ilkabp (44) 89.29% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igen korrekt, szimpatikus üzletfél. Egy élmény volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, de Én személyesen nem tudom mert nem Én mentem el az árúért, de nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a hölgyet lehetetlen telefonon elérni, úgyhogy a kb. 15-ik próbálkozás után feladtam.
Másik fél: Mivel elég sokat külföldön vagyok, nem használom a telefont. E-mailt azonban írtam, amire én választ nem kaptam. Ha megadja nekem a címet, akkor postán azonnal elküdöm a memóriakártyát.
Üdv,
Ilka
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy élmény volt... Örülök, hogy találkoztunk... S.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt eladó , jó minöségü áru.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a telefonja hangpostán van, és nem hiv vissza, hiába hagytam üzenetet, az emilre nem válaszol, igy lehetetlen vele kapcsolatba lépni, és idöpontot egyezteni. Ö pedig nem keresett engem. Sajnálom, 2.5 hónap után nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a telefonja hangpostán van, és nem hiv vissza, hiába hagytam üzenetet, az emilre nem válaszol, igy lehetetlen vele kapcsolatba lépni, és idöpontot egyezteni. Ö pedig nem keresett engem. Sajnálom, 2.5 hónap után nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a telefonja hangpostán van, és nem hiv vissza, hiába hagytam üzenetet, az emilre nem válaszol, igy lehetetlen vele kapcsolatba lépni, és idöpontot egyezteni. Ö pedig nem keresett engem. Sajnálom, 2.5 hónap után nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a telefonja hangpostán van, és nem hiv vissza, hiába hagytam üzenetet, az emilre nem válaszol, igy lehetetlen vele kapcsolatba lépni, és idöpontot egyezteni. Ö pedig nem keresett engem. Sajnálom, 2.5 hónap után nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt üzleti partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt üzleti partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt és rugalmas ügyintézés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
36924.draglion (2776) (Vevő)
Pozitív
2003.11.20. 22:05:01
439380
Nagyon szépen köszönöm !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendeben lezajlott. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Skorpio7Skorpio (5313) (Vevő)
Negatív
2003.11.19. 23:38:50
429010
Sajnálattal kell leirnom, hogy az árverésen több mint három hete megnyert terméket a mai napig nem tudtam átvenni, mert az eladó arra sem méltatatot, hogy a leveleimre válaszoljon / négy levelet irtam / Engem felháborit, s elfogathatatlannak tartom ezt a hozzá állását az eladónak, még akkor is ha a termékét a jelképes 1 ft-os kikiáltási áron nyertem meg, illetve csak nyertem volna meg mivel a terméket a mai napig nem kaptam meg.
Másik fél: többször kértem a szállítási címet, hogy elküldhessem az árut, de egyszer sem kaptam meg...
Köszi!Minden rendben! Megbizható partner! Ajanlom mindenkinek!*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KÖSZÖNET A KEDVES-GYORS ÉS PRECÍZ KISZOLGÁLÁSÉRT !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható és rugalmas.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, figyelmes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11676.nikol53_a (59) (Vevő)
Pozitív
2003.09.24. 17:25:14
402118
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon gyorsan zajlott az áru átadása, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt üzleti partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel gyorsan, a megbeszélteknek megfelelően megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
