Norella29 (66) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon rugalmas,kedves és korrekt eladó,szívből ajánlom mindenkinek!A táska tökéletes,köszönöm!Sok +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Klassz RUHA. kÖSZÖNÖM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindent köszönök, szép termékek, csak ajánlhatom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindent köszönök, szép termékek, csak ajánlhatom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindent köszönök, szép termékek, csak ajánlhatom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindent köszönök, szép termékek, csak ajánlhatom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindent köszönök, szép termékek, csak ajánlhatom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
borsine_acs (439) (Vevő)
Pozitív
2007.08.04. 00:04:52
327815972
Villámgyors, megbízható eladó. A felső nagyon szép!!! Köszönöm! Bátran keressétek! :-)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, abszolút korrekt eladó, nagyon szép áruval.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható eladó ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.flowershally (900) (Vevő)
Pozitív
2007.04.03. 12:22:03
322319771
Gyors, pontos kiszolgálás, a termék kifogástalan! Nagyon köszönöm és mindenkinek ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, korrekt volt, a felső pedig nagyon szép :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Ajánlom mindenkinek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon segítőkész kedves eladó Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves, gyors, pontos
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett a csomag! Minden tök jóóóóó!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett a csomag! Minden tök jóóóóó!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett a csomag! Minden tök jóóóóó!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett a csomag! Minden tök jóóóóó!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett a csomag! Minden tök jóóóóó!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett a csomag! Minden tök jóóóóó!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.littleorsi (2218) (Vevő)
Pozitív
2007.03.13. 11:42:17
321793794
Megbízható, korrekt üzleti partner. Ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors eladó, a leírásnak megfelelő állapotú termékkel. A postaköltséget ajánlott díjjal kérted, viszont sima postai feladással kaptam meg. Ezt egy kissé sérelmezem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors és megbízható eladó! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pontos, megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos, megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos, megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors megbízható mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors megbízható mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, szupergyors eladó, a felső nagyon szuper - "tökéletesen elégedett vagyok"!! Köszönöm a néhány kísérő sort is. :) +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4101068.Lena119 (301) (Vevő)
Pozitív
2007.03.07. 13:10:41
321404226
Gyors,megbízható és nagyon kedves eladó,csak ajánlani tudom!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves eladó, jó minőségű áruval, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
magdalin_2006 (1387) (Vevő)
Pozitív
2007.03.06. 19:41:33
321409022
Megbízható, jó kapcsolattartó partner. A ruhák a leírásnak megfelelőek. MIndenkinek ajánlom! Köszönöm szépen! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.magdalin_2006 (1387) (Vevő)
Pozitív
2007.03.06. 19:41:33
321409078
Megbízható, jó kapcsolattartó partner. A ruhák a leírásnak megfelelőek. MIndenkinek ajánlom! Köszönöm szépen! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.magdalin_2006 (1387) (Vevő)
Pozitív
2007.03.06. 19:41:33
321583620
Megbízható, jó kapcsolattartó partner. A ruhák a leírásnak megfelelőek. MIndenkinek ajánlom! Köszönöm szépen! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.magdalin_2006 (1387) (Vevő)
Pozitív
2007.03.06. 19:41:32
321409039
Megbízható, jó kapcsolattartó partner. A ruhák a leírásnak megfelelőek. MIndenkinek ajánlom! Köszönöm szépen! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3563730.ilaeta_t (92) (Vevő)
Pozitív
2007.03.06. 18:11:32
321432583
Megbízható, gyors, korrekt eladó! Mindenkinek nagyon ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3563730.ilaeta_t (92) (Vevő)
Pozitív
2007.03.06. 18:10:07
321644841
Megbízható, gyors, korrekt eladó! Mindenkinek nagyon ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3563730.ilaeta_t (92) (Vevő)
Pozitív
2007.03.06. 18:08:42
321519587
Megbízható, gyors, korrekt eladó! Mindenkinek nagyon ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3563730.ilaeta_t (92) (Vevő)
Pozitív
2007.03.06. 18:07:48
1418675785
Megbízható, gyors, korrekt eladó! Mindenkinek nagyon ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3563730.ilaeta_t (92) (Vevő)
Pozitív
2007.03.06. 18:06:10
1418676591
Megbízható, gyors, korrekt eladó! Nagyon ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fantasztikusan jó minőségű a termék! Nagyon köszönöm! Kommunikatív, rugalmas, gyors és nagyon kedves partner. Mindenkinek ajánlom. :)) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyönyörű áru, kedves partner! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Türelmes, kedves partner, mindenkinek ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon kedves,türelmes vevö,mindenkinek ajanlom!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
