SzaniH (212) 96.09% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 221 | 224 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 37 | 37 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 267 | 270 adásvétel |
| Az eladóként kapott 243 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon korrekt vaterás! Az első szemüveg szára sajnos eltörött, de garanciába kicserélte! Kicsit elhúzódott az adásvétel, de nem az eladó hibájából. Mindenkinek bátran ajánlom, az termék tökéletes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pulsatilla51 (77) (Vevő)
Pozitív
2011.06.06. 16:07:58
1456072065
megérkezett a termék, elégedett vagyok, a szállításhoz esetleg kiírhatod, hogy 1 hónap is lehet, hogy úgy számítsanak a vevők, de ezen felül semmi probléma, korrekt levelekre válaszol!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++++++Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.389438.kisberni (208) (Vevő)
Pozitív
2011.06.02. 10:56:07
1453125685
Kedves és kommunikatív eladó, csak ajánlani tudom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a póló annyira nem tetszett de az óra nagyon szép:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladóval nincs probléma de a termék nagyon sokára érkezett meg.
04.20.án már nála volt a pénz 06.01 kaptam meg az eladó hibáján kívül. De így nem tudok pozitívat adni.
Köszönöm.
Másik fél: Sajnos ismét előfordult az ami február hónapban is hogy egy csomagom (konkrétan ez) 1 hónapot késett, nem tudom a légipostánál ilyenkor ezt hogy gondolják néha...
Gyors, pontos!! Meg vagyok elégedve mindennel!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7-10 nap helyett 1 hónapíg tartott mire megkaptam az árút. Már lemondtam a pénzről és az árúról is, mert az eladó elérhetetlen volt 3 hétig. Utána meg a légi postára fogta, hogy időben nem érkezett meg az árú. Elégedetlen vagyok, mert nem jó kapcsolat tartó.
Másik fél: A szállítási idő 7-10 MUNKANAP,tisztában kellett volna lenni a munkanap fogalmával,ehhez képest valóban csúszott az óra kb 3-4 napot a légiposta lassúsága miatt,de ha kicsit gondolkodtál volna felfogod hogy azután hogy megrendelem az órát időben már nem rajtam múlik a szállítás gyorsasága,de majd igyekszem megvenni most már a légipostát...Egyébként folyamatos tájékoztatást kaptál emailben a rendelés állásáról úgyhogy az hogy nem voltam elérhetetlen kissé valótlan dolog...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tristan09_a (127) (Vevő)
Pozitív
2011.05.20. 20:59:05
1453959769
Sajnos nem volt raktáron a póló,de a pénz visszakaptam. Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sokat kellett gondolkodnom hogyan kezdjek hozzá...
A terméket nagyon hosszú átfutási idővel üzemképtelenül megkaptam, szerencsére egy órás mester megtudta javítani, viszont a műbőr szíj azonnal elfoszlott. A kommunikáció egyébként korrekt volt.
Másik fél: Mondjuk kezdhetted volna azzal hogy írsz vagy felhívsz hogy valami gond van az órával mert semmiféle megkeresés nem érkezett ezzel kapcsolat. Ezek után kétlem hogy bármi probléma is lehetett az órával, mert az biztos hogy működött és panasz sem érkezett még egyikre sem. Legközelebb ne gondolkodj ennyit és válaszd azt hogy előbb felkeresel mielőtt valótlan dolgot állítasz.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.62942.struhi_a (23) (Vevő)
Semleges
2011.05.17. 15:27:35
1451990883
nem teljesitette idöben a szállítást.
Másik fél: Késett három napot az óra a légiposta miatt,hatalmas idő komolyan...ennyit nem voltál képes felfogni hogy nem miattam volt,persze az óráról semmit nem írsz mert az már jó minőségű mi?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem az ő hibájából, de sajnos nem kaptam meg a terméket!Ennek ellenére nagyon korrekt a pénzt is visszakaptam, szóval csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árut csak többszöri kérésre, küldte el, a póló
pecsétes volt, ezért visszaküldtem, a vételárat visszakaptam.
Másik fél: Az árut akkor küldtem el mikor megjött,igaz az hogy a te utalásod egy hetet késett az nem volt baj...
Az egyik póló valóban hibás volt és annak az árát visszaküldtem a másikkal semmi baja nem volt...
De a stílusa miatt remélem többet nem találkozunk,mert néha már a zaklatás fogalmát feszegette...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elégedett vagyok mindennel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner,ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos negatívot kell hogy adjak! Az első levélváltás után megszakadt a kapcsolat. Sem a leveleimre nem kaptam választ, sem a telefont nem vetted fel:-(. A leütés óta eltelt 3 hét........és közben te INAKTÍV felhasználó lettél. Részemről a továbbiakban tárgytalan az üzlet.
