tvshop_a (118) 96.83% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, gyors! Ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben megjött, és tökéletesen működik. Az angol nyelvű leírás a készülékhez kissé zavaros de rá lehet jönni az eszköz használatára.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható eladó! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, megbizható! Ajánlom mindenkinek. Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hdhrfdjfhfshdfrhzdfdhx
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék sikeresen, rendben megérkezett. (csak én nem értem rá egy darabig)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabojozsef81 (239) (Vevő)
Pozitív
2008.08.07. 07:13:48
83589826
Gyors, pontos, megbízható! Mindenkinek ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett! Hurrá! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó elado,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.robertmilan200 (22) (Vevő)
Pozitív
2008.08.06. 20:55:03
80235272
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden korret volt. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, a termék sikeresen megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és pontos fél, az áru is OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint zajlott remek Vaterás csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ár/Érték arány kiváló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++ Minden rendben ment. Tegnap leütöttem, ma délelőtt megjött postán! Csak ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korekt partner, mindenkinek ajánlom....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++ Korekt gyors partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,segítőkész.Minden a megbeszéltek szerint történt.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igen korrekt ember.CSak ajánlani tudom mindenkinek. Köszi mégegyszer
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék megérkezett,bár egy kicsi kb egy hét késéssel.Ezt leszámítva elégedett cagyok az eladóval.
Másik fél: A leirásban szerepelt: Szállitás 7 -12 nap!
Újonnan gyorsposta +370 ft =ha ezt válazstod akkor 1 nap alatt nálad van a termék.
-köszönöm
edigit hu
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A szállítási határidő a figyelmetlenségem miatt nem felelt meg, ezért az üzlet nem jött létre. Az eladó korrekt, ajánlom mindenkinek.
Másik fél:
a vásárlónak szoros határidőre kellet a termék, a leirásban szerepelt a szállitási feltétel...ingyeezt tudom ajánlani .
Új solgaltásunk : +390 ft - 1 nap alatt nálad van a termék.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben.ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors korrekt partner.ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors szemelyes atveteli lehetoseg
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kiváló vaterás,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, mindenkinek ajánlom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dulavicslaszlo (64) (Vevő)
Pozitív
2008.07.31. 08:47:59
79139188
korrekt ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bátran üzleteljetek vele! Mindenkinek ajánlom. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyor,korrekt vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! (Kicsit lassan érkezett meg, de ideért) :) Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos precíz partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon korrekt segítőkész partner! az üzlet az én hibámból nem jött létre! csak ajánlani tudom!!! és mégegyszer köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció sikeresen lezajlott. Megbízható eladó, csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper,gyors.Köszönöm!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
