minekalaru (102) 93.97% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 109 | 138 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 126 | 157 adásvétel |
| Az eladóként kapott 126 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
sajnos az én hibámból nem jött össze az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.megbizható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden O.K. ajánlom .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Csak ajánlani tudom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok!Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok. köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok a termékkel. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt kommunikatív és gyors eladó pozitív!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Köszönöm Ajánlom++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.micselejoki (85) (Vevő)
Pozitív
2013.10.23. 10:08:07
1806336314
Nagyon Korrekt eladó !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Sok +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az én hibámból nem jött létre az üzlet, gyermekem rosszul itélte meg a méretét, ilyen már van nekem, sy!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék megérkezett. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Korrekt eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.wasington55 (236) (Vevő)
Pozitív
2013.10.17. 17:57:39
1806336350
Minden rendbe volt ajánlom mindenkinek...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.wasington55 (236) (Vevő)
Pozitív
2013.10.17. 17:56:37
1806336107
minden rendbevolt ajánlom mindenkinek..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.oregpiszke (124) (Vevő)
Pozitív
2013.10.17. 16:50:17
1806336605
Megbízható,korrekt partner csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.oregpiszke (124) (Vevő)
Pozitív
2013.10.17. 16:50:17
1806336371
Megbízható,korrekt partner csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.oregpiszke (124) (Vevő)
Pozitív
2013.10.17. 16:50:17
1806336209
Megbízható,korrekt partner csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.oregpiszke (124) (Vevő)
Pozitív
2013.10.17. 16:50:17
1806336557
Megbízható,korrekt partner csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.oregpiszke (124) (Vevő)
Pozitív
2013.10.17. 16:50:17
1806336251
Megbízható,korrekt partner csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.oregpiszke (124) (Vevő)
Pozitív
2013.10.17. 16:50:17
1806336011
Megbízható,korrekt partner csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt másnak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt másnak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kriszti111Csabi (1821) (Vevő)
Pozitív
2013.10.16. 13:45:15
1806336473
Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kaszasahalaloszto (158) (Vevő)
Pozitív
2013.10.15. 20:53:32
1806336584
Minden oké.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt eladó! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó, szép terméket kaptam. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors megbízható pontos ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet sikeresen lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizhato, ajanlom masoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbizhato elado, de a kommunikaciojan kicsit valtoztatnia kellene. Ajanlom masoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt vaterás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ildi1700 (1428) (Vevő)
Semleges
2013.10.04. 12:04:13
1787737061
A csomagolás megsemmisülése miatt volt hibásként hirdetve a termék, de a termék is hibás volt. Próbáltam felvenni a kapcsolatot az eladóval a termék hibája és elviselhetetlen szaga miatt, mert ajándékba szántam volna, de még csak válaszra sem méltat, csak a pénz megérkezéséig kommunikatív. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajánlom mindenkine
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt megbízható partner. 100%-ban ajánlom mindekinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vincent007_a (77) (Vevő)
Pozitív
2013.08.29. 08:47:28
1787734451
Megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vincent007_a (77) (Vevő)
Pozitív
2013.08.29. 08:46:55
1787734442
Megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, csak ajánlani tudom!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos eléggé "silány" minőségű volt a bukósisak. Már a második használat után a gumiszalag el is szakadt. A plexi szorul, a rögzítő szalagnál a kapocs pedig nem kapcsolódik be...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors pontos vaterás csakis ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szaboistvan007 (43) (Vevő)
Pozitív
2013.08.20. 16:55:28
1783977497
minekalaru profi üzletember,mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.