Regy88 (1816) 96%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1895 | 2182 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 256 | 263 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 79 | 85 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2230 | 2530 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2359 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
manifique_a (16) (Vevő)
Pozitív
2012.07.03. 23:29:54
1595229659
A termék megfelelt :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az én hibámból kifolyólag nem jött létre a dolog.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Foldvary777 (12) (Vevő)
Negatív
2012.07.03. 21:34:41
1601269856
A TERMÉKET EREDETINEK ÍRJÁK DE NEM AZ!!!! MÁSOLATNAK IS ELÉGGÉ SILÁNY!!! Miután az eladó már a kezdetekkor kizárja a cserét ill. a pénz visszafizetést ,valószínű Ő már tudja amit én csak az átvétel után tapasztaltam, hogy a cipő nem felel meg a leírásnak. Nem ajánlom senkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.meg vagyok elégedve a cipők minőségével, és a kommunikációval is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.derzsuzsa_v (363) (Vevő)
Pozitív
2012.07.03. 18:21:18
1600233476
Rendben megérkezett, köszönöm.++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tomesz121_v (45) (Vevő)
Pozitív
2012.07.03. 14:19:08
1601361521
Minden rendben volt! Mindenkinek ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katjaa001 (478) (Vevő)
Semleges
2012.07.03. 10:00:38
1600956863
A cipő hibásan érkezett, de megkaptam. A dobozos árát fizettem ki, de csak egy zacskóban küldték.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt,a cipő nagyon klassz:)) Ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyoes partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.erosbrigi82 (10) (Vevő)
Pozitív
2012.07.02. 21:32:17
1599943463
1 piros cipő helyett,fehér érkezett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2 cipőt rendeltünk, kb 1 hónap alatt jött meg. Az egyik rendben volt, a másik egy számmal kisebb. Az eladó kicserélte a cipőt. Korrekt, megbízható, levelekre gyorsan reagált. A termék a leírásnak megfelel. (Összehasonlítottam a boltival, első ránézésre ugyanaz.)Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisstamas69 (12) (Vevő)
Pozitív
2012.07.02. 17:59:52
1591189118
KORREKT ELADÓ,CSAK JÓT TUDOK ÍRNI!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az időt ki kellett várni, az biztos, de a cipő szuper! Az eladó korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.asdasdasdasd
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.asdasdasdasd
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.takacstimea96 (2) (Vevő)
Semleges
2012.07.02. 14:48:12
1588547885
.ghhhhhhhhhh
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!!! Csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A három megvásárolt és kifizett cipőből csak kettő érkezett meg ( egybe csomagolva úgy, hogy egyenként kifizettem a szállítást )és az egyik kisebb méretű volt az igényeltnél. A harmadik cipő pedig a mai napig ( több mint 5 hét )nem érkezett meg. Megkeresésemre nem regagál. Ez nem lopás?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Negatív az értékelésem, de ezt már megtettem egyszer!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden a megbeszéltek szerint történt. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nekem az eladóval nincs bajom, e-mailre válaszolt, követési számot megadta stb., viszont a cipő minden, csak nem eredeti. A ragasztó pontosan 1 nap használat után elengedett, ami elég gáááz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabobabett (64) (Vevő)
Negatív
2012.07.02. 09:55:38
1584699842
úgy tűnik, hogy lenyúltak !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden teljesen rendben volt. Az áru, a kommunikáció, a gyorsaság. Tökéleteseen elégedett vagyok. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnos nem volt már méretben...az eladó gyors, korrekt volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható vaterás, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, a cipő rövid határidőn belül megérkezett.Eredetinek nem minősíteném,de ezért a pénzért nem is vártam azt,viszont tökéletes másolat,szóval oké.++++++++++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tamaslovas_t (98) (Vevő)
Pozitív
2012.07.01. 12:51:27
1600767956
++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tamaslovas_t (98) (Vevő)
Pozitív
2012.07.01. 12:50:54
1588469900
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egyszer már értékeltem +-an most sincs ez másként,mindekinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.más színben kaptam a cipőt, a többi rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elégedett vagyok az áruval, és a szállítással egyaránt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megfelelt az elvárásaimnak és a leírtaknak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon elégedett vagyok csak ajánlani tudom!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szandra23_2007 (25) (Vevő)
Pozitív
2012.06.30. 13:19:25
1599203270
Minden rendben volt, köszönjük szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mezpalinka (196) (Vevő)
Pozitív
2012.06.30. 10:39:34
1598341133
Minden rendben volt! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.időben megérkezett, elégedett vagyok vele
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem szeretnék szöveges értékelést adni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a leírtaknak megfelelően zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SuperFutar (410) (Vevő)
Pozitív
2012.06.29. 15:30:57
1574251763
Minden Rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elégedett vagyok az árúval.A megadott idő alatt megérkezett a termék.Egy kisebb gyártási hibát találtam a cipőn de összesítve megfelelően zajlott le minden!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.