debizol (234) 99.58% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 235 | 251 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 248 | 268 adásvétel |
| Az eladóként kapott 51 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
PizzaFirenze (88) (Vevő)
Pozitív
2010.03.17. 10:13:56
160851061
Gyors,pontos,korrekt vaterás!!(elnézést a késöi értékelésért)Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1324106.lemac4_v (3) (Vevő)
Pozitív
2010.03.16. 20:48:07
163777871
minden renden zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megértö korrekt eladó!!!Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon kedves, türelmes, segítőkész, s gyors! Az áru gyönyörű, nagyon elégedett vagyok! Mindent köszönök! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit nehézkes volt a kapcsolatfelvétel, de utána minden korrekten , rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbizható,csak ajánlani tudom!!!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható vaterás!Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
juditaprilis (401) (Vevő)
Pozitív
2010.03.08. 15:52:44
162197254
egbízható, rendes partner, jó szívvel ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és megbízható!Mindenkinek ajánlom!Köszi :)+++++++++++++++++++++3
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon kedves, tisztességes, segítőkész és figyelmes, mindenkinek csak ajánlani tudom. A tranzakció gyorsan és akadálymentesen zajlott le, és az általam vásárolt termék 100%-osan olyan volt, mint amit az eladó által feltöltött képek tükröztek, gyönyörű és igazán különleges. Mindenkinek szívből ajánlom, és köszönöm szépen még egyszer a remek terméket! Remélem még a későbbiekben is lesz szerencsénk egymáshoz. :) Örültem a találkozásnak, igazán elbűvölő teremtés! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom de a termék nem tejesen olyan volt mint a képeken ,az elado pedig nem volt hajlando ezt tudomásul venni és nem volt együtt müködö ezért sajnos nem tudom pozitivan értékelni mivel az adásvétel sajnos létre jött igy nem adok negativot,de nem ajánlom !!!!
Másik fél: Erre a felismerésre kellett közel egy fél évet várni. Hát ki nem volt együtt működő?Minden kérdésdre korektül válaszoltam Te nem vetted tudomásul ammit írtam. Ha nem felelt meg miért nem reklamáltál.Eddig közel fél év telt el. Meg vártad míg a kép lekerül hogy ne lehessen ellenőrízni és utána kekeckedel ez szemét aljas dolog. 3000ft ért kaptál 2db fényszórót amiből az egyik újszerű hibátlan. A másik hibájára felhívtam a figyelmedet, de ennek ellenére megvetted. Igaz vannak ilyen emberek akinek ennyi pénzért új autó is járna! Csakhogy két ilyen új lámpa 30000ft. Miért nem ilyet vett aki ennyire IGÉNYES. ISTEN ŐRÍZZEN AZ ILYEN SEMLEGES VEVŐTŐL!Sajnálom én pedig pozitívot adtam neki.Hogymiért?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
439418.Faktum_a (22) (Eladó)
Pozitív
2010.02.12. 13:23:51
161139850
Egyszerüen nagyon jó és rugalmas partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyonszép áru
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors utalás, telefon - rendben.
Másik fél: Azonnal utaltam egy héttel később küldte pedig telefonon mást igért. Én pozitívot adtam ő semlegest lelke rajta.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors utalás, telefon - rendben.
Másik fél: Igen gyors utalás után telefonon egyeztettünk időpontot hogy mikorrra küldi. nem tartotta igéretét egy hetet késett a megbeszéltekhez képest. Én mégis pozitívat adtam ő semlegest. Hogy miért?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors utalás, telefon - rendben.Viszont garancia érvényesítéssel nem élt - ezt a lépcsőt kihagyva -semleges minősítéssel "jutalmazott". Ez nem esett jól. Nem tudtam a cipők hibájáról.
Másik fél: Ugyan az a történet mint a többinél a termék hibás nagyon retkes nem küldte időben.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors utalás, telefon - rendben.Viszont garancia érvényesítéssel nem élt - ezt a lépcsőt kihagyva -semleges minősítéssel "jutalmazott". Ez nem esett jól. Nem tudtam a cipők hibájáról.
