LadyErcsy (122) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
zakiruska (683) (Eladó)
Pozitív
2014.02.22. 16:19:16
1858219664
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner. Köszönöm. Szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner. Köszönöm. Szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szlamoka (1763) (Eladó)
Pozitív
2014.02.19. 19:31:29
1861376405
Gyors, megbízható, csakis ajánlani tudom.Csupa++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szlamoka (1763) (Eladó)
Pozitív
2014.02.19. 19:31:29
1858515272
Gyors, megbízható, csakis ajánlani tudom.Csupa++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
officepeter (564) (Eladó)
Pozitív
2014.02.17. 19:47:06
1852349801
Minden rendben volt, megbízható, gyors, kedves vásárló. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
officepeter (564) (Eladó)
Pozitív
2014.02.17. 19:47:06
1852349900
Minden rendben volt, megbízható, gyors, kedves vásárló. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
officepeter (564) (Eladó)
Pozitív
2014.02.17. 19:47:06
1852349876
Minden rendben volt, megbízható, gyors, kedves vásárló. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
officepeter (564) (Eladó)
Pozitív
2014.02.17. 19:47:05
1852349561
Minden rendben volt, megbízható, gyors, kedves vásárló. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
officepeter (564) (Eladó)
Pozitív
2014.02.17. 19:47:05
1852349570
Minden rendben volt, megbízható, gyors, kedves vásárló. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
peterke45 (2799) (Eladó)
Pozitív
2014.02.08. 13:45:12
1859054885
Rendkívül kedves, gyors, megbízható, pontos partner! Maximálisan +++++++++++++++++! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
peterke45 (2799) (Eladó)
Pozitív
2014.02.08. 13:45:11
1859048069
Rendkívül kedves, gyors, megbízható, pontos partner! Maximálisan +++++++++++++++++! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
peterke45 (2799) (Eladó)
Pozitív
2014.02.08. 13:45:11
1851837755
Rendkívül kedves, gyors, megbízható, pontos partner! Maximálisan +++++++++++++++++! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
peterke45 (2799) (Eladó)
Pozitív
2014.02.08. 13:45:11
1852623707
Rendkívül kedves, gyors, megbízható, pontos partner! Maximálisan +++++++++++++++++! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
peterke45 (2799) (Eladó)
Pozitív
2014.02.08. 13:45:11
1857431519
Rendkívül kedves, gyors, megbízható, pontos partner! Maximálisan +++++++++++++++++! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
peterke45 (2799) (Eladó)
Pozitív
2014.02.08. 13:45:11
1852645442
Rendkívül kedves, gyors, megbízható, pontos partner! Maximálisan +++++++++++++++++! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
peterke45 (2799) (Eladó)
Pozitív
2014.02.08. 13:45:11
1858670081
Rendkívül kedves, gyors, megbízható, pontos partner! Maximálisan +++++++++++++++++! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
peterke45 (2799) (Eladó)
Pozitív
2014.02.08. 13:45:11
1859048972
Rendkívül kedves, gyors, megbízható, pontos partner! Maximálisan +++++++++++++++++! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan és rugalmasan létre jött az adás-vétel. Köszönöm a vásárlást. Ajánlani tudom mindenkinek, további sikeres vásárlást!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan és rugalmasan létre jött az adás-vétel. Köszönöm a vásárlást. Ajánlani tudom mindenkinek, további sikeres vásárlást!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szivarvanyszinei (2679) (Eladó)
Pozitív
2013.12.27. 21:27:03
1816960154
KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK ÉS SOK +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++-t! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szivarvanyszinei (2679) (Eladó)
Pozitív
2013.12.27. 21:27:03
1817684867
KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK ÉS SOK +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++-t! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szivarvanyszinei (2679) (Eladó)
Pozitív
2013.12.27. 21:27:03
1812590810
KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK ÉS SOK +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++-t! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szivarvanyszinei (2679) (Eladó)
Pozitív
2013.12.27. 21:27:03
1816960100
KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK ÉS SOK +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++-t! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szivarvanyszinei (2679) (Eladó)
Pozitív
2013.12.01. 13:30:00
1811842217
Szuper KEDVES vásárló! Visszavárlak! :) sok-sok +++++++++++++++++++++és még 1 :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szivarvanyszinei (2679) (Eladó)
Pozitív
2013.11.26. 15:37:50
1811842166
Szuper KEDVES vásárló! Visszavárlak! :) sok-sok +++++++++++++++++++++és még 1 :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szivarvanyszinei (2679) (Eladó)
Pozitív
2013.11.19. 19:39:51
1818076391
Szuper kedves vásárló!!!! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szivarvanyszinei (2679) (Eladó)
Pozitív
2013.11.16. 13:38:40
1814812427
Szuper KEDVES vásárló! Visszavárlak! :) sok-sok +++++++++++++++++++++és még 1 :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment, maximálisan +++++++++++++++++++++++++! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment, maximálisan +++++++++++++++++++++++++! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment, maximálisan ++++++++++++++++++++++++! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment, maximálisan ++++++++++++++++++++++++! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment, maximálisan ++++++++++++++++++++++++! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors és megbízható partner-szívből ajánlom!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors és megbízható partner-szívből ajánlom!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katapanna1 (520) (Eladó)
Pozitív
2013.10.28. 17:15:19
1808254145
Minden rendben ment csak ajánlani tudom! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.s_ibolya (2394) (Eladó)
Pozitív
2013.10.15. 21:58:13
1810046882
Nagyon kedves, gyors és megbízható vásárló, mindenkinek szívesen ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors pontos vevő! Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk, sok +++++++++ ! Várlak vissza, folyamatosan töltöm fel az új árukészletet. A csomag úton van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Truckzoli (1608) (Eladó)
Semleges
2013.09.04. 10:07:51
1772965880
Semmiképpen nem ajánlom,mert sokszori levélváltás után és megadott határidőn túl negatív értékelést kilátásba helyezve küldte csak a pénzt.Össze-vissza írogatott,hogy rosszul utalt(későbbi dátumot állított be véleltlenül)és én ennek ellenére adjam fel a terméket,mert a barátnője esküvője lesz...Adott egy 'Korrekt!!!' szöveges pozitív értékelést,majd az összes részletest lepontozta,ilyen korrekt ő.Sajnálom hogy az utamba akadt!
Másik fél: 1. Magam hívtam fel az elrontott utalásra a figyelmét, melyre kedves és türelmes választ kaptam!
2. Az esetleges termékfeladásról csak érdeklődtem (szkennelt bankbizonylattal szerettem volna igazolni az utalás meglétét --> teszem hozzá, így derült ki a hiba számomra.
3. A hibás utalás ellenére az a fél, akivel még akkor én leveleztem, felajánlotta a még aznapi személyes átvétel lehetőségét. A levélváltások időbenisége miatt ezt nem vettem igénybe.
4. Az adás-vétel során velem kapcsolatba lépett partner korrekt volt, segítőkész és kedves. A kapott értékelés fogalmazásából egyértelmű válik, hogy azt egy teljesen más személy írta.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan pozitív! +++++ Minden rendben volt. Kedves, korrekt vevő. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.darkbuyer (1294) (Eladó)
Pozitív
2012.10.29. 17:04:31
1649761931
Minden rendben zajlott,visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, korrekt Partner, jó szívvel ajánlom, köszönöm! Csak +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm! Csak ++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm! Csak ++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm! Csak ++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm! Csak ++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm! Csak ++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm! Csak ++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm! Csak ++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm! Csak ++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
