RIKIatARMYcom (183) 86.75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
678177.Sprinkler1 (1540) (Vevő)
Negatív
2008.11.15. 17:49:19
103251804
Eddig vártunk türelemmel a megnyert termékre.Igazán sajnálom, nem tudok más minősítést adni. Még szerencse, hogy az utánvétet választottuk, így legalább a mi pénzünk megmaradt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.804169.ludvig88 (3) (Vevő)
Pozitív
2008.11.14. 14:06:04
102598081
Minden rendben volt és nagyon figyelmes volt a partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.675931.norbesz2_v (14) (Vevő)
Negatív
2008.11.14. 10:10:26
95139165
Ide is leirom, ezt kellet trükköznöm, hoogy megkapjam. Ott dolgozik a navigo nál, bocsi haverja. És ennek ellenére trükközve kellett kicsalnom tőle és az elöttem szólokhoz is egyet értve jellemtelen ember, de ez sanos vaterát minősítette. Hiába inaktív, ha más néven szedi tovvábra az áldozatokat.:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
675931.norbesz2_v (14) (Vevő)
Negatív
2008.11.14. 10:08:27
95953800
Tisztelt vatera. Én tölem követelsz pénzeket, ha eladok. Írod is hogy ilyen olyan parafagus szabályozza, de ennek ellenére VATERA engedélyezi az ilyen csalókat! Engemet nem tudott átverni, mert okos voltam. Leütöötem még 1 plusz termékét és jött is az áru szépen 2hét múlva. Ezt sajnos meg nem tudtam megvenni. EZért pereljetek, de te többet fogsz fizetni mert a vatera vert át. Sőt ez a gyerek tuti, hogy köztünk van. Hiába inaktív. Csak név változik
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt pontos segitőkész partner. Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.van ijen is azért sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.194960.kiscufi_v (93) (Vevő)
Negatív
2008.11.13. 09:03:12
100684349
Ez 1 büdös paraszt.Engem is átvert.Amikor megnyertem az aukciót jelentkezett email-ben és mikor elutaltam neki a pénzt többé nem lehetett elérni és a csomagot sem kaptam meg.Szeretném a Vaterától megkapni a címét hogy pénzemet viszontláthassam.Nem ajánlom ezt a mocskot,csalót senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, megbízható partner, kiváló termék, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt volt minden, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kisebb fölmerülő dolgokat leszámítva, amit végül is jó kommunikációval sikerült megoldani, minden rendben volt.A termék sikeresen megérkezett.Jó vaterás, megbízható partner, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az e-amil-re nem válaszol a telefonon elérni lehetetlen ,nem ajálom senkinek!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.428181.csiga13 (7) (Vevő)
Negatív
2008.11.11. 19:34:03
100684474
2 hét után sem kaptam meg az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.usednotebooks_a (36) (Vevő)
Semleges
2008.11.11. 12:37:20
98202927
Az árut megkaptam, de mivel megrendelésre kellett ezért nem voltam tisztában az áru típusával és az eladó sem hívta fel a figyelmemet a kétféle árucikkre! Szóval amit kaptam nem tudtuk felhasználni. Mindketten hibáztunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tökéletesen megvagyok elégedve a küldemény időben megérkezett...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, időben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.351861.barabascs (13) (Vevő)
Pozitív
2008.11.10. 22:30:32
103047995
korrekt, megbízható, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az üzlet létrejött semmi fennakadás nem volt csak telefonon nem birtam elérni, amúgy minden ok. ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos korrekt eladó,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbiható. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbiható. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors, precíz. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MaxGastroGroup (688) (Vevő)
Pozitív
2008.11.10. 14:58:39
100684372
Minden a megbeszéltek szerint történt, korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK, köszönöm! Üdv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A hosszadalmas lebonyolítás miatt csak félve. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gipsztigris (170) (Vevő)
Pozitív
2008.11.06. 08:48:03
101295145
Minden O.K.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9472852.sajovolgyi (440) (Vevő)
Pozitív
2008.11.05. 10:07:34
98324301
A termék megérkezett mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem tudtuk összehozni a személyes találkozót, elálltam a vásárlástól. Más gond nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, megbízható eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru nem érkezett még még mindig. A pénzt elutaltam, de ezek szerint buktam. :(
Másik fél: Milyen hulyesegek irogat? 3x probalt utalni, akkor a vegen azt mondta hogy mas fog utalni, es kertem bizonylatot, hogy megkerdezem a bankban es semmi, akkor most mijen bukott? Nem vagyok huje!!
Minden rendben ment, kivéve a postát, aki 3 hétig elkeverte a csomagot...:D Ajánlom mindenkinek, jó vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden frankó volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt gyors vevő.CSak ajánlani tudom.POZITÍV!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt eladó.CSak ajánlani tudom.POZITÍV!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.394162.kriszt138 (4) (Vevő)
Pozitív
2008.10.28. 18:24:09
85466291
-Korrekt ügyfél!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem ajánlom senkinek. Rossz alkatrészt küldött,és utána nem lehetett elérni ,hogy esetleg egy cserével rendezzük a dolgot.E-mail re nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben lezajlott, rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztike91_v (10) (Vevő)
Semleges
2008.10.27. 16:36:29
97934786
Nem volt kapcsolattartó! Miután utaltam a pénzt,több e-mailt is írtam neki hogy megkapta-e és feladta-e már a terméket,de nem válaszolt. Csak az értékeléséből tudtam meg hogy már úton van az áru. És majdnem 2 hét után kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sikeres
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam az árut,de közel 1 hónapot vártam rá!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendbe, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
