anita_b1 (47) 94.34% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, szimpatikus tesz-veszes! Köszönöm a bizalmat és a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom. A felső úton van :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabina24_a (266) (Eladó)
Pozitív
2008.08.19. 16:30:49
413224368
Kedves,kapcsolattartó,gyors vásárló! Szívből ajánlom másoknak is! Sok++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható és kapcsolattartó partner, őszintén ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
limeoutletshop (1367) (Eladó)
Pozitív
2008.08.12. 01:10:53
408960079
SZUPI teszveszes!!! KÖSZI A VÁSÁRLÁST!!! MINDENKI BÁTRAN ÜZLETELJEN VELE!!! (((;
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyorgycsalad (90) (Eladó)
Negatív
2007.03.18. 14:10:46
320960190
Sajnálom,ez negatív,tovább nem várok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos negatívan kell értékelnem mivel nem jeletkezett és nem fizetett. Pedig egy párszor kerestem!Sajnálom:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3965707.drimba (635) (Eladó)
Negatív
2007.03.07. 20:02:20
320871207
Eltűnt, a mai napig nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Negatívat nem adok, pozitívat nem tudok. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.borsine_acs (439) (Eladó)
Pozitív
2007.02.13. 21:55:28
320596651
Minden rendben zajlott! Kedves, megbízható Teszveszes! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tökéletes vásárló :) Minden gyorsan és rendben zajlott, csak ajánlani tudom. Örülök, hogy én adhatom az első (kettő) pozitívot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tökéletes vásárló :) Minden gyorsan és rendben zajlott, csak ajánlani tudom. Örülök, hogy én adhatom az első (kettő) pozitívot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
