jetti77 (173) 97.79% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korekt, megbízható vásárló! Szívből ajánlom és köszönöm a vásárlást .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner: gyors, megbízható, mindenkinek ilyet kívánok! Remélem a cipő is megérkezett és jó is lett! Boldog Karácsonyt kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt, gyors, kedves partner, ajánlom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,pontos és gyors vevő.Szívből ajánlom!!Köszönöm a vásárlást.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,korrekt vásárló!Ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, aranyos partner, köszönöm az adásvételt, a nadrágot imádom! : )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Killahbaby (738) (Eladó)
Pozitív
2008.11.25. 22:15:32
477483747
Gyors, korrekt partner. Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.11123122.keklaguna_2008 (3) (Vevő)
Semleges
2008.11.13. 18:47:14
459351521
nem történt meg a csere..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyorsan reagáló, korrekt vevő. Csak ajánalni tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan reagáló, korrekt vevő. Csak ajánalni tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
incifincibolt (4882) (Eladó)
Pozitív
2008.10.30. 23:48:10
462374087
Korrekt, pontos partner. Mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.LittleDyna (260) (Eladó)
Pozitív
2008.10.27. 15:10:10
454109249
Korrekt, megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos, megbízható vásárló. Minden rendben zajlott, bátran ajánlom mindenkinek! :) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
edi76_2006 (443) (Eladó)
Pozitív
2008.10.21. 19:51:25
440644317
Megbízható,korrekt,kedves partner!Ajánlom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors vásárló csak ajánlani tudom ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6719966.Kattty_ (135) (Eladó)
Pozitív
2008.10.18. 14:27:32
455265247
Minden rendben volt, megbizható vevő, köszönöm a vásárlást! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes max++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett a nadrág! Gyönyörű!-Türelmes, kedves, gyors eladó! Sajnálom, hogy késtem a fizetéssel. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és megbízható. Érdemes tőle vásárolni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, pontos partner! Jó szívvel ajánlom mindenkinek. Sok+++++++++++. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,Mindenkinek ajánlom!! NAGYON KÖSZÖNÖM!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
liliomka05 (1071) (Eladó)
Pozitív
2008.08.06. 12:28:51
406992483
Korrekt,megbízható partner,csak ajánlani tudom.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
liliomka05 (1071) (Eladó)
Pozitív
2008.08.06. 12:28:51
406992875
Korrekt,megbízható partner,csak ajánlani tudom.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, vevő!!! Csak ajánlani tudom!!! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andibandi83 (158) (Vevő)
Pozitív
2008.06.23. 10:20:24
358750671
Rendben zajlott minden, korrekt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, megbízható partner, ajánlom. Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves szuper gyors.Kedves.Öröm volt vele az üzletkötés. Köszönöm+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy napszemcsit rendeltem, amit már egy hónapja kifizettem, de se a szemüveget nem kaptam meg a mai napig, és a pénzt se küldték vissza, pedig ígéret volt rá!
Másik fél: A legnagyobb tisztelettel is Miszter Uri Gellerhez van szerencsénk, mert a napszemüveget elküldtem, és Ő nem kapta meg, megfenyegetett, visszautaltam neki a pénzét és érdekes, azt sem kapta meg! Már a kanalakat is féltem otthon!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment,kedves,megbízható vevő.Köszönöm és ajánlom!: ))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül korrekt,megbízható,gyors eladó,a termék is tökéletes,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5520713.vnasz (171) (Eladó)
Pozitív
2008.05.12. 06:54:53
350011818
Megbízható partner. Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5520713.vnasz (171) (Eladó)
Pozitív
2008.05.12. 06:54:46
350011844
Megbízható partner. Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható,kedves eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kedves,rendes teszveszes :)Köszi:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kedves,megbízható eladó!Köszönöm szépen!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves és gyors partner!Nagyon tetszik a gatyó:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden rendben ment a termék is szép. Köszönöm .Ajállom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, korrekt vásárló, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
holidaygirl (440) (Eladó)
Pozitív
2007.12.27. 13:53:43
1430143327
Minden rendben ment +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner. Mindenkinek szeretettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zszoltan (1189) (Eladó)
Pozitív
2007.12.25. 19:50:08
1431531741
Megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves gyors korrekt partner.Mindenkinek bátran ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok .)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Juaniita (1483) (Eladó)
Pozitív
2007.12.12. 13:11:54
1432040821
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, pontos! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
