szgoofy25 (703) 97.44% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 721 | 997 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 27 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 19 | 21 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 765 | 1045 adásvétel |
| Az eladóként kapott 643 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pocokcsajszi (45) (Vevő)
Pozitív
2013.10.15. 23:58:01
1806492197
Szép terméket kaptam, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható partner.Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, gyors. Ajánlom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott köszönöm szépen ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves partner, szép termék, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Megbízható, rugalmas partner, szívből ajánlom mindenkinek. Csakis ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.100%- osan elégedett vagyok. Mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az én hibámból nem valósult meg az átvétel, az eladó készséges és megértő volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, rugalmas eladó, mindenkinek ajánlom, csak +++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Megbízható kedves partner! Csak+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Megbízható kedves partner! Csak+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Megbízható kedves partner! Csak+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Megbízható kedves partner! Csak+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Megbízható kedves partner! Csak+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Megbízható kedves partner! Csak+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.madarasine (413) (Vevő)
Pozitív
2013.10.09. 15:51:03
1803161540
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.madarasine (413) (Vevő)
Pozitív
2013.10.09. 15:51:03
1803167771
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.madarasine (413) (Vevő)
Pozitív
2013.10.09. 15:51:03
1803165674
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm! Rengeteg szép ruhát kaptunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Beatrix76-B1 (173) (Vevő)
Pozitív
2013.10.05. 14:13:46
1805477549
Köszönöm csak ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szgooffy25 Nagyon kedves, rugalmas és segítőkész partner volt az adás-vételnél. Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.computer_parts (1254) (Vevő)
Pozitív
2013.10.02. 12:45:10
1803173342
Nagyon kedves, segítőkész, pontos Vaterás! Szép termékeket kaptam,köszönöm szépen! Szívből ajánlom mindenkinek! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6622606.torpimano999 (5) (Vevő)
Pozitív
2013.10.01. 12:14:18
1787926097
ajánlom mindenkinek++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, segítőkész partner, szívesen ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész partner, szívesen ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves ,rugalmas eladó.Tökéletes a MOSÓGÉP!!! Köszönöm.Mindenkinek ajánlom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket megkaptam, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom, csak ++++++. köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom, csak ++++++. köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép a termék köszönöm ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, kedves, megbízható eladó. A kardigán szuper! Bátran ajánlom. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sphyngidae (119) (Vevő)
Pozitív
2013.09.18. 09:24:04
1800987359
Nagyon szép pulcsit kaptam, elégedett vagyok köszönöm szépen. Eladó gyors, kommunikatív partner bátran ajánlom.POZITÍV++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves eladó, mindent meg tudtunk beszélni. csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes partner, szép termékkel. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az Ügylet maximálisan rendben lezajlott! Az eladót feltétlenül ajánlom ! Köszönetem !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.menyhardmate (101) (Vevő)
Pozitív
2013.09.01. 15:43:26
1787331131
sok mindent rendeltem, azt hittem, hogy már írtam neki és nem válaszolt. (Ezek szerint rosszul.) Nem szántam rá elég időt, hogy visszanézzem az emailjeimet, én vagyok a hibás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
menyhardmate (101) (Vevő)
Pozitív
2013.09.01. 15:43:02
1786647185
sok mindent rendeltem, azt hittem, hogy már írtam neki és nem válaszolt. (Ezek szerint rosszul.) Nem szántam rá elég időt, hogy visszanézzem az emailjeimet, én vagyok a hibás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves és rugalmas volt. :) Mindenkinek csak ajánlani tudom. Az áruval is minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rolandgajdos (1746) (Vevő)
Pozitív
2013.08.30. 20:02:49
1794199886
Korrekt, gyors üzletfél. A csomagolás is atombiztos volt. :) Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!csak++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!csak++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
