Regy88 (1816) 96%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1895 | 2182 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 256 | 263 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 79 | 85 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2230 | 2530 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2359 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
naffimuffin_v (11) (Vevő)
Pozitív
2012.06.26. 15:27:23
1586221040
minden rendben volt, a termék megérkezett sikeresen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Szépek a cipők.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barbyyyyy12 (22) (Vevő)
Pozitív
2012.06.25. 23:00:59
1597662380
csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.CSALÓ!!!!! és megbízhatatlan, NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!! Kifizettem a terméket vártam rá 1 hónapot és az eladó felszívódótt, a pénzemért nem kaptam semmit! Kommunikálni nem hajlandó, ez LOPÁS!!!!!!! Perre kerül, ezt nem hagyom annyiban!!!! :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt. A cipő időben megérkezett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a méret kisebb lett de jó lett a fiamnak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megjött, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendbe ment.Megbízható vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, nagyszerű a cipő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ok! pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kár ,hogy az áru sérült volt és ezt nem tudtuk orvosolni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem tudtam felvenni az eladóvan a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem a megfelelő árut kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt pontos gyors vaterás.. Csak ajánlani tudom mindenkinek..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A 2 cipőből, csak 1et kaptam meg. Az eladó szerint ő külön adta fel, és majd jön. De már rengeteg idő eltelt, és semmi. Nem ajánlom!! Ja és a cipő NEM EREDETI!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2457312.hencus000 (8) (Vevő)
Semleges
2012.06.25. 12:19:25
1599254279
nem vette fel velem az elado a kapcsolatot!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt, jó kommunikációs partner.++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dreambox21 (190) (Vevő)
Pozitív
2012.06.25. 10:49:37
1598859809
minden ok +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszélteknek megfelelően történt,ajánlom másoknak is az eladót!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bubuska000 (778) (Vevő)
Pozitív
2012.06.25. 09:49:11
1588881809
Minden rendben ment! 100% pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, korrekt kommunikatív eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bagi82_agi (171) (Vevő)
Semleges
2012.06.25. 01:04:20
1596633212
Nem jött létre adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nekünk rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2614312.Robben90 (-1) (Vevő)
Pozitív
2012.06.24. 21:39:53
1585494074
Minden rendbe volt ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem okozott csalódást,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Teljes Pozitiv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem Angliaból, hanem Kínabol érkezett a termék, ami meglepett, es a szallítas lassú volt, de elégedett vagyok a termékkel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!!!100%-os elégedettség
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment, köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,gyors eladó.Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben,csak+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.HamiMamlasz (9) (Vevő)
Semleges
2012.06.23. 22:50:35
1590893150
Nem jött létre az adás-vétel, de ez az én hibámból történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott! Köszönöm a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Csupa +++++ :) A termék tökéletesen megfelel :) Még biztosan fogok rendelni! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az aukció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A cipő a megadott időn belül megerkezett, letrejött az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.