Regy88 (1816) 96%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1895 | 2182 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 256 | 263 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 79 | 85 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2230 | 2530 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2359 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott le.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mikor leütötük még minden rendben volt de az utalás előtt ,még akartam küldeni egy e-mail hogy minden renden legyen .a megadott telefonszám ki van kapcsolva .az üzenetekre nem válaszolt igy enyibe maradunk .nem akarom hogy a pénzemet ......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A kommunikációval volt egy kis gond, de a rendelt termék időre, és jó minőségben megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Két egymás utáni napokon rendeltem két converse cipőt különböző méretben és színben.(talán nem kellett volna?) Két egyforma méretű és színű cipőt kaptam.Telefonon az eladó nem érhető el, e-mailemre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönjük szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A cipő nem érkezett meg, de az eladó a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csak ajánlani tudom, minden úgy ment ahogy mondta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megfelel, de nem eredeti.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabikaapja (221) (Vevő)
Pozitív
2012.07.11. 12:11:18
1598841404
Rendben ment csak méretbeni problémák adódtak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, határidő előtt megkaptam a terméket. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ModernSHOP77 (57) (Vevő)
Pozitív
2012.07.10. 09:44:52
1592444702
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben ment minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt minden.Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sikeresen zárult az aukció, bár lehetett volna gyorsabb is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Jó ár/érték arány! Minden rendben volt!! Köszönöm!:)++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék és a szállítás is megfelelő volt, szállítási időn belül megérkezett, és méretben, színben is azt kaptam, amit szerettem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok, a termék tökéletes, az eladó korrekt, a határidőn belül megérkezett az áru. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon elégedett vagyok, korrekt eladótól, nagyon jó minőségű árut kaptam, megadott határidőn belül!!! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok, nagyon jó minőségű árut kaptam. Az eladó rugalmas, korrekt, csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon elégedett vagyok, jó minőségű árut kaptam! Csak ajánlani tudom, az eladó korrekt, rugalmas!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon elégedett vagyok, jó minőséget kaptam nagyon jó áron. Az eladó korrekt, rugalmas!!!Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tutira nem eredeti, de ezen kívül minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tavernaslajos_t (4) (Vevő)
Semleges
2012.07.09. 12:27:20
1603143170
Minden rendben lett volna, ha eltekintek attól az apró dologtól,hogy eredeti crocs papucs volt kinálva én meg egy erős KINAI minőséget kaptam,amivel semmi baj nem lenne ha olyat akartam volna venni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyingyiandi_v (29) (Vevő)
Semleges
2012.07.08. 22:55:05
1600865564
Sajnos az e-mailben kérteknek megfelelően az eladó nem módosította a rendelést, bár visszaigazolta, így nem a kért áru érkezett, és visszaküldésre nem volt lehetőség. Újból kellett rendelnem megfelelőt, így maradt egy nem megfelelő termék is nálam :-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Három termékből kettő nem jó minőségű a harmadik pedig teljesen más, mint amit rendeltem. Egyeztetés után visszaküldtem neki, de azóta sem jött meg a csere.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elégedett vagyok, az ígéretnek megfelelően történt minden. Bizodalmam van az eladó iránt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül gyors, korrekt.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden gördülékenyen és gyorsan ment, az eladót megbízhatónak találtam, az áru megfelelt az elvárásaimnak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött..hjkkéfkffertuippfd
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ma végre megérkezett: Pozitív !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sok pluszt az eladónak:) nagyon rendes:):) teljes mértékben meg vagyok vele elégedve és a megérkezett termékkel is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkinek csak ajánlani tudom:) megértő, és minden kérdésemre válaszolt!:) sok pluszt neki:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és megbízható, csak +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek! Csak ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt és megbizható partner. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árút megkaptam, minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó,ajánlom másnak is:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1770050.Bandesz13 (28) (Vevő)
Semleges
2012.07.05. 00:13:24
1561608053
Adódtak problémák de végül megérkezett és az áru tökéletes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
6680082.szandikka (247) (Vevő)
Semleges
2012.07.05. 00:03:06
1590458087
A cipő elég gagyi volt ennyit nem ér!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel létrejött.Az áru jó minőségű a leírtakkal megegyezik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az adásvétel nem jött létre, mert a lányom meggondolta magát. Neki szántuk a tornacipőt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KOrrekt megbízahtó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendbe zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.adamohinta (285) (Vevő)
Pozitív
2012.07.03. 23:47:27
1589837102
Rendben zajlott minden. Ajánlom a partnert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.