macseka01 (47) 97.96% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
653386.vokcsilla (101) (Eladó)
Semleges
2008.07.03. 17:00:13
76134942
sajnos pozitiv értékelést nem adhatunk, de a macseka vevő személyes megkeresésére humánumból módositom az értékelést negativról - semlegesre.
Másik fél: A terméket a megtekintésnél nem találtuk megfelelőnek, így elálltunk a vásárlási szándékunktól. A semleges véleményt tartom oda-vissza a legkorrektebbnek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adás-vétel a partner figyelmetlenségből, máskor körültekintőbben.
Másik fél: Egy másik internetes oldalon, sajnos egyszerre kelt el. Köszönjük a korrekt hozzáállást!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hibátlan vaterás!!! Csak jó tapasztalataim vannak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt gyors partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, korrekt üzlet, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az ilyen kedves, megbizható vaterások miatt szeretek itt vásárolni! Sokat segített a szállításban is! Nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hihetetlenül gyors és megbízható, nagyon szimpatikus, kedves fiatal pár. Köszönöm. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, gyors, az ilyen vaterások miatt érdemes itt vásárolni. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
170263.bombor_v (2248) (Vevő)
Pozitív
2008.07.01. 12:05:59
74965151
Gyors, korrekt, kedves PROFI PARTNER, csak ajánlani tudom! Nagyon szépen köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szimpatikus, kedves, megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudtunk egy mindkettőnknek jó időpontot egyeztetni.
Másik fél: 3 hetet vártunk rá és sajnos nem jött el! A 3 hét alatt 1 délután nem értünk rá, de akkor is meg volt beszélve, hogy délelőtt jön, délig vártunk, bár dolgunk volt, felhívtuk és közölte, hogy még el sem indult Hatvanból, mert elaludt! Aznap már nem értünk rá, de a továbbiakban még mindig vártuk egy hetet. Nem akartam leírni, de a "nem tudtunk mindkettőnknek jó időpontot egyeztetni" a vevő oldaláról nem korrekt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kőkeményen negatív! Meg volt beszélve, hogy ha jönnek É-pest felé hívnak, minden nap vártam, míg ma (pénteken) elszántam magam, hogy költséget nem kímélve elmegyek érte. Felhívtam az embert, aki boldogan újságolta, hogy sikerült eladnia közben. Ennyi a sztori.
Másik fél: Én nem akartam ilyen alpári stílusban leírni a véleményem, mint ő tette, dehát minősíti az "urat". Szerintem a vevő, ha leüti a tételt igenis hívjon fel és ne arra várjon, hogy én vigyem oda neki. Ott volt a terméklapon, hogy a szállítás a vevőt terheli! Egyébként szívességből igen elvittük volna, ha minimum jelentkezik! Leütötte és sunyi módon kivárt 11 napot, hogy ne kelljen ide fáradnia! Én ha leütök valamit, azonnal vagy másnap egy telefonnal tudatom, hogy szeretném megvenni a terméket, leginkább, ha azt magamhoz rendelem, nem csak kivárom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kismanyicska (103) (Vevő)
Pozitív
2008.06.12. 14:19:20
72951054
Kedves, rugalmas partner. Nagyon szép és jó a tőle vásárolt termék. A szállításban is sokat segített. Ajánlom őt mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható üzletfél, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
