btokar (50) 96.3% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Érthetetlen miért rakott fel 1 terméket több kategóriában ha tényleg csak 1 db van neki!! NEGATÍV!!!
Másik fél: Többször elmagyaráztam , és elnézést kértem, hogy megtévesztő lehetett, mivel nem volt rá kategória ezért felraktam több kategóriában, hogy hamarabb elkeljen ! Úgy állítja be a dolgot mintha becsaptam volna, ahogy észrevettem a félreértést és rögtön jeleztem , abszolút nem megértő partner SENKINEK NEM AJÁNLOM !!!!! De hát a kedves ügyfél olyan mint a login-neve !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Érthetetlen miért rakott fel 1 terméket több kategóriában ha tényleg csak 1 db van neki!! NEGATÍV!!!
Másik fél: Többször elmagyaráztam , és elnézést kértem, hogy megtévesztő lehetett, mivel nem volt rá kategória ezért felraktam több kategóriában, hogy hamarabb elkeljen ! Úgy állítja be a dolgot mintha becsaptam volna, ahogy észrevettem a félreértést és rögtön jeleztem , abszolút nem megértő partner SENKINEK NEM AJÁNLOM !!!!! De hát a kedves ügyfél olyan mint a login-neve !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint történt! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Korrekt, megbizhato partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép állapotú szekrényt kaptam. Korrekt, kedves, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladónak ismertem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Professzionális eladó :) példakép lehetne!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hermafrodiziakum (56) (Vevő)
Pozitív
2006.04.10. 08:57:35
6970895
Gyors-, pontos-, rugalmas partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Betegséget nem veszi figyelembe, és ha valaki nem ugrik --(vidékről)-- azonnal negatívat ad.
NEM AJÁNLOM SENKINEK -- egy igazi paraszt.
Másik fél: A Kedves vásárló egy hétig nem jelentkezett én szeretnék eladni! Lehet hogy már eladtam volna a teméket ! Ahogy megkapta a negatívat tögtön hívott és üvöltött hogy vonjam vissza!Döntse el mindenki kinek van igaza !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
100094.tulelo (125) (Vevő)
Pozitív
2006.03.30. 21:10:32
6970896
Nagyon megértő üzletipartner.Ha lesz valami első leszek aki vásárol nála. Korrekt rövid és erőteljesen kommunikál telefonban. Ritka arany ember:) Csak igy tovább!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbizható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiss_Gyuláné (511) (Eladó)
Pozitív
2006.03.20. 16:35:12
6650279
Köszönöm a vásárlást.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
