koszil (137) 97.24% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 141 | 244 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 149 | 252 adásvétel |
| Az eladóként kapott 13 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt eladó, minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.14283330.Solyom74 (45) (Eladó)
Pozitív
2009.09.25. 22:18:31
742851531
Gyors, korrekt, megbízható üzleti partner. Mindenkinek ajánlom.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm megérkezett a csomag, gyors eladó leírásnak megfelelő termékekkel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm megérkezett a csomag, gyors eladó leírásnak megfelelő termékekkel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom. Köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom. Köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Korrekt, gyors eladó, csak ajánlani tudom!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kedves és megbízható teszveszes!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,segítőkész,korrekt,pontos eladó Szívesen ajánlom Őt mindenkinek,maximálisan pozitív eladó sok csillaggal!Nagyon szép terméket kaptam (kézzel készített, ötletes, nagyon tetszik :) Ez az első, de nem az utolsó vásárlásom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csupa+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner,remek termékkel,ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, gyönyörű szép árut kaptam! Csak ajánlani tudom! ++++++++++ Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható eladó! Csak ajánlani tudom! +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lassan 1 hónapja megnyertem a tunikát, nem reagált egyetlen a megkeresésemre sem. Ne hirdess 1 Ft-ost, ha nem akarod annyiért eladni. Sajnálom, nem tudom máshogy értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Krisztaforo (148) (Vevő)
Pozitív
2009.08.25. 22:45:23
688540363
Csak ++++++. Köszönöm a szép rucikat. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barbara7575 (6287) (Vevő)
Pozitív
2009.08.05. 21:50:37
688554478
Jó kapcsolattartó,megbízható eladó,mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barbara7575 (6287) (Vevő)
Pozitív
2009.08.05. 21:50:37
688559717
Jó kapcsolattartó,megbízható eladó,mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segítőkész, pontos partner! Köszönöm++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ancsamarcsa (312) (Vevő)
Pozitív
2009.07.31. 10:00:24
688536959
Kedves, gyors, korrekt és a termék is meseszép!!! KÖSZÖNÖM :-) Nálam csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bernadett0714 (185) (Vevő)
Pozitív
2009.07.30. 10:43:36
688523995
Köszönöm, gyors pontos végtelenül kedves eladó szivböl ajánlom mindenkinek:) Nálam 100% pozitív! ++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható partner!Szép termékkel!Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,gyors és megbízható eladó szép termékekkel.Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,gyors és megbízható eladó szép termékekkel.Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,gyors és megbízható eladó szép termékekkel.Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép a vásárolt termék. Ajánlom mindenkinek, megbízható, kedves eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható,kedves eladó. Gyönyörű a takaró,mégegyszer köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kathleen87 (165) (Eladó)
Pozitív
2009.05.18. 21:55:21
617299472
Megbízható, pontos partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fcsaba2006 (1364) (Vevő)
Pozitív
2009.05.14. 18:32:51
630113099
Gyors, kedves, megbízható eladó. Ajánlom mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, kedves, korrekt eladó. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott. Köszönök mindent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nyulacska04 (890) (Vevő)
Pozitív
2008.12.31. 09:26:44
481655636
Minden rendben, pozitív. Szerencsés, boldog új évet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5692050.maryakovacs (283) (Vevő)
Negatív
2008.12.07. 08:24:45
481679999
Már 1 hónapja, hogy megnyertem az aukciót. 4 X kértem, hogy jelentkezzen! Lehet az nem tetszett, hogy 1 Ft-ért nyertem! Akkor ne indítson 1 Ft-ért!! Sajnálom, mert nem szívesen adok negatívat!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajálom,minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK volt, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK volt, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm! ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.blackpearl19 (684) (Vevő)
Pozitív
2008.11.16. 23:26:05
434749334
Minden rendben zajlott, köszönöm, és MAXIMÁLISAN AJÁNLOM minden teszveszesnek!!! ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.blackpearl19 (684) (Vevő)
Pozitív
2008.11.16. 23:26:05
433862554
Minden rendben zajlott, köszönöm, és MAXIMÁLISAN AJÁNLOM minden teszveszesnek!!! ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.blackpearl19 (684) (Vevő)
Pozitív
2008.11.16. 23:26:05
434755284
Minden rendben zajlott, köszönöm, és MAXIMÁLISAN AJÁNLOM minden teszveszesnek!!! ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.blackpearl19 (684) (Vevő)
Pozitív
2008.11.16. 23:26:05
438425826
Minden rendben zajlott, köszönöm, és MAXIMÁLISAN AJÁNLOM minden teszveszesnek!!! ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.perlac04_t (1340) (Vevő)
Pozitív
2008.11.13. 16:53:09
469059059
Minden rendben zajlott! Gyors, kedves, vevő. Ajánlom mindenkinek!sok++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt eladó! Csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt eladó. A kisruha hibátlan, épp olyan, mint a képen. Mindenkinek ajánlom! Köszönöm a lehetőséget!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt eladó. A kisruha hibátlan, épp olyan, mint a képen. Mindenkinek ajánlom! Köszönöm a lehetőséget!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors kedves és kommunikatív partner. Köszönöm a nacit.Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, és kedves eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, pontos eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.