hari79 (631) 93.52%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 678 | 781 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 65 | 66 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 47 | 50 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 790 | 897 adásvétel |
| Az eladóként kapott 276 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Szabimano_t (167) (Eladó)
Semleges
2013.12.22. 15:42:43
1835128955
Eleinte kommunikatív volt, termék leütése után azonnal megkeresett, leveleimre válaszolt. Csakis ezért semleges, de azóta negatívat érdemelne. Nem tudom, hogy mi történhetett, de kb. 2 hete nem tudom utólérni sem e-mailben, sem telefonon. Vételárat nem utalt. Sajnálom, nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.lurko36 (1778) (Eladó)
Semleges
2013.12.20. 09:54:26
1841061731
Töröltem a rendelést mivel sem a leveleimre nem válaszoltál, és utalás sem érkezett a mai napig!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.aranyedus10 (303) (Vevő)
Pozitív
2013.12.17. 20:07:07
1829032607
Pozitív, a vatera jutalékrendszere miatt! Némileg megkésve bár, de megkaptam az árut. Az adásvétel lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és megbízható vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom!!!+++:-)+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és megbízható vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom!!!+++:-)+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Teljes mértékben pozitív!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lonsdalesport2 (1914) (Eladó)
Pozitív
2013.12.10. 15:18:21
1832664017
Megbízható, pontos vevő. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
danidori186 (177) (Eladó)
Pozitív
2013.12.10. 06:28:32
1827129716
Minden rendben volt. Gyors, pontos vásárló!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hergehurga (55) (Eladó)
Negatív
2013.12.08. 14:03:30
1834188761
Többszöri megkeresésre (email, sms) sem válaszolt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dzsotti79 (33) (Eladó)
Semleges
2013.12.05. 22:59:17
1832932421
Az eladás létre jött, de a kommunikáció és a fizetés elég nehezen ment...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1 hetet vártam, hogy jelentkezzen a levelemre, amiben közöltem a szállítási költséget és az utalási adatokat. 2 napja írtam egy e-mailt, hogy ha nem kell a kiscipő, írja meg, nem gond, bárkivel előfordul, én megértem, de meghirdetném megint, hátha van olyan kisgyerek, akinek szüksége van rá, mert fázik a lába.... Nem jött válasz. Sajnálom, de ez nálam mégcsak nem is semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos két hét és 3 ígéret után sem érkezett meg az árú ellenértéke, emiatt negatívra értékelem az adásvételt.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner nem jelentkezett, a terméket újra meghirdettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett.anita833 (1163) (Eladó)
Pozitív
2013.11.27. 18:26:39
1822931861
Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt,megbízható partner.Mindenkinek szívből ajánlom.Maximálisan pozitív!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zooropa007 (212) (Eladó)
Pozitív
2013.11.25. 21:37:28
1832176799
Nagyon gyors precíz megbízható partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner, nagyon szép árut kaptam, igazán meg vagyok elégedve. Köszönöm a lehetőséget! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben megkaptam a terméket, ami nagyon tetszik, köszönöm! Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jusztin222 (20) (Eladó)
Pozitív
2013.11.23. 08:26:25
1824528656
Minden rendben volt az adás-vétellel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothmarika (671) (Eladó)
Negatív
2013.11.22. 20:29:33
1814706893
Az aukció 10.31-én zárult, én ezt az értékelést 11. 22-én írom. Eddig folyamatosan ígérgetett, hogy utal, de nem tudok tovább várni, még a télen el szeretném adni a bakancsot. Látom nem csak engem vágott át. Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a többszöri kapcsolat felvétele után sem valósult meg a fizetés, a vásárolt ruha átadása, elküldése.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: több levélváltás után sem történt meglogitech78 (417) (Eladó)
Negatív
2013.11.16. 20:09:28
1802353097
Sajnos a vásárló felszívódott!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.princessz888 (94) (Vevő)
Negatív
2013.11.13. 21:47:48
1807563008
