Regy88 (1816) 96%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1895 | 2182 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 256 | 263 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 79 | 85 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2230 | 2530 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2359 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
ajánlani tudom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.két cipőt vásároltam, az első megjött gond nélkül, habár a nyomon követési kódot csak akkor kaptam meg, amikor már itt volt a kezemben az értesítő..a másodiknál már több, mint egy hónapig tartott, amíg végre megrendelte nekem az eladó. A leveleimre nagyon lassan, éppen, hogy csak válaszolt. 2 hónap alatt megjött a 2. cipőm..sikeresen nem abban a színben, amiben megrendeltem. Írtam az eladónak erről a problémámról, válaszra se méltatott..szóval saját pénzből inkább átfestettük a cipőt. köszönöm..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.morcogimico (176) (Vevő)
Pozitív
2012.07.20. 11:45:28
1600464173
Köszönöm, minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.morcogimico (176) (Vevő)
Pozitív
2012.07.20. 11:44:01
1594974044
Köszönöm, minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.morcogimico (176) (Vevő)
Pozitív
2012.07.20. 11:43:19
1581548903
Köszönöm, minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megígértek alapján történt az adás-vétel. Meg vagyok elégedve, máskor is rendelek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bigadams_zeg (254) (Vevő)
Semleges
2012.07.19. 11:02:27
1598894348
Hamis termékeket kaptam, ennyi pénzért nem is csodálom, de legalább nem kéne máshogy hirdetni! Lassú volt a szállítás, és egy dobozban kaptam meg, amikor 2x fizettem ki a postaköltséget. Ilyen emberek mindig is lesznek. Nem lehet megbízni senkiben sem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem eredeti...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bigadams_zeg (254) (Vevő)
Semleges
2012.07.19. 11:01:53
1596571631
Hamis termékeket kaptam, ennyi pénzért nem is csodálom, de legalább nem kéne máshogy hirdetni! Lassú volt a szállítás, és egy dobozban kaptam meg, amikor 2x fizettem ki a postaköltséget. Ilyen emberek mindig is lesznek. Nem lehet megbízni senkiben sem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.norbikabusta (1) (Vevő)
Semleges
2012.07.19. 03:46:27
1589834390
köszönöm a csukákat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a termék ok. az eladó kommunikációja 0.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gulyimoni_v (60) (Vevő)
Pozitív
2012.07.18. 19:12:25
1591572920
Rendben megjött a cipő!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett,köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.herkecsongor (66) (Vevő)
Pozitív
2012.07.18. 15:11:09
1604892065
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szeretlek96 (14) (Vevő)
Pozitív
2012.07.18. 11:18:55
1578616307
Tetszet köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szuper a cipő, ajánlom, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen. Minden a legnagyobb rendben volt! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.farkasarnold20 (8) (Vevő)
Pozitív
2012.07.17. 21:21:16
1589237216
A termékkel meg vagyok elégedve,és a tranzakció is gyors volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem a megrendelt árút kaptam,és nem cserélte ki az eladó pedig kifizettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon korrekt, ajánlom mindenkinek! Több cipőt rendeltem amiből egy kivételével a többi nagyon gyorsan, 2 hét alatt meg is érkezett. Sajnos arra az egyre 2 hónapot vártam, de ma ezt is megkaptam és így minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnos miattam nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Az eladó írta, hogy 6-8 hét amíg a termék megérkezik - ez elég hosszú idő- ennek megfelelően érkezett az árú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kalamajka85 (13) (Vevő)
Negatív
2012.07.16. 12:38:35
1597875422
Egy ócska hamisítványt kaptam, pedig a hirdetésben nagybetűvel szerepel, hogy a termék EREDETI. Szánalmas, és felháborító, hogy egyes emberek több százakat hülyére vesznek, és semmi nem történik. Undorító!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hát mit is mondjak!inkább egyenlőre semmit nem mondok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hát mit is mondjak!inkább egyenlőre semmit nem mondok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az ígért határidőre nem érkezett meg a termék. Emailben felvettem a kapcsolatot az eladóval. Többszöri levélváltás után sem kaptam meg a megrendelt terméket, de legalább a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható partner, azt kaptuk amit vártunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.petikeee945 (57) (Vevő)
Semleges
2012.07.15. 17:11:57
1598819219
nem volt méret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az én hibámból hiúsult meg a tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szuper volt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden okés
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szupi volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden rendben ment........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A hirdetésbe külön megjelölte hogy eredeti,tehát fontosnak tartotta hogy ezt közölje a vevővel ehhez képest egy ócska gagyit árul ami nemhogy dobozba de még reklámtáskának is csak jóindulatúan nevezhető csomagba érkezett. n Ne dőljetek be neki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.verdalmika (2097) (Vevő)
Pozitív
2012.07.13. 21:40:53
1599742313
Pontos, megbízható! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.monikabodor (68) (Vevő)
Pozitív
2012.07.13. 21:35:08
1586388413
Megbízható, kiváló vaterás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem lettem lenyűgözve, de létrejött az aukció!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható vaterás!+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.