nemesfalva (200) 87.83% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 1 | 3 | 229 | 358 adásvétel |
| Semleges: | 1 | 1 | 53 | 78 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 32 | 35 adásvétel |
| Összesen: | 2 | 4 | 314 | 471 adásvétel |
| Az eladóként kapott 93 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az adásvétel rendben lezajlott. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárló úgy döntött, mégsem kéri a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló úgy döntött, mégsem kéri a terméket.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors, megbízható vevő. Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az adás-vétel 30 nap alatt, ezért értékelem semlegesre a tranzakciót. A küldött érdeklődő emailre és sms-re nem kaptam választ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem jött létre az adás-vétel 30 nap alatt, ezért értékelem semlegesre a tranzakciót. A küldött érdeklődő emailre nem kaptam választ.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Gyors, korrekt vásárló, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
PestiForrasAntikvarium (12986) (Eladó)
Pozitív
2026.04.27. 12:35:27
Korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint. Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, a vevő sem telefonos megkeresésre, sem e-mailre nem válaszolt. Vártam volna egy visszajelzést, hogy ne negatív értékelést kelljen adnom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden a megbeszéltek szerint történt! Köszönettel ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt! Köszönettel ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, de a vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt vásárló , ajánlott üzleti partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden renden zajlott,korrekt megbízható üzletfél,szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Minden rendben, gyorsan lezajlott. Ajánlom a vevőt mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Komolytalan, elérhetetlen vásárló! 1 hónapig vártam a visszajelzésére...Ennyi!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vevő 3 hét elteltével sem vette át az árut, a kiküldött figyelmeztetésekre nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő nem vette át az árutKöszönöm a vásárlást, nagyon kedves vásárló, minden rendben történt, a vevőt mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri írásos és telefonon történt megkeresés után sem nyilatkozott az elnyert termékkel kapcsolatban a megadott határidőkön belül. A termék vételárát nem fizette ki, ezért az adásvételt meghiúsultnak tekintem. Senkinek sem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, emailekre nem reagál.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.10 nap alatt az emailekere nem válaszolt , telefont nem veszi fel nem ajánlom senkinek az üzletet vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő sokáig nem jelentkezett, majd jelezte, hogy mégsem veszi meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elállt a vásárlástól a licit megnyerése utánMinden rendben ment. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő nem vette át a könyvet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem vette át a könyvet.Megbízható, korrekt partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adásvétel nem jött létre, a csomag nem került átvételre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tisztelt Vásárló többszöri megkeresés sem jelentkezet, az elküldőt levelekre nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több sikertelen telefonos próbálkozás, e-mail és sms megkeresés ellenére nem válaszolt, nem jelentkezett. Telefonját nem veszi fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A csomag nem került átvételre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A csomag nem került átvételreAdásvétel nem jött létre, nem került átvételre a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Adásvétel nem jött létre.Adásvétel nem jött létre, a csomag nem került átvételre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Adásvétel nem jött létre.Korrekt megbízható partner csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az átvétel csak ?gérgetés maradt, most több mint egy hónap után, mit tudok tenni.?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos Eddig csak ?gérgette, hogy átveszi, de egy hónap alatt nem sikerült.01.27-03.04 -ig én türelmes voltam az egyszeri telefonos ígéret után- melyben tagadta hogy ő szerzi a negatív értékeléseket, ennek ellenére sok levélben tett ígérete ellenére nem jött a tárgyért, telefont nem veszi fel és már nem is hív vissza sajnos!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő leveleimre nem reagált. Nagy nehezen telefonon elértem és mégsem kéri. Állítólag már lemondta csak érdekes módon nekem nem szólt róla! Nyilván a jutalékot már kifizettem!!! Nem ajánlom senkinek, megbízhatatlan ember!!! Az emberi élet legdrágább kincse az idő, nem lehet pótolni semmivel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett