6477862.bubuc79 (5) 72.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, pontos, korrekt vaterás. Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Inkorrekt vásárló, nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Leütötte a terméket, majd ígérte hogy egy későbbi időpontban kifizeti, ami nem történt meg, még az egyeztetett időpont után napokkal sem. Email-re, hívásokra nem reagált. Senkinek nem ajánlom, nagyon megbízhatatlan:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Krakovszky (385) (Eladó)
Pozitív
2013.10.18. 21:04:14
1814508872
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tothjucus (604) (Eladó)
Pozitív
2013.10.07. 19:29:42
1801204910
Tökéletes vevő, kommunikatív, kedves. Köszönöm szépen a vásárlást, csak ++++++++++++++++++++++++++++++ Máskor is szívesen kötök vele üzletet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást, minden rendben történt. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.attacus100 (2233) (Eladó)
Pozitív
2013.09.18. 13:37:03
1761119429
Minden rendben rajzolódott! Ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.precizioskapa (539) (Eladó)
Pozitív
2013.09.18. 10:12:02
1796307203
Minden rendben ment, csakis +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, másnak is csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sugababy19 (513) (Eladó)
Negatív
2013.09.10. 10:43:43
1793026895
Nem reagált a leveleimre, még csak ígéretet sem kaptam, hogy valamikor megkapom a pénzem. 3 emailt írtam neki, semmi válasz, semmi konkrétum. 2 hete nyerte meg majdnem a ruhát, meguntam, hogy én rohangálok utána és könyörgök a pénzemért. Azt ígértem hogy péntekig várok, de rájöttem, hogy miért is adok én neki engedményeket, ha még arra sem méltat, hogy válaszoljon...Főleg, hogy van a ruhára fix vevő. Ne licitálj, ha nincs pénzed!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.monikanike (2135) (Eladó)
Semleges
2013.08.01. 14:48:46
1763422910
Az adás-vétel nem jött létre, a vásárló kedves, szimpatikus, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem felelt meg a vevőnek a termék.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, megbízható vevő. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.