vuci57 (61) 87.65% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
SzofiWorld (402) (Eladó)
Pozitív
2014.09.19. 20:48:51
1965263606
Köszönöm szépen,korrekt,megbízható,kedves,gyors partner,visszavárom bármikor sok szeretettel!!++++++++++++++++++++ :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SzofiWorld (402) (Eladó)
Pozitív
2014.09.19. 20:48:51
1965624176
Köszönöm szépen,korrekt,megbízható,kedves,gyors partner,visszavárom bármikor sok szeretettel!!++++++++++++++++++++ :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agatha300 (689) (Eladó)
Semleges
2014.09.08. 21:19:06
1951600418
A vevő e-mailen nem elérhető, és nem jelentkezett a megvásárolt termékért. A vatera szabályzata szerint összevárásra 2 hétig van lehetőség. A határidő lejárt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
precedens_a (331) (Eladó)
Pozitív
2014.09.06. 12:46:03
1962754013
Minden a legnagyobb rendben,jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
guccigirl_v (268) (Eladó)
Pozitív
2014.09.04. 10:44:13
1952044004
Kedves, korrekt, megbízható: Szuper Vaterás! Köszönöm szépen a vásárlást!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
guccigirl_v (268) (Eladó)
Pozitív
2014.09.04. 10:43:23
1952043980
Kedves, korrekt, megbízható: Szuper Vaterás! Köszönöm szépen a vásárlást!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
guccigirl_v (268) (Eladó)
Pozitív
2014.09.04. 10:43:07
1947794798
Kedves, korrekt, megbízható: Szuper Vaterás! Köszönöm szépen a vásárlást!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gergoker (1171) (Eladó)
Semleges
2014.08.28. 19:33:21
1953932477
Korrekt partner, talán legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
antikhunter_a (8336) (Eladó)
Pozitív
2014.08.28. 10:56:46
1951768976
Korrekt Vaterás! Mindenkinek ajánlom! Sok-sok + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
antikhunter_a (8336) (Eladó)
Pozitív
2014.08.28. 10:56:46
1960882022
Korrekt Vaterás! Mindenkinek ajánlom! Sok-sok + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
antikhunter_a (8336) (Eladó)
Pozitív
2014.08.28. 10:56:46
1961615294
Korrekt Vaterás! Mindenkinek ajánlom! Sok-sok + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
antikhunter_a (8336) (Eladó)
Pozitív
2014.08.28. 10:56:46
1957903709
Korrekt Vaterás! Mindenkinek ajánlom! Sok-sok + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laca7878 (998) (Eladó)
Semleges
2014.08.24. 07:55:55
1947814085
POZITÍV, de a rendszer nem engedi, ha nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, gyors partner csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evaruha (2979) (Eladó)
Semleges
2014.08.07. 19:58:16
1941170645
Sajnos a vevőt egyszerűen nem lehet elérni. Két telefonszáma is van, mindkettő kikapcsolva. Az emailek nem mennek át.
Másik fél: Ez valóban igaz, nem tartozkódtam az Országban, most itt vagyok rendezni szerettem volna a függőben lévő dolgainkat, erre le vagyok tiltva, nem fogad el Tőlem levelet- semmit!!! NAGYON SAJNÁLOM, DE AZ ÉLET MÉR CSAK ILYEN MI EMBEREK TERVEZÜNK!!! A JÓISTEN VÉGEZZ!!! ELNÉZÉST KÉREK!!! EGYÉBKÉNT POZITÍV ÉRTÉKELÉST ADTAM VOLNA!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hangmernok (1190) (Eladó)
Pozitív
2014.07.14. 07:54:21
1924982990
Kitűnő vaterás !*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bozuicn (4008) (Eladó)
Semleges
2014.07.11. 21:58:07
1931756654
Sajnos nagyon.
Másik fél: Egy Fiatal Lányka aki nem vaterázik, megkért had vegye meg ezt a cipőt, mikor már számon kértem, mivel az eladó nagyon kedves, nyitott volt minden megoldásra, kérdeztem a Lánykát- azt felelte cipőt kapott a szülinapjára, így nem tart igényt rá... Elnézést kérek az eladótól.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon pontos, kedves, gyors vásárló, szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vmiki200 (1286) (Eladó)
Pozitív
2014.06.20. 05:56:57
1911274226
Megbízható, korrekt vatera partner. Ajánlom mindenkinek!!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gizmoka60 (4431) (Eladó)
Pozitív
2014.06.17. 10:39:49
1907563565
Korrekt Partner! Köszönöm a vásárlást, szeretettel visszavárom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
styleonlinev (3386) (Eladó)
Pozitív
2014.04.29. 11:34:37
1877891591
Minden rendben, gyorsan ment, köszönöm és ajánlom! Visszavárjuk! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő kórházba került,ezért nem tudott utalni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Cica_2008 (298) (Eladó)
Pozitív
2014.04.16. 06:01:51
1874987393
Kedves, megbízható vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom! Csak is ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hangmernok (1190) (Eladó)
Pozitív
2014.04.13. 15:42:54
1884817862
Minden rendben .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,korrekt vevő.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,korrekt vevő.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,korrekt vevő.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló +++ Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló +++ Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
styleonlinev (3386) (Eladó)
Pozitív
2014.04.02. 13:17:12
1873587944
Minden rendben, gyorsan ment, köszönöm és ajánlom! Visszavárjuk! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
skodalatos1 (5311) (Eladó)
Pozitív
2014.03.26. 08:17:02
1870108709
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
skodalatos1 (5311) (Eladó)
Pozitív
2014.03.26. 08:16:59
1870111802
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vaterás pályafutásom alatt még nem találkoztam ilyen zaklató partnerrel.