Másik fél: Az igaz hogy gyors utalás viszont egy héttel később küldte gondolja hogy valaki elhiszi hogy aki évekig használta nemtudott róla hogy levan válva a talpa. Nem reklamáltam mert azonnal kidobtam. A pénz szerzésnek ezis egy módja hogy megtévesztem a vásárlót.Hálistennek nem ért nagy veszteség. Ezért a semleges, pedig negatívot érdemelt volna.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké volt nagyon, köszi !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Átutalás időben, megfelelő összegben történt. Vevő reklamációval élt. A garancia megtekintési garancia. Hibát magam nem észleltem, ilyenre nem emlékszem. A körülményekre tekintettel ha megküldi e-mail címemre a törött cipőtalpakról készült képet, akkor temészetesen visszautalom a számlájára a teljes vételárat.Sajnálom, hogy nem jelezte a helyzetet közvetlenül nekem, az értékelést megelőzően.
Másik fél: Nagyon sajnálom hogy az egész csomagot úgy ahogy volt nem küldtem vissza,de hát itt az ünnepek az év végén?Tulajdon képpen egy halom szemetet küldött aminek egy kisebb része haszn álható és én nagy lelküen nem a negatívot adtam amit bőven megérdemelt volna. Mindent pontosan precizen csináltam ez szerinte semleges. Bizonyára többet akart KASSZÍROZNI csak azért TISZTA minőségi áru jár. Nem olyan mint aminek ketté van törve a talpa és szétrohadva be büdösödve retkesen benne a büdös retkes lúdtalp betét. Azt írta a gazdájának sok örömöt okozott, Elhiszem hogy amikor le te hette és meg száradt a lába. De ezek után nekem nem. Kérek másokat körültekintőbbek legyenek tanuljanak ebből az esetből.....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
,megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak Ajánlani Tudom Mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép áru, gyors postázás, őt csak ajánlani tudom! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,köszönöm!Ajánlom az eladót!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,köszönöm!Csak ajánlani tudom az eladót!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden OK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, pontos... Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, kedves. Jó vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrektüzletfél, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1117973.Mobilshopp (128) (Eladó)
Negatív
2009.12.10. 20:58:43
156465660
Megvette a terméket és írt hogy rossz , természetesen nem hirdettem volna meg ha ez így lett volna , egyszerre egy elég goromba levéllel kezdett erre ÉN AJÁNLOTTAM fel hogy visszaveszem a terméket ez meg is történt , egyszerűen nem értem mi volt az a rengeteg kellemetlenség amit okoztam neki !
Nagyon csodálkozom ezen az értékelésen , nem igen
hiszek a szememnek.... !
Semmi kár nem érte de Negatívot ad , hát akkor én is... !
Másik fél: Akkor a részletek: nov9hétfőn leütöttem A pénzt azonnal befizettem a nevére./bár ne tettem volna/utána fel hivtam telefonon és elmondtam neki hogy egy 80éves ember születésnapjára veszem mivel ezt a tipust ismeri és szereti péntekre 13ra kell.Azt igérte másnap kedden feladja. Nem tette. 11-én irt hogy feladta. Akkor is hazudott mert nem adta fel. 17én kaptam meg a posta bélyegzőnafeladásdátuma16Tehátegyhéttelkésőbb mintahogyigérteAmikorkibontomEgy felpúposodottrepedtakumlátorvanazáltala tökéletesneknevezettelefonbaésamikorbeüzemeltük "csakahívógombnemműködöttAmikoravisszavételre kerültasorisméthazudotaztírtaelküldtea pénztmásnapkérteaszámlaszmotmertelvesziteteHátezérta-hazugnak
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbizható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható, gyors vaterás, ajánlom midenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm megérkezett, az eladót szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
651536.Schvarczelekronics (946) (Eladó)
Pozitív
2009.12.05. 16:55:20
156856133
Megbízható,korrekt eladó!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kitünö
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden Rendben Nagyszerű Partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Ajánlom tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt eladó, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
252125.skorpioh (75) (Eladó)
Pozitív
2009.11.11. 21:48:03
155880400
Minden rendben zajlott gyors pontos ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
OlcsoAron (2569) (Eladó)
Pozitív
2009.11.02. 19:07:34
155845899
A pénz megérkezett, 2 mnapon belül postázom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan zajlott! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott az adás-vétel során.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
