled egyidőben még kb 20an vásároltak tőlem telefont,és mindenki eltudta utalni a pénzt.Ha csöves vagy akkor vagy ne licitálj 36.000ft értékben telefonokra,vagy elöbb vegyél fel valami hitelt te majom.Eddig mindenki meg volt elégedve,a termékeimmel és az üzlet lebonyolitásával,és ez után is meg lesz elégedve.Te kis kötekedő nagyképü kis csöves vagy,ezért nem felelnek meg neked a korrekt szábályok.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kirándulni voltam a Balatonon és sajnos nem tudtam múlt héten utalni mert nem volt bank a közelemben.Erről megállapodtunk ezzel az amúgy már egyszer kitiltott felhasználóval hogy fizetek hétfőn de ő megadta a negatívot!Bocsi hogy nincs pénzem a Balatonon 800 Ft -os internetkávézóba ülni.
Kérem a nálam vásárlókat hogy ne vegyék figyelembe őt és támaszkodjanak a kapott és jővőben megjelenő pozitívakra!Abszolút negatív !
Szerintem időközben eladta őket mert sehogyse akarja átadni !
Másik fél: Te csöves kukorica kivel állapotdtál meg???Még el sem lehet érni telefonon sem emailen!!De ezt jeleztem a vaterának,majd várd a következményeit.Veled egyidőben még kb 20an vásároltak tőlem telefont,és mindenki eltudta utalni a pénzt.Ha csöves vagy akkor vagy ne licitálj 36.000ft értékben telefonokra,vagy elöbb vegyél fel valami hitelt te majom.Eddig mindenki meg volt elégedve,a termékeimmel és az üzlet lebonyolitásával,és ez után is meg lesz elégedve.Te kis kötekedő nagyképü kis csöves vagy,ezért nem felelnek meg neked a korrekt szábályok.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
624760.ercsi01 (18) (Vevő)
Pozitív
2008.07.14. 22:15:42
79843202
megbizhato partner ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kiváló partner csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható eladó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
676617.kovacsati83 (-2) (Vevő)
Pozitív
2008.07.13. 00:41:41
77312356
minden rendben,kedves vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok,mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok.ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!!! Csak ajánlhatom a kolegát!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
103909.Zonda16 (4) (Vevő)
Pozitív
2008.07.09. 23:20:40
76670970
Korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
215454.sandor740 (508) (Vevő)
Pozitív
2008.07.09. 16:17:08
76973956
minden rendbe,jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
215454.sandor740 (508) (Vevő)
Pozitív
2008.07.09. 16:17:07
76974012
minden rendbe,jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
163888.teki723_v (66) (Vevő)
Pozitív
2008.07.08. 00:36:33
76456753
Gyors, korrekt, megbízható partner...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
212678.papp89 (47) (Vevő)
Pozitív
2008.07.07. 23:14:46
76777789
Rendben volt minden.A készülék a leírtaknak megfelelö álapotban volt a leírtaknak megfelelő tartozékokkal.Korrekt partner.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható eladó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,kedves,megbizható vaterás,mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
makoslecso_hu (157) (Vevő)
Pozitív
2008.07.07. 10:38:24
76975843
Gyors korrekt megbízható partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
makoslecso_hu (157) (Vevő)
Pozitív
2008.07.07. 10:38:24
76789797
Gyors korrekt megbízható partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Precíz, pontos, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az átvett telefonról kiderült, hogy hibás, nem hozzá való töltő volt a dobozban,ragasztott display-jel rendelkezett, amelyről az eladó nem tájékoztatott sem a termékleírásban, sem a levelezés során feltett konkrét kérdés esetén sem. Az áru visszavételét a reklamáció után kategorikusan megtagadta. És ami a legnagyobb pofátlanság, hogy 40000,- ft megfizetését kérte a megtett ajánlatom alapján, holott az aukció 26000,-ft-tal zárult! SENKINEK SEM AJÁNLOM HOGY ÜZLETELJEN VELE MERT TISZTESSÉGTELEN!
Másik fél: Háát ez hihetetlen!!
A telefonnak semmi szépséghibája nem volt,de ez látszik is a képeken.Ha ujat szeretnél akkor ne 40.000ft-ot szánj rá,hanem kb 150.000ft!!A töltő elnéztem,de már postáztam a másikat.Természetesen én nem kaptam vissza a másikat,de sebaj.Minden termékre 3 nap visszavásárlási garanciát adok.Azért zárult le 26.000ft-nál a licit,mert te irtad hogy 40.000ft-ot adsz érte,és ezért tettem zárt aukcioba,hogy más ne tudjon rá licitálni.A 14.000ft különbségröl értesitettem a vaterát,hogy számlázzák ki nekem .Ez a korrektség!!Furcsa mi???Arrol nem is beszélve,hogy felhivatott valami férfival és megfenyegetetett,hogy igy meg ugy....Te nem ajánlasz engem senkinek????Vicces vagy!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ok. Rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint, ajállom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