CSAK KIMONDOTTAN ERŐS IDEGZETŰEKNEK "AJÁNLOM" AZ ELADÓT,OLYANOKNAK AKIK TESZTELNI AKARJÁK SAJÁT TŰRŐKÉPESSÉGEIK HATÁRAIT!A TERMÉK A LEÍRÁSNAK ÉS A KÉPNEK SEM FELELT MEG,TELJESEN MÁS SZÍNŰ,KOMMUNIKÁCIÓ NULLA,TELEFONT NEM VESZI FEL,LEVELEK SOROZATÁRA HETEK MÚLTÁN VÁLASZOL ÉS MÉG NEKI ÁLL FELJEBB PEDIG HÍVTAM HOGY MI A GOND HOGY NEM VÁLASZOL.CSAK IS NEGATÍV!!!A CSOMAGOT NAGY KÖNYÖRGÉSRE KÜLDTE EL,NEM A TERMÉK VÉTELÁRA ÉRDEKELT HISZEN 1 FT-ÉRT NYERTEM MEG,HANEM MAGA A BLÉZER,AMI EGY NAGY CSALÓDÁS!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csodalampa94 (2046) (Eladó)
Negatív
2013.11.12. 13:42:04
1819452638
Az október 19-én leütött bakancs árát a mai napig sem rendezte,leveleimre nem válaszolt!Kiváncsi lennek mi alapján szelektál,hogy kinek fizet,és kinek nem??!!Természetesen NEGATÍV!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem küldte a vételárat!xenonsale (186) (Eladó)
Pozitív
2013.11.11. 20:55:20
1821855779
Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy hónap telt el és nem azóta sem kifizetve az áru. Sajnálom, de szeretném visszatenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ilozoturi (937) (Eladó)
Pozitív
2013.11.06. 07:05:14
1820123903
Gyors, megbízható vevő! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
komaromia75 (1118) (Eladó)
Semleges
2013.11.05. 08:39:01
1817541710
Több megválaszolatlan levél és kinyomott telefon után megigérte az átutalást. Az átutalás 1 hét után sem érkezett meg, ezért negatív értékelést adtam róla. Ezután azonnal jelentkezett és átutalta a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyibetti (2853) (Eladó)
Semleges
2013.11.04. 16:18:03
1814895509
Nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bevaka12 (541) (Eladó)
Semleges
2013.11.04. 15:20:50
1784187959
Nem tudom, mi történt, a vevő nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szandra16 (3624) (Eladó)
Pozitív
2013.11.01. 09:12:45
1814154755
Minden rendben ment, bátran ajánlom mindenkinek. Köszönöm és sok pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
domper27_t (9299) (Eladó)
Negatív
2013.10.30. 16:36:03
1802218946
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vásárló többszöri megkeresésre sem rendezte a vételárat.Megbízhatatlan! Nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hase_2008 (101) (Eladó)
Pozitív
2013.10.26. 08:14:15
1665364913
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csilla40 (2670) (Eladó)
Pozitív
2013.10.24. 08:52:10
1781120969
Sikeres tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
annnnnna0506 (1039) (Eladó)
Pozitív
2013.10.17. 20:24:15
1802230856
Minden rendben,köszönöm.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút pozitív ! Minden téren ! Köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó megbízható,kapcsolattartó,csakis ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, együttmüködő partnet. Csakis ajánlani tudom! Sok-sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
flpanita (156) (Eladó)
Semleges
2013.10.10. 11:13:01
1796023646
Hát létrejött nagy NEHEZEN a tranzakció."Csak 5 hetet vártam az utalásra"!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bal0g0va (6813) (Eladó)
Pozitív
2013.10.05. 20:19:14
1795049612
Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csupajocucc (919) (Eladó)
Negatív
2013.10.05. 14:30:33
1778126429
Július óta "folyamatosan" utalja az összeget.Az ilyen szánalmas hazudozók mit keresnek aukciós oldalakon? Amit van kedve kifizet,a többi eladó meg mehet a francba?!Gondolom jó poén csak úgy leütögetni dolgokat!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Langren007 (284) (Eladó)
Negatív
2013.10.05. 07:02:58
1798469117
A többszöri fizetési ígéretei ellenére sem (3 alkalommal is) a vételár utalása nem történt meg. Illetve arra sem vette a fáradságot, hogy az utolsó ígéretének napján, egy levélben legalább értesítsen, s ne várják fölöslegesen az utalást, és a futárszolgálat megrendelését mondják legalább le! Számomra az ilyen ember komolytalan, megbízhatatlan, senkinek nem ajánlom őt adás-vételre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szilviababa78 (26) (Vevő)
Pozitív
2013.10.03. 22:11:11
1799243867
A negatív értékelések miatt volt némi fentartásom ,de öszintén mondom hogy teljesen korrekt volt az eladó hozzá állása és semmi negatívumot nem tudok mondani.köszönöm a termékeket és én csak ajánlani tudom az eladót!POZITÍV!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
randika666_v (3087) (Vevő)
Pozitív
2013.10.03. 13:41:54
1807562897
megérkezett,szuper,köszi++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
luckycharm85 (180) (Eladó)
Pozitív
2013.10.03. 09:37:48
1803601655
+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