Febr.25-én vette meg a holmit, márc.10-én(!) utalt.
Március 13-án fenyegető levelet írt, hogy már egy hete nem kapta meg a ruhát. Kértem, hogy talán a címét írja meg. 14-én megkaptam a címet, 17-én hétfőn postáztam a holmit, később feltettem a feladóvevényt a vaterára.
Március 13-tól naponta 2-3 üzenetet küldött különféle tranzakciómra, hogy csaló vagyok, hazug és hitegetem.
Minden vaterás rémálma egy ilyen partner.
Másik fél: nem ajánlom senkinek az eladót, meg nyertem a licitet, utaltam az összeget - mikor több mint 1-hét telt el érdeklődtem miért nem jön a csomag, Csak hitegetett, telefonon nem értem el, végül már a termékei alá írtam, sőt Rendőrséggel is fenyegettem. Erre csak is azért volt szükség, mert valótlant állított. Természetesen nem zaklattam, ha annak vette, nem kellet volna okot adnia. negatívot adott, és még a ruhát amit végül meg kaptam - kész csalódás volt, egy szakadt rongy - mivel nem volt feltüntetve, hogy nem veszi vissza a holmikat így kértem , hogy adja vissza a pénzem, én pedig küldöm a ruhát, erre megkaptam a negatívot. ELKÉPESZTŐ, HOGY MILYEN EMBEREK VANNAK. NEM AJÁNLOM!!!!!!!!!!!!!!!!
mindenteladok13 (145) (Eladó)
Semleges
2014.03.16. 11:33:05
1866844046
A vevő elállt a vásárlástól a leütés után néhány nappal.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő e-mailben értesített, hogy már nincs szüksége a leütött termékre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NAGYON kedves, korrekt, gyors és pontos, maximálisan megbízható Vásárló! Mindenkinek KIEMELTEN ajánlom!! Köszönet a bizalomért és a vásárlásért! Várom szeretettel máskor is!*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szinteminden1 (1065) (Eladó)
Pozitív
2014.02.19. 11:10:16
1854340877
Kiváló partner! Csupa ++++++++++++ Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves kellemes partner, ajánlott Vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves kellemes partner, ajánlott Vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves kellemes partner, ajánlott Vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes,megbízható vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hatarozott vasarlo, aki ismeri a termekek ar-ertek aranyait. Csak ajanlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hatarozott vasarlo, aki ismeri a termekek ar-ertek aranyait. Csak ajanlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ruhadivat13 (2567) (Eladó)
Pozitív
2014.01.16. 15:30:08
1845262406
Kedves,korrekt partner,mindenkinek ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
giselle1972 (2776) (Eladó)
Pozitív
2013.12.27. 18:24:33
1825566200
Kedves,gyors,korrekt partner!!Köszönöm+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Csak is++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7606186.editke910 (6580) (Eladó)
Pozitív
2013.12.18. 11:41:47
1839552395
Kedves, megbízható, korrekt partner! Bátran ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó kapcsolattartó, megbízható vásárló. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ilikeedike (479) (Eladó)
Pozitív
2013.12.04. 01:03:41
1822450703
Megbízható Vaterás! Ajánlom!!!!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
EuroAntiques (58) (Eladó)
Negatív
2013.11.29. 16:18:54
1820579252
A vevő a postakölség nagyságára hivatkozva ,lemondott a termékröl.Túl drágának találta a posta költséget.Emailban meg van amit írt.Megállapodtunk hogy kölcsönös pozitív értékelés melett elálhat a vásárlástol.Nekem akkor is ki kell fizetni az eladási százalékot és a kiemelést a vaterának,ami ez esetben 1450 forint.És akkor azt írja az értékelésben hogy nem tudta velem felvenni a kapcsolatot????NA EZÉRT NEGATIV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő lemondott a termékről,a magas posta költség miatt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
EuroAntiques (58) (Eladó)
Negatív
2013.11.29. 16:17:12
1819072592
A vevő a postakölség nagyságára hivatkozva ,lemondott a termékröl.Túl drágának találta a posta költséget.Emailban meg van amit írt.Megállapodtunk hogy kölcsönös pozitív értékelés melett elálhat a vásárlástol.Nekem akkor is ki kell fizetni az eladási százalékot és a kiemelést a vaterának,ami ez esetben 1450 forint.És akkor azt írja az értékelésben hogy nem tudta velem felvenni a kapcsolatot????NA EZÉRT NEGATIV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a postakölség nagyságára hivatkozva ,lemondott a termékről.Mivel soknak találta a posta díjszabását.Ezt sajnos nem az eladó találja ki.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
