Regy88 (1816) 96%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1895 | 2182 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 256 | 263 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 79 | 85 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2230 | 2530 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2359 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható eladó !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék fél centivel kisebb volt, mint az oldalon feltüntetett. Az eladót nem lehet elérni, egyáltalán nem kommunikál. Részéről az ügy lezártult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden úgy volt ahogyan a kommunikációban!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket megkaptuk, habár a termékleírásban eredeti volt megjelölve, de látványosan hamisítvány, de ennyi pénzért nem is vártunk mást. Maga a termék árának megfelelő, csak kár, hogy eredetiként hírdeti.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlani tudom termék is rendben van.Egyszerű vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Piros színű Converse tornacipőt rendeltem, sajnos bordót kaptam. Az eladó semmiféle kompromisszumra nem volt hajlandó. Sem cserélni, sem visszavenni, sem legalább a fele értéket visszatéríteni nem volt hajlandó. Azt mondta, adjam el Én. Nem tudok mást adni, mint negatívat. Vigyázzatok vele, mert mogorva, barátságtalan eladó. Ha probléma merül fel, elérhetetlen lesz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.porschepanamera1_a (85) (Vevő)
Pozitív
2012.06.22. 19:08:30
1601112491
Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó,ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Senki ne rendeljen tőle! Két pár cipőt rendeltem, amiből egy érkezett meg csak! Az is hamisítvány, első mosás után felvált a talpa, kieresztett a színe és befogta. E-mailre semmi válasz, telefonon elérhetetlen. A cipő egy ócska hamisítvány, és buktam a másik pár árát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, a termék is megfelelő. Ajánlom! ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.BuktaAttila_v (114) (Vevő)
Pozitív
2012.06.22. 15:09:13
1599033476
Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!!!csak a ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jó eladó! amit igért betartótta...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szalontai72 (115) (Vevő)
Semleges
2012.06.22. 08:53:37
1602607676
Nem reagált,nem volt elérhető semmilyen vonalon!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott. Ajánlom. ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.locsolokanna03 (0) (Vevő)
Pozitív
2012.06.21. 17:54:37
1599314063
Gyors, pontos, megbízható. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsicsillag001 (4) (Vevő)
Pozitív
2012.06.21. 13:44:56
1593587954
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elégedett voltam a vásárlással összességében de a cipő egy hónap alatt eléggé szétment pedig elég sokat vártunk a cipőre,kicsit többet mint egy hónapot!!! az ár nagyon alacsony az biztos de nagyon hosszú idő alatt jön meg és még egy dobozba se rakták bele... a csomagolástól többet vártam és azthittem sokkal rövidebb idő alatt fog megérkezni a cipő... semleges
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel miattam nem jött létre.Hosszabb külföldi munkavégzés miatt nem tudom átvenni a cipő. emiatt elállok a vásárlástól. Az eladót ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bh jsk oekl lé
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A rendelésben megjelölt feltételek mellett zárult az adásvétel, korrekt, segítő partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben van a termékkel, korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment,tökéletes a termék
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment,tökéletes a termék
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment,tökéletes a termék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.934088.bodorbendi (101) (Vevő)
Pozitív
2012.06.20. 21:38:18
1599876539
Nagyon korrekt,és kedves vaterás,máskor is vásároltam már tőle, akkor is ilyen jó minőségű terméket kaptam. Köszönöm, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden, csak ajánlani tudom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bigmaverick (20) (Vevő)
Pozitív
2012.06.20. 17:16:36
1595903135
Korrekt eladó, csak ajánlani tudom bárkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék hamisítvány. Akinek van eredeti Converse All Star tornacipője, az ezt cáfolhatatlanul tudja. Nem gond, ily olcsón ez sejthető volt. Bár illene "másolatként"-ként hirdetni inkább. A nagyobb gond, hogy a 45-ös méret, amit rendeltem NEM 45-ös, hanem az eredeti All Star 44-es méretének felel meg. Az eladó nem mutatott hajlandóságot (bár kértem) sem a termékcserére, sem az áru-pénz visszacserére. Telefonon elérhetetlen, e-mailez. Az utalás fogadója sem ő, ami eleve bizalmatlanságot kelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kulfoldi tartozkodasom miatt nem volt megoldhato a tranzakcio! Sajnalom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.HegedusErika81 (140) (Vevő)
Pozitív
2012.06.20. 12:15:48
1598780780
Gyors, pontos, megbízható partner. Mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ebacsalmasi (53) (Vevő)
Pozitív
2012.06.20. 10:08:54
1599615989
Minden rendben ment , a termék megérkezett :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljes mértékben NEGATÍV!!!!! A 2 pár cipőből egyet kaptam meg,azt is 10 számmal nagyobb méretben! Valószínűleg nem is eredeti!! FELHÁBORÍTÓ!!! Nem lehet sehogy elérni az illetőt!! EZ AZ EMBER EGY CSALÓ!!!!!!! Elolvastam a negatív értékeléseit és még ő van felháborodva rajtuk! Nem is tudom,hogy most mi a teendő! Hogyan kapom vissza a pénzem???? Ez lopás,ebbe nem nyugszom bele!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, pontos, megbízható! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék időben megérkezett, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.chrysler67 (207) (Vevő)
Pozitív
2012.06.19. 22:57:09
1598972069
köszönjük!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az első pár cipő egyik fele kisebb volt, mint a másik, de könnyedén sikerült cserélni. A "csomagolás" egy kb. szemetes zsák típusú zacskó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A fekete barna papucsot kértem helyette barna-barnát küldtek.Végül is használható. Ezt leszámítva minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.snowman84_a (58) (Vevő)
Pozitív
2012.06.19. 21:05:15
1595161805
gyors korrekt partner. mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó korrekt volt, ahogy ígérte, kb. 2 hét alatt érkezett a csomi. Sajna a méret 1-el kisebb érkezett és már nem tudtam nagyobbat rendelni tőle:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.