Másik fél: Sajnos nem kaptam emailt,én próbáltam írni többször is de válasz sem érkezett,nagyon sajnálom hogy nem jött létre.Az inaktív pedig csak egy véletlen szabálytalan aukció miatt volt...:(
Kicsit többet kellett várni a termékre, mint ahogy azt ígérte az eladó, de megérte várni. Kifogástalan állapotban lévő teljesen új szemüveget kaptam, eredeti papírokkal stb...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyönyörű óra..:) Párjá nincs. Köszönet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.xxxxxxxxxx
Másik fél: Az jó. :) Mellesleg megjegyzem minden rendben alakult...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkésve, de megkaptam a szemüveget, kifogástalan állapotban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kis késés belefér jó tájékoztatás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm nagyon tetszik a póló . Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljesen elégedett vagyok, sajnos a termék sokat késett, azonban ez nem az eladó hibájából történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vadkertitoth (10) (Vevő)
Pozitív
2011.05.06. 09:12:34
1450356655
Korrekt vaterás. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen, minden rendben volt, nagyon szép a szemüveg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.leleszierika (36) (Vevő)
Pozitív
2011.04.29. 22:16:25
1442276758
az adás-vétel rendben lezajott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nelson30_a (354) (Vevő)
Pozitív
2011.04.28. 16:03:46
1451990882
Az adás-vétel rendben, gyorsan zajlott, jó vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hihetetlen számomra,hogy elutaltam a pénzt április elsején a szemüvegért,és most van 28.a és nem érkezett meg,vagy inkább el sem küldte! Lehetnek itt kifogások de nem érdekel mert amiért fizetek azt azért meg is szeretném kapni! Felháborító,hogy mindig csak magyarázkodik,utána meg már vissza se ír! Azért utána járok milyen jogi lépéseket lehet tenni mert ez lopás vagy legalábbis csalás!! nem ajánlom senkinek,mert lehet ön lesz a következő akit átver!!
Másik fél: A szemüveget megkaptad a múlt héten mint mindenki más akiével együtt postáztam ezt is,ők vissza is jeleztek hogy odaért,át is vetted különben már itt lenne nálam a visszaküldése után. Nyomonkövető számot ide nem írhatok de az is nálam van a feladóvevénnyel együtt. Úgyhogy senki nem lett átverve semmivel,kisebb késés volt a légipostánál,de ez az egy hét még mindig kevesebb mint ami februárban volt 1 hónap és érdekes Ők meg tudták ezt érteni és nem dobálóztak a negatívokkal. Ha ennyire türelmet vagy vedd meg a boltban legközelebb 5-6-szor ennyiért!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A "Ray Ban" napszemüveg maszatosan érkezett,a használati utasításnak megfelelően langyos szappanos vízzel megtisztítottuk. Ekkor ért a meglepetés,lejött a lencsére festett Ray Ban felirat. Azonnal elvittem egy Ofotértbe,ahol műszerrel bevizsgálták. Egyértelműen kiderült: a szemüveg hamisítvány. Ráadásul egészségre ártalmas,mert 0% UV szűréssel bír,tehát aki viseli még több káros sugarat enged a szemébe. Az eladó csaló. Felajánlottam egy közös bevizsgálást, erre nem reagált. NE VÁSÁROLJ TŐLE!!!
Másik fél: Egyetlen termékem sem érkezik UV védelem nélkül,nagyon sokkal voltam már boltban bevizsgáltatni,egyik sem bukott meg rajta ezért nem is véletlen hogy erre garanciát vállalok ami a termékeke leírásában is szerepel. Miután átvetted közlöd hogy egyből elvitted bevizsgáltatni és nincs rajta védelem...hát persze...Aztán kéred a pénzed úgy hogy te megtartanád közben a szemüveget is,szerintem bárkinek ilyet írnál nagyot nevetne a dolgon.
Utána felajánlom hogy ha tényleg nincs rajta védelem amit továbbra is kétlek akkor küldd vissza megnézetem én is és ha igazad van visszaküldöm az árát,de te ebben már nem voltál partner.Inkább írtad volna ha nem áll jól és visszaküldöm az árát,de ne ilyet írj...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék tökéletesen megfelelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Csak ajánlani tudom!!!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ricepuding (112) (Vevő)
Pozitív
2011.04.24. 16:15:03
1441938292
Minden rendben zajlott.++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kishenceg79 (483) (Vevő)
Pozitív
2011.04.21. 19:39:14
1449910342
Minden a legnagyobb rendben ment! Bátran ajánlóm mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék sokára jött meg, de minden redben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható vaterás, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.angelika030 (176) (Vevő)
Pozitív
2011.04.19. 14:06:04
1442679585
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Késett az áru, de nem az eladó hibájából! A termék egyébként kifogástalan :)) Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbizható mindenkinek ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit megkésve, de megkaptam az árut
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó készséges volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.molzsuzsa (3344) (Vevő)
Semleges
2011.04.13. 23:03:31
1450969713
Az üzlet nem jött létre...nem tudott rendeli az általam választott órából....sajnálom...
Másik fél: Sajnos készlethiány volt az órából valóban. :(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
