gpswebshopponthungary (101) 93.16% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Én küldtem e-mailt, nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Emailemre nem válaszolt a megadott telefon számon nem volt elérhető
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az elado nem vette fel a kapcsolatot. ezert a tranzakcio sem jott letre tobb mint egy het utan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó gyors és pontos volt. Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt . :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,nagyon gyors és pontos vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors eladó,,tökéletes áruval! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam köszönöm,korrekt vaterás,ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, precííz jó partner, csak ajánlani tudom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ObergruppenFuhrer (46) (Vevő)
Pozitív
2008.07.18. 12:17:44
79750989
Minden rendben volt csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,gyors,korrekt,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.118524.ennione (214) (Vevő)
Pozitív
2008.07.17. 22:40:15
79029954
Minden a legnagyobb rendben ment. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel sikeresen létrejött. Az eladó nagyon korrekt, gyors. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,korrekt Vaterás.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható gyors eladó ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kevésbé kommunikatív, de minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Korrekt és gyors partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.258140.csibe70 (531) (Vevő)
Pozitív
2008.07.16. 15:46:00
78664985
Minden rendben volt köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható és korrekt. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt. Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vásárolt tárgy gyorsan,és rendben megérkezett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.144560.diablooo (425) (Vevő)
Pozitív
2008.07.15. 19:15:29
79296672
Megbízható gyors partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan megkaptam jól működik
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható korrekt vaterás ajánlom mindenki figyelmébe
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, sok ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, pontos partner, minden a megbeszéltek szerint zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,az árut időben megkaptam.Megbízható,korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható,gyors!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
542825.robi000_a (54) (Vevő)
Pozitív
2008.07.13. 16:08:33
78640833
megbízható korekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyviktor666 (15) (Vevő)
Pozitív
2008.07.12. 18:27:32
77308503
Gyors, korrekt eladó ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek!Gyorsan megkaptam a vásárolt árut! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
521325.sinkop_v (129) (Vevő)
Pozitív
2008.07.12. 09:54:06
78935350
++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++++++ Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a lehetőséget.....mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
414656.Boxerking (33) (Vevő)
Pozitív
2008.07.11. 18:49:07
79585899
Nagyon Korrekt, és gyors!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors, segítőkész, mindenkinek ajánlom.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi és bocs. Amúgy pozitív eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiváló eladó, olcsó ár és jó minőség. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
smokedealer_a (70) (Vevő)
Pozitív
2008.07.09. 10:20:07
77878014
Korrekt vaterás.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben zajlott minden, elégedett vagyok a termékével csak nem értem, hogy miért kért 200ft-tal többet a postáért, mint a valós, gondolom feladott már egy pár csomagot? fizettem volna többet az áruért szívesen, mert az megéri!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
