Regy88 (1816) 96%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1895 | 2182 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 256 | 263 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 79 | 85 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2230 | 2530 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2359 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
RicardoReis (36) (Vevő)
Pozitív
2012.06.29. 08:49:24
1587489068
Ár -érték arány remek , jó partner , ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gasparattila2 (43) (Vevő)
Pozitív
2012.06.29. 08:13:44
1574715257
Minden rendben ment, az áru megfelelő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben a megbeszéltek szerint történt.A cipő szuper,eredeti,jobb mint a bolti.Bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.furulyasjani (14) (Vevő)
Pozitív
2012.06.29. 05:34:00
1599643781
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, megkaptam a csomagot! Megbízható eladó! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szabcsiiiiiiiiii (0) (Vevő)
Pozitív
2012.06.28. 20:27:02
1583591990
Köszönöm Szupi a cipő :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Teljesen elégedett vagyok, a termék TÖKÉLETES, nagyon tetszik. Mindenkinek ajánlani tudom, korrekt eladó, azt kaptam, amit vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszi megjöttek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kellerevcsi92 (20) (Vevő)
Pozitív
2012.06.28. 18:09:54
1597511309
Megbízható, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben megtörtént, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzanyiTamas70 (2) (Vevő)
Pozitív
2012.06.28. 17:54:00
1588664942
Csak ajánlani tudom mindenkinek! :D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A cipő tökéletes és eredeti crocs, az igért határidőn belül megérkezett. Az Úr a leveleimre korrektül mindig válaszolt. Köszönöm a pontosságát. Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem azt a méretet kaptam amelyiket megrendeltem.2Fasirt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.395544.nbogar (202) (Vevő)
Pozitív
2012.06.28. 16:45:42
1600333565
köszönöm++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem értékelek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bettike94_a (47) (Vevő)
Pozitív
2012.06.28. 15:02:42
1586274734
Mindenkinek ajánlom.!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék megérkezett. Kiváló! Köszönöm:) ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.JutkaVadmacska (36) (Vevő)
Pozitív
2012.06.28. 13:49:56
1590465968
A termék sikeresen és kifogástalan állapotban megérkezett. A csomagolás is teljesen az elvárhatónak megfelelő volt. Kibontva a csomagot további pozitív élmény ért, hiszen a papucs még sokkal szebb, és minőségibb kialakítású, mint a fotón látszott...bár már ott is nagyon szép volt, de a valóság mindezt fölülmúlta!!!! Az eladó korrekt, kedves, és kommunikatív, gyorsan válaszolt mindig!!!! Maximálisan elégedett vagyok, mindenkinek szívből ajánlom!!!! És még biztosan máskor is vásárolok tőle!!! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel nem jött létre, az eladó értesített, hogy nem tudták postázni a terméket, a összeget visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sziasztok!Történetem a következő! Rendeltem 1 Ac.Milan mezt,miután rákérdeztem,hogy eredeti terméket kapok -e! A válasz természetesen igen volt!Megrendeltem és azon nyomban utaltam a pénzt! Kb.1 hónapra jött csomag,benne 1 gagyi,rosszminőségü hamisítvány Chesea mez ,ami ráadásul lyukas és szakadt volt! A gyerek hazudik és flegma! ne rendeljetek tőle! Az én mezem már 2 hónapja ígéri,de nem jön!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt,Gyorsan megjött a csomag is.Mindenkinek ajánlom.Pozitív.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.atteszveszprem (26) (Vevő)
Pozitív
2012.06.27. 23:53:39
1602208373
ajánlom mindenkinek az eladót
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. A termék az ígért minőségben és határidőre megérkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható, korrekt, ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Az áru tökéletes. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, az áru tökéletes. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, a vártnál gyorsabb, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jooo volt !!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megérkezett az előre jelzett időben, kifogástalan állapotban. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri rendelés után is hatalmas pozitív! A megadott határidőn belül érkezett meg a termék, teljesen olyan, mint amilyet kértem, méret és a szín is stimmel. Ajánlom!!!! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletesen elégedett vagyok!!! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt a cipőt időben megkaptam. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem a megrendelt árut kaptuk meg de tűzoltásnak jó ez is!!!!!!!! Másik árut is rendeltünk de az még nem érkezett meg!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nehézkes volt a kommunikáció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott! Már a 2. pár cipőt vettem! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes az eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hajnieszti89 (19) (Vevő)
Pozitív
2012.06.27. 10:55:32
1578905297
Kiváló, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3pár cipőt rendeltem és 2 csomagban kaptam meg. Napközben dolgozom és nem tudtam otthon átvenni, ezért 2szer álltam sorban a postán. A csomagolásnak nem nevezném azt ami: Valami igénytelen kínai zacskóban körbe ragasztózva küldenek.Ez nem az eladó hibája, hanem külföldi partner igénytelensége. Az egyik pár cipő oldalán megfolyt a gumi(még viselhető igy is,de azért,jobban kellene figyelni még akkor is, ha az csak kis esztétikai hiba.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tökéletesen elégedett vagyok az eladással kapcsolatban, mindenkinek ajánlani tudom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hubertkati_t (146) (Vevő)
Pozitív
2012.06.27. 07:34:49
1601355575
Minden ok,rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A szállítási határidő 2 héttel megcsúszott, de végül megérkezett az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék megérkezett az ígért időben,kifogástalan állapotban.Az eladó kapcsolattartásával teljes mértékben elégedett vagyok.Másnak is ajánlottam,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam. Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomag határidőn belül érkezett meg, de fekete helyett fehér cipő volt benne, valószínűleg nem az eladó hibájából (hanem a távolkeleti beszállító tévedéséből), amit sikerült időközben elpasszolnom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó és termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.naffimuffin_v (11) (Vevő)
Pozitív
2012.06.26. 16:01:16
1587577046
a termék megérkezett, minden oké volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.