marci88_t (54) 87.5%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
mikemelinda (1232) (Vevő)
Pozitív
2009.06.19. 13:18:28
644301445
Minden ok!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.11579959.mzsu1 (232) (Vevő)
Pozitív
2009.06.19. 09:58:17
650293216
Minden rendben volt, szép árut kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon rendes eladó! Szép a felső is pont jó lett! Ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,megbízható eladó szép áruval.SZÍVBŐL AJÁNLOM!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és megbízható pertner. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható , korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12917329.Liz_77 (314) (Vevő)
Pozitív
2009.06.01. 13:15:20
644291931
Gyors, pontos, kedves eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors korrekt és kapcsolattartó Eladó!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.borsomegaheja (7701) (Eladó)
Pozitív
2009.04.21. 20:57:42
595891393
Korrekt vevő,jó szívvel ajánlom és köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kezdeti nehézségek ellenére végülis összejött a vétel, úgyhogy minden okés!köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható partner,mindennel elégedett vagyok-köszönöm!Bátran ajánlom mindenkinek!!!!!!!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható eladó,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagy-nagy jóindulattal a késedelem miatt!!! Azért köszi megérkezett,és jó lett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,kapcsolattartó partner köszönöm és csupa +++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett a mellény:-)Köszönöm szépen!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vartam vartam , de nem jott penz , ha bejon akkor toroljuk !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, korrekt, megbízható. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbizható partner!! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper a cucc! Köszönöm!Sok+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, megbízható. A termék a leírásnak megfelelő. Mindenkinek ajánlom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ha nem tudtál várni arról nem tehetek. Olyan helyen voltam,ahol lehetetlen volt a küldemény. Rózsaszín csekk az +. annyit meg már nem ér az egész.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos, 1 nap után megkaptam a terméket!Ajánlom!
Másik fél: Rendkívűl korrekt, gyors partner, mindenkinek ajánlom!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajatdesign (778) (Eladó)
Pozitív
2008.08.13. 10:25:28
400639103
Minden rendben ment,köszönöm a vásárlást,ajánlom!
Másik fél: Minden rendben ment, ajánlom másoknak is!!+++
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, türelmes partner. Csak ajánlani tudom, bátran köss vele üzletet.
Másik fél: Nagyon szimpatikus, kedves, megbízható vevő. Bátran ajánlom mindenkinek! Sok-sok+++++++++++++++++++++++++:)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm!
Másik fél: Nagyon szimpatikus, kedves, megbízható vevő. Bátran ajánlom mindenkinek! Sok-sok+++++++++++++++++++++++++
Minden rendben volt.Köszönöm.
Másik fél: Gyors, korekt, rugalmas partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
icebaby1981 (237) (Vevő)
Pozitív
2008.07.25. 11:09:24
398021328
Korrekt, megbizható eladó! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönöm!
Másik fél: Gyors, korekt, rugalmas partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
A picit sok postaköltségtől eltekintve tökéletesen megbízható partner volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott
Másik fél: Gyors, korekt, rugalmas partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Sikeres adásvétel:)
Másik fél: Gyors, korekt, rugalmas partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
7258123.vitoger_t (207) (Vevő)
Pozitív
2008.07.07. 15:12:41
376803690
Minden rendben ment, ajánlom másoknak is!!+++
Másik fél: Gyors, korekt, rugalmas partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Minden rendben ment, köszönöm a felsőt!
Másik fél: Gyors, korekt, rugalmas partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Ha 225.-ft a postaköltség,akkor ne kérjen érte 500.-ft-ot,és 18 napra jött meg a póló,mely még s-es méret sincs(xl-esként volt hirdetve)!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom
Másik fél: Gyors, korekt, rugalmas partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors,minden rendben volt.
Másik fél: Gyors, korekt, rugalmas partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett rendben,ajánlom !!Köszönöm:)
Másik fél: Gyors, korekt, rugalmas partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, türelmes vásárló, ajánlom mindenkinek,sok++++++++++++
Másik fél: Gyors, korekt, rugalmas partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon kedves és megbizható eladó. nagyon szép a kardigán, köszönöm!!!!
Másik fél: Gyors, korekt, rugalmas partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csillamilla (214) (Vevő)
Pozitív
2008.05.21. 13:38:11
354806435
Kedves, gyors eladó, minden rendben ment, elégedett vagyok.
Másik fél: Gyors, korekt, rugalmas partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a nadrágot. Most kaptam meg.
Másik fél: Gyors, korekt, rugalmas partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt partner, mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves partner, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt partner, mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves partner, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves partner, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívűl korrekt, gyors partner, mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vizipokcsodapok (18) (Vevő)
Pozitív
2008.04.22. 17:32:37
342511622
Nagyon kedves és gyors partner! Minden rendben zajlott, a táska kifogástalan állapotban érkezett. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7624209.flkozmetika_t (645) (Vevő)
Pozitív
2008.04.22. 14:20:54
341906165
megbizható,korrekt partner,minden rendben lezajlott,köszönöm szépen.szivből ajánlom mindenkinek+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó,ajánlom mindenkinek.Megérkezett a csomag.Köszi szépen!!!Sok-sok ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
