6601609.rekababa1 (245) 93.29%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Inkorrekt,több mint 1 hónapja kifizettem és nem küldte el a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kikkaka1_t (997) (Eladó)
Negatív
2008.09.19. 13:47:46
422399284
Nem jelentkezik a termékért, emailre nem válaszol...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximális minőség mint mindig:)Köszönöm a türelmet:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximális minőség mint mindig:)Köszönöm a türelmet:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, rugalmas eladó, minden rendben ment, köszönöm még egyszer. Remélem még találkozunk ha rendeződnek a dolgaid. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kirakarina (2144) (Eladó)
Negatív
2008.09.14. 16:05:32
419997360
jutalékviszatéritési negativ, a vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3 hét után sem sikerült felvennünk a kapcsolatot,leveleimre nem válaszol...:-( Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,kedves,pontos eladó!mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,kedves,pontos eladó!mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,kedves,pontos eladó!mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10276757.bogar85_t (211) (Vevő)
Pozitív
2008.08.18. 13:46:32
415803914
Kedves, megbízható eladó. +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10276757.bogar85_t (211) (Vevő)
Pozitív
2008.08.18. 13:46:23
415808950
Kedves, megbízható eladó. +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10276757.bogar85_t (211) (Vevő)
Pozitív
2008.08.18. 13:46:13
415813378
Kedves, megbízható eladó. +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm, megkaptam az árút!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm, megkaptam az árút!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm, megkaptam az árút!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm, megkaptam az árút!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm, megkaptam az árút!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm, megkaptam az árút!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm, megkaptam az árút!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm, megkaptam az árút!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eddigi +látásom szerint megbízható, korrekt eladó!Az,h vki nm tud vmi miatt,v nm is akar reagálni levelekre,óriási különbség!! - s ő az előbbibe tartozik!Bárkinek közbejöhet vmi az életében&ezért még nm kell bevágni a negákat..!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eddigi +látásom szerint megbízható, korrekt eladó!Az,h vki nm tud vmi miatt,v nm is akar reagálni levelekre,óriási különbség!! - s ő az előbbibe tartozik!Bárkinek közbejöhet vmi az életében&ezért még nm kell bevágni a negákat..!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eddigi +látásom szerint megbízható, korrekt eladó!Az,h vki nm tud vmi miatt,v nm is akar reagálni levelekre,óriási különbség!! - s ő az előbbibe tartozik!Bárkinek közbejöhet vmi az életében&ezért még nm kell bevágni a negákat..!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eddigi +látásom szerint megbízható, korrekt eladó!Az,h vki nm tud vmi miatt,v nm is akar reagálni levelekre,óriási különbség!! - s ő az előbbibe tartozik!Bárkinek közbejöhet vmi az életében&ezért még nm kell bevágni a negákat..!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eddigi +látásom szerint megbízható, korrekt eladó!Az,h vki nm tud vmi miatt,v nm is akar reagálni levelekre,óriási különbség!! - s ő az előbbibe tartozik!Bárkinek közbejöhet vmi az életében&ezért még nm kell bevágni a negákat..!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eddigi +látásom szerint megbízható, korrekt eladó!Az,h vki nm tud vmi miatt,v nm is akar reagálni levelekre,óriási különbség!! - s ő az előbbibe tartozik!Bárkinek közbejöhet vmi az életében&ezért még nm kell bevágni a negákat..!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eddigi +látásom szerint megbízható, korrekt eladó!Az,h vki nm tud vmi miatt,v nm is akar reagálni levelekre,óriási különbség!! - s ő az előbbibe tartozik!Bárkinek közbejöhet vmi az életében&ezért még nm kell bevágni a negákat..!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7766711.Jazmin-rozsa (77) (Vevő)
Pozitív
2008.02.28. 11:55:11
297671840
Segítőkész eladó. Minden oké volt végül is. Köszönöm a lehetőséget. Ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem fizete ki a termék árát,én nagy lelküen elkültem neki.már többször is felszolitotam,ha most sem utal esküszöm személyesen keresem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jelentkezett egyszer nagyon sokára, aztán eltünt az éterben. ...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Már több hete várok és várok , sokszor kaptam már ígéretet de ékszerdobozt még nem ezért bár sajnálom negatív értékelést kell adnom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm,megérkezett.Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm,megérkezett.Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm,megérkezett.Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm,megérkezett.Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.papajoe55_a (2443) (Eladó)
Negatív
2008.02.26. 10:36:43
291530532
A terméket 2 hónapja megvette, de fizetni elfelejtett,pedig még telefonon is egyeztettünk! Sajnálom, hogy egy ilyen kis összeg miatt kell negatívolni! Nem ajánlom, megbízhatatlan vevő, de látom mások megjárták vele!NEGATÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a rendkívül mutatós ékszert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a mai napig nem kaptam meg a terméket. Úgy érzem, hogy több mint 6 hét várakozás után ideje lett volna megérkezni a terméknek. Már többen írtak hasonló értékelést, most már megértem miért. Sajnos nem tudom ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket megkaptam. Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket megkaptam. Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket megkaptam. Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket megkaptam. Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